Negatif Düşünceden Bunaldım

<123>

Ynt: Negatif Düşünceden Bunaldım

03/31/2011 11:12:00

yasemin ben başak kociş boğa güya uyumlu evlilik yalannnn 

Ynt: Negatif Düşünceden Bunaldım

03/31/2011 18:48:00


    Ferda ben de birkaç birşey yazmak istiyorum. Ne kadar evli de olsak herkes yalnız aslında. Duygular, tepkiler herkeste farklı..Ama insanlarda bir özellik var karşısındaki kişi ne kadar vericiyse, duyarlıysa bundan çok memnun olur ve hep bekler anlaşılmayı, ilgiyi çünkü baştan alışmıştır yani seni öyle kabul etmiştir kötü niyetli birşey değil bu ama bu böyle bence. Sen de ne kadar güçlü, pozitif, başkaları için vericiysen seni hep öyle görmek ister, üzülebileceğini, kıralacağını düşünmez çünkü baştan bellidir herşey güçlü olan,düşünceli olan sensindir. Tepki verdiğin anda da pek anlaşılmazsın neden şimdi böyle oldu diye düşünürler, olmaman gerekirdi sanki..Sanırım siz de durum böyle eşinin bu kadar olayı size yansıtması hep senin anlayışından kaynaklı. Bir de bazı insanlar bir sorunu çözerken başkalarından gelen önerilerden çözümlerden  pek etkilenmezler kafalarında çözmeliler sanki, kendi kendine laf geçirmesi gerekir ancak o zaman çözüme ulaşır. Belki de sadece dinlemek mi lazım yorum yapmadan. Ya da bu kadar anlayışlı olmamak mı gerek..
Benim anladığım kadarıyla eşin kendi kendime çözecek bu durumu sen ne kadar uğraşırsan uğraş kendi kafasında bitirecek herşeyi..
   Eşin senin gibi duyarlı bir hayat arkadaşı olduğu için çok şanslı. Zamanla bu durum çözülecek buna inanmalısın ve mutlu, gülen gözlü Ferda olmaya devam etmelisin..Sevgiler..

Ynt: Negatif Düşünceden Bunaldım

03/31/2011 19:34:00

canım ben yeni gördüm valla sıkıntın varmışda haberim yokmuş,tatlım ne desem bilemedim,ben böyle bi durumda konusurum,anlatırsa dinlerim ama hala aynı devam ediyosa hiç konuyu açmam,kendi haline bırakırım,erkekler zaman zaman mağaralarına çekilirmiş(erkekler marstan,kadınlar venüsden)kendi içlerinde halledip sorunlarını sonra çıkarlarmış mağaralarından,belki kendiyle kalmaya ihtiyacı vardır,elinden gelenı yapmışsın,bence şimdi susma zamanı,yani konuyu tekrar açma,bu konu hayatınızda hep olucak malasef,oda kendini sorumlu hissediyo,kendince haklı,ama sende çok haklısın,bi düzene oturucak mecbur,her iki tarafda ödün vermek zorunda,düzelicek canım geçiçi bi sürecdir,şu an beklentisi gerçekleşmediğinden ondada hayal kırıklığı olmuştur,kime naz yapıcak,kimi üzücek tabiki en yakınıdakini,sen yine esprili,güler yüzlü ferdam ol,sana hüzün yakışmıyo,inşallahda hiç gülen yüzünde hüzün olmaz,mektup gibi oldu:)eğer faydası olucağını düşünüyosan eşim eşini arasın,dertleşsinler,bizde kaynatırız bu arada:)

Ynt: Negatif Düşünceden Bunaldım

04/01/2011 06:24:00

zor durumlar gerçekten insanı yıpratıyor yoruyor umarım düzelir

Ynt: Negatif Düşünceden Bunaldım

04/01/2011 10:02:00

yani secret işe yaradı

Ynt: Negatif Düşünceden Bunaldım

04/01/2011 12:45:00

aman çok sevindim Ferdacım olumlu yönde gelişmesine :)) (bu arada dün yazacaktım ama elim değmemişti:)

<123>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...