PULSE OKSİMETRE

05/03/2011 13:20:00

Yiğit' imi 1 ay süren küvez macerasından eve bu cihaz ile çıkarmıştık. Hastanede görmüşsünüzdür bunların hastane tipi olanlarından. Biz ev tipi olanı o zaman epey aradık. Oldukça pahalı bir üründü. Mecburen satın aldık. Kandaki oksijen seviyesini ölçen bir alet bu. Yiğit nefes alamamaya morarmaya başladığı zaman oksijen seviyesi düşmeye ve cihaz alarm vermeye başlıyordu. Böylelikle duruma hemen müdahale ediyorduk. Özellikle prematüre anneleri ilgilenebilir diye düşündüm. 
İhtiyacı olan varsa kargo parası tarafınıza ait olmak ve işi bittiğinde iade edilmek kaydıyla ücretsiz gönderebilirim. İade diyorum çünkü açıkçası ihtiyacı olanlara iletilir mi emin olamıyorum, bu yüzden bu görevi kendim üstlenmek istiyorum. Biz bir tane aldıktan sonra bi yerden ücretsiz bir tane daha temin etmiştik. İhtiyacı olan birine gönderdim ama maalesef geri gelmedi. Şahsa da ulaşamıyorum umarım kaldırıp atmamıştır ihtiyacı olan birilerine vermiştir diye ümit ediyorum.
Cihaz görüntüsü aşağıdaki linktekilere benziyor : 

http://pulcuoglumedikal.com/uresim/JERRY%20PULS%20ISILI.jpg
http://pulcuoglumedikal.com/urunler.php?urid=9


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
premature doğum yapan anneler ve deneyimler.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...