Konya'da Oyun Grubu

Ynt: Konya'da Oyun Grubu

03/31/2011 19:45:00

Peki madem İlaydasu bize 6. ayda katılabilecek biz mevcut erkek çocuklarımızı bir araya getirelim bakalım bir, o kadar erkek çocukla ki emininm hepsi birbirinden hareketli olacaktır, nasıl bir tablo çıkacak deneyip görelim. Ben yarın daha önce size bahsettiğim 3 erkek çocuk annesi arkadaşımla bir görüşeyim. Demir bu çocuklardan 2 sini tanıyor, birini hiç görmedik. Seyrek bir araya gelirler ama yine de aslında tanışık olmaları benim için bir dezavantaj. Çünkü çok iyi anlaşabildiklerini söyleyemem. Olsun, yine de belki farklı çocuklar da olunca daha farklı olacaktır durum. Yarın arkadaşları arayıp bizim burada karar vereceğimiz bir zamana kendilerine randevu vereceğimizi söyleyeyim. Sonrasında da Hilal seninle tekrar gözden geçirip önümüzdeki hafta uygun olan bir akşama karar verelim. Uygun mudur ?

Ynt: Konya'da Oyun Grubu

03/31/2011 19:51:00

Esrik, merhaba. Sanırım oğlun bizimkilerle oynamaktan çok zevk almayacaktır. Onun çok daha iyi konuştuğunu ve çok daha donanım gerektiren oyunlar oynayabildiğini düşünüyorum. Yanlış anlaşılmasın, ben grubun sözcüsü gibi karar vermiş gibi olmak istemem. Benimki sadece kendi şahsi fikrim. Sadece onun sosyalleşme sürecini epey bir atlamış olduğunu ve bizim henüz yeni konuşan ve birlikte oynama konusunda henüz tam olarak belli bir noktaya gelmemeiş olan oğullarımızla iletişim kurmakta zorlanacağını tahmin ediyorum. Oyun gruplarını genelde 6 ile 10 ay aralığındaki farklarla sınırlı tutuyor uzmanlar. Zannederim bu sebeplerden. Bilemem, sen nasıl düşünürsün ?

Ynt: Konya'da Oyun Grubu

03/31/2011 20:07:00

Esra, benim oğlum da mayısta üçü dolduracak. Benimkine de ay aralığı pek uymuyor sayılır. Dediğin gibi oğlum artık çocuklarla birebir oynamaktan hoşlanmaya başladı.

Aslında böyle olsa bile ilk buluşmada sizlerle tanışmak isterdim ama malesef ben daha önce de dediğim gibi haftaiçi gündüz bir oyun grubu olursa katılabilirim.
 
Arkadaşlar, çevrenizde üç yaş grubu çocukları olup, haftaiçi görüşebilecek anneler varsa lütfen bana yardımcı olur musunuz? Açil ihtiyacımız var :( Bu arada kule tarafındayım..

Ynt: Konya'da Oyun Grubu

04/01/2011 06:37:00

esra katılıyorum sana,elbette benim dana oğlumla 2 yaş çocukları aynı grupta düşünülemez:)  hilal sanırım 15 aylık kızım için beni de dahil etmek istedi, bir de real civarında oturduğum için ama o da küçük kalıyor galiba sizinkilerin yanında....oyun grubu için olmasa da ben de dilek gibi sizlerle tanışmak isterim her zaman seve seve...bu arada ben de esra.

Ynt: Konya'da Oyun Grubu

04/04/2011 08:43:00

merhaba arkadaşlar ben de Konyadayım ve Konyalıyım, bu grupdan yeni haberim oldu, katılmayı çok ama çok isterdim hem ilaydasu'ya da arkadaş olurdu kızım fakat benim ufaklık henüz 6.aya girmek üzere:(küçük yani sizin gruba göre
bu arada ben de Selma, Yaka Meram'da oturuyorum,sınıf öğretmeniyim,27 yaşındayım:)şu an aylıksız izindeyim.eğer anne toplantıları olursa katılmayı ve sizlerle tanışmayı çok ama çok isterim. bu arada en yakın arkadaşım da menekşe sitelerinden ev arayışı içinde, oradan satın almak istiyor ve 2 yaşında da bir oğlu var, o da Türkçe öğretmeni, izniniz olursa gruptan ona da bahsetmek isterim 

Ynt: Konya'da Oyun Grubu

04/04/2011 12:18:00

Merhaba Selma, tabi ki arkadaşına bahsetmenden seviniriz. Hayırlısı bakalım, bir kız bulamadık kendimize. Umutluyuz.

Yönlendirebileceğiniz özellikle kız çocuğu varsa, memnun oluruz. Seninle de en kısa zamanda tanışmak isteriz. Teşekkürler ilgine.

Ynt: Konya'da Oyun Grubu

04/04/2011 13:12:00

geciktim yazmakta:) cumadan beri izinliyim, dolayısıyla uzun uzadıya internet başında kalamadım ve yazamadım. Aslında oyun grubu ayrı bir mevzu tabi ama hepimiz tanışırsak da sevinirim doğrusu. bu arada şu var ki, benim oğlum kendinden büyüklerle oynamayı daha çok seviyordu. ta ki geçen hafta gesa'nın oyun parkında biri kız biri erkek arkadaş bulana kadar :) ilk kez diyebilirim ki yaşıtları ile oynadı:)

hadi oyun grubumuzu hemen faaliyete geçirelim güzel olacak kanaatindeyim.

Ynt: Konya'da Oyun Grubu

04/04/2011 13:15:00

hadi hayırlısı

Ynt: Konya'da Oyun Grubu

04/05/2011 04:52:00

Bu arada Hilal, arda_zeynep diye bir arkadaş var nurturia konya annelerinde. 2 yaşında bir kızı olduğu görünüyor. Ben sitede kendisiyle iletişime geçemedim. Senin bir tanışıklığın var mı, iletişime geçebilir miyiz ?

Ynt: Konya'da Oyun Grubu

04/27/2011 12:39:00

Merhaba arkadaşlar,ben kızım için Bahçeşehir Koleji anaokulunu araştırırken bu siteyi buldum. çocuklarınız için yaptıklarınız çok güzel ve çok hoşuma gitti. Benim sorunum sizin konunuzla alakalı değil fakat siteyi nasıl kullanacağımı bilmediğim için buraya yazdım , benim kızım 4,5 yaşında 3 yaşından beri kreşe gidiyor (gitmek istemesede) benim aslında sorum Demir_Esra hanıma olacak, kızım selçuk üniversitesinin kreşine gidiyor ama hergün zorla ve ağlayarak ben gittikten sonra susuyormuş ve okulda çok mutluymuş. Aslında okulda bir problem yok gibi bizde Ankaradan geldik ve annannesi  baktı onu çok özlüyor onunla birlikte olmak istiyor okulda pek arkadaşı yok bende okul değiştirerek farklı bir ortam olursa belki okula gitmek ister diye  düşünerek konyada anaokulu araştırdım (internetten). Anaokullarının içinden en çok Bahçeşehir koleji hoşuma gitti fakat çevremden duyduğum eğtiminin iyi olmadığı  demir_esra siz orda çalışan biri olarak bu konuda ne düşünüyorsunuz? ne yapacağıma bir türlü karar veremedim? yardımcı olursanız çok sevinirim :)


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Konya Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...