Hooop hoooop hoooop küüt.

07/14/2010 11:04:00

İyice kuduruklaşan oğlumun eğlenmesi için kamlarda kullandığım şişme yatağı çıkarıp salona koydum. Ona nasıl oynaması gerektiğini öğretmeye kalkarak salaklık yolunda ilk adımımı da attım. Üzerinde hoplayıp zıplayarak çok eğleneceğini ! gösterirken ben ellerimle yatağın bir tarafına basınç uyguluyor diğer taraftaki oğlum da havalara uçuyordu. Kahkahalar eşliğinde bir süre devam eden hoplamalar yavaş yavaş yatağın kenarına kayan Tan'ın kafa üstü halıya düşmesiyle son buldu. Tabi kahkahalar da yerini çığlık çığlığa ağlamaya bıraktı. Zavallı oğlum. O an ne kadar korkup üzüldüm anlatamam. Ama üzüntümüz Tan'ın biryandan ağlayarak sürüklediği şişme yatağı kaldırmamızı istemesiyle sona erdi:)))))Şişme yatak mı o artık istenmeyen bir oyuncak:)))

Ynt: Hooop hoooop hoooop küüt.

07/14/2010 12:04:00

Geçmiş olsun ,ne hissettiğinizi malesef tahmin ediyorum ama Tan sayesinde tatlıya bağlanmış:)
Tan, her zaman ,her yerde  zeka küpü,akıllı bıdık.Kaç çocuk ,ağlarken ,yatağı kaldırın der yahu!!!Boşuna fan'ıyız demiyoruz:)

Bu arada, eşim kabul etseydi burada yazmayı,kimbilir ben neler öğrenirdim ???
:)))


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Baba salaklıkları:))

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...