Konya'da Oyun Grubu

Ynt: Konya'da Oyun Grubu

03/25/2011 13:21:00

Dilek bu arada aklıma şu da geldi, çevremizde çocuğu seninkiyle aynı aralıkta olanlara senden ve bu talebinden de bahsedebiliriz. Ben okuldaki öğretmen arkadaşlarıma da duyurabilirim, bakarsın siz de 3 yaş grubu olarak farklı bir grup olursunuz. Bu da düşünülebilir istersen.

Ynt: Konya'da Oyun Grubu

03/25/2011 13:35:00

İlgin için çok teşekkür ederim Esra. Çevrenizdekilere duyurabilirseniz çok memnun olurum. Ayrıca öğretmen arkadaşlarına bahsedecek olman da beni umutlandırdı. Eğitimci deyince direk öğretmen aklımıza geliyor ve yazın üç aya yakın tatil. Senin durumun nedir idareci olarak? 

Aileler yönünden şanslısın o zaman. Ben sakaryalıyım. Anneanne, babaanne Sakarya'dalar. Ben de İstanbul ve Ankaradan sonra geldim buraya. Bu gibi konularda zorlanıyorum ve yetersiz buluyorum. Oysa çok sayıda kreş var. Çalışan anneler için düşünülmüş, tam gün kreşler. Oyun gruplarından haberi bile yok bir kısmının. Nasıl eğitim almışlar anlamıyorum.. İstanbul ve Ankara bu gibi konularda çok ileride ve çok fazla seçenek var. Umarım Konya'da da bu anlayış gelişir.

Ynt: Konya'da Oyun Grubu

03/25/2011 13:44:00

Dilek ben de umuyorum zira birkaç kreşle görüştüm ve oyun grubuna sıcak bakadıklarını söylediler, şaşırdım. en sonunda bend e sitemizin oyun parkını mantıklı buldum. aslında defne sitelerinde yaşıtları çok fazla oğlumun ama işte çalışınca yeterince görüşeiyoruz. yani böye bir grup kurulup belli bir periyoda bağlanırsa, o zaman kendimizi ona göre ayarlar ve şartlandırırız. yoksa akışına bırakınca  her zaman olmuyor.

Ynt: Konya'da Oyun Grubu

03/25/2011 19:03:00

Selam, ee nedir son durumumuz, kaç kişi oluyoruz şimdi ? Bu arada benim bir iki arkadaşım daha var gönüllü olacak olan. Bir durum sağlaması yapalım isterseniz. Zaen 6 - 7 ye ulaşsak hemen başlayabiliriz bence.

Ynt: Konya'da Oyun Grubu

03/25/2011 21:44:00

katılımcıların cogunun cocugu erkek sanırım bi tek benimki kız galibaaa :-((((

Ynt: Konya'da Oyun Grubu

03/25/2011 21:50:00

ben varım

Ynt: Konya'da Oyun Grubu

03/29/2011 08:14:00

Arkadaşlar merhaba, şiddetli bir grip enfeksiyonu geçiriyorum da bir iki gündür akşamları Demir uyuduktan sonra kendim de bayılmışım yorgunluktan. Sesim o yüzden çıkmadı 3 gündür.

Ben son bir durum analizi yapmak istedim. Demir, Hilal'in oğlu Hamza, İlaydaSu, benim okuldan bir öğretmen arkadaşımın oğlu Alican, yine başka iki arkadaşımın oğulları Kayra ve Kerim, eğer katılabilirse Dilek'in oğlunu saydığımızda 7 kişi oluyoruz. İlaydaSu'nun talebini karşılayabilmek adına grubumuza davet edeceğimiz kız çocuklarına ihtiyacımız var . Bu konuyu nasıl çözebiliriz ? Çevremizde 2 yaş grubunda davet edebileceğimiz kız çocuğu olan annelerle temasa geçsek ???

Çünkü bence bu konuyu da çözünce bir tanışma randevusu ayarlayalım. Hatta ilk bir iki randevuyu hepimize uygun olacak bir dış mekanda gerçekleştirsek iyi olur diye düşünüyorum. Benim aklıma Real geldi en yakın çevrede. Önerilerinizi bekliyorum.

Ynt: Konya'da Oyun Grubu

03/29/2011 09:57:00

ya dedigim gibi ben 6.ay da katılabilirim guruba.ama kız cocukları da olsa cok iyi olurdu benim icin

Ynt: Konya'da Oyun Grubu

03/31/2011 04:48:00

esrik yazdı mı hiç bilmiyorum, kendisi aynı zamanda komşum olur ( henüz yüz yüze tanışamasak da :)) ve bir kızı bir oğlu var. bakayım da o yazmamışsa ona da haber vereyim ben.

Ynt: Konya'da Oyun Grubu

03/31/2011 09:56:00

yaw hilal baktım bakmasına da yaş grubu uyar mı diye tereddüt ettim...oğlum 4 dünü doldurmak üzere, bücür kızım da 15 aylık...uyarsa seve seve....geniş spektrumlu bir grup olacağa benziyor:)


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Konya Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...