toplar hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ?

12/31/2011 05:49:00

arkadaşlar ben bulaşık makinası için yıkama toplarından aldım. çok ta güzel yıkıyor. memnunum aslında ama bunlar ne kadar doğal sizce.varmı bilgisi olan. şimdi çamaşır yıkama topu da aldım. o henüz gelmedi ama bulaşık yıkama topu çok iyi çıktı. siz tavsiye edermisiniz kullanan varmı. doğallığı konusunu merak ettim yani. 

Ynt: toplar hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ?

12/31/2011 06:29:00

Ben de almayı düşünüyordum ama nano teknoloji ürünlerinin sağlıklı olmadığı konusunda bir yazı okuyunca vazgeçtim. Tabii ne kadar doğru bir bilgi bilemiyorum açıkçası. Umarım bir bilen vardır da açıklar, ben de merak ediyorum bu konuyu...

Ynt: toplar hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ?

12/31/2011 06:36:00

bende bunların aslında deterjanın yerini tutmadığını sadece suyu nötr hale getirerek yumuşattığını ve böylece sadece suyla bile bulaşıklardaki kirlerin daha kolay çıktığını okumuştum. deterjan kullanmaya gerek olmadığı için tercih ettim ben ama varsa başka bir durumu onuda bilmek isterim .

Ynt: toplar hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ?

01/02/2012 08:05:00

Ben de var o kireç önleyici toptan. Onun içinde sadece doğal mıknatıs var. Başka birşey yok. Mıknatıs kireci itiyor ve su yumuşuyor. Böylece kirler kolay çıkıyor ve yumuşatıcı kullanmaya gerek kalmıyor. Deterjanı da yarıya indirmek yetiyor.  Bu yeni çıkan topların içinde ne var acaba?


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Tecrübe-Bilgi Paylaşımı_Doğal Temizlik Doğal Yaşama Merhaba

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...