bir site-kitap önerisi

03/29/2010 13:47:00

http://www.adim-adim.com
sitenin adı bu bende bir arkadaşımdan gördüm,abone olan ,kitaplarını inceleyen arkadaşlar varmı acaba.

Ynt: bir site-kitap önerisi

04/15/2010 11:18:00

merhaba,

Ben  2 ay önce adim-adım eğitim setine abone oldu.Her ay bebeğinizin gelişimine göre yapabileşeği aktivitelere ait kitap ve yardımcı oyuncaklar geliyor.Şuan için gayet memnunum.Kızım büyük bir zevkle alıştırmaları yapıyor :) Tavsiye ederim.İyi günler

Ynt: bir site-kitap önerisi

07/28/2010 13:55:00

Ben de adım adıma üyeyim. 9.ayda başladık. 13.ay kitabımız yeni geldi. Genel olarak memnunum. Her ay gelişim tablosu, yapılabilecek etkinlik örnekleri (bilişsel alanlara göre dengeli bölümlenmiş )ve o etkinliklere ait materyaller geliyor. 11.aydan itibaren ayına uygun hikaye kitabı da geliyor.
Biraz araştırdım, aktivitelerin hepsini o ay yapamayabilir ama yine de denemek lazım. Bebeğinizin en erken yapabileceği ay göz önüne alınmış. Bazı etkinlikleri 1 ay, 2 ay sonra merak edip yapabiliyor, bazılarını ise hemen yapabiliyor. Her bebeğin gelişim hızı farklı tabii.
Tavsiye ederim. iyi günler...

Ynt: bir site-kitap önerisi : Hayatımı kurtaran kitap !

09/21/2010 10:53:00

Keşke Hamileyken okusaymışım diyeceğim harika bir kaynak.
Oğlum 8 aylıkken aldım ve bir anda hayatım değişti diyebilirim. Ama çözüm önerilerini aynen yaptım işte o zman işe yarıyor.

Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler (Tracy Hogg & Melinda Blau)
içerik :

Geceleri deliksiz uyuyan, gündüzleri iştahla yemeğini yiyen, kendi başına sıkılmadan oyun oynayabilen, ne zaman ne istediğini anlayabildiğiniz bir bebek büyütmek... Kulağa erişilmesi güç bir hayal gibi geliyor değil mi? Tracy Hogg'un yardımıyla bu hayali gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Şimdiye kadar bebeklerin aslında bir dilleri olduğunu fark etmiş miydiniz hiç? Siz fark etmediyseniz kısacık hayatında binlerce bebeğe fısıldayan kadın Tracy Hogg bunu sizin için yaptı.
Tüm bebeklerin aslında her şeyin farkında olduğunu ve dünyaya gelir gelmez minik patron koltuğuna oturduklarını keşfeden yazar bu eşsiz kaynağında anne babalara bilinçli bir eğitimin kapısını açıyor. Patron koltuğunu bebeklere kaptırmamanın yollarını sabırlı deneyimleriyle anne babalara anlatıyor.

Doğumdan üç yaşına kadar geçen süreçte beslenme, uyku alışkanlıkları, tuvalet eğitimi, duygu ve davranış sorunlarına kalıcı, akılcı ve uzlaşmacı çözüm yolları sunan bu kitap, anne ve babalara bebekleriyle birlikte bir kez daha büyüme ve hayattan keyif alma şansı tanıyor.


Ynt: bir site-kitap önerisi

09/21/2010 11:00:00

bende üyeyim güzel kitap ve aktiviteler var ama çok çok memnun değilim daha iyi olabilir


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne ve Babaya İnternet Linkleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...