İlgisiz eş

05/15/2016 19:43:00

Merhaba bayanlar siteye ilk mesajım böyle olsun istemezdim ama yazmaktan başka çare bulamadım. 27 haftalık hamileyim ve son derece ilgisiz bir eşe sahibim.Hiç bir şekilde alttan almayan benim durumumu görmezden gelen ve her zaman benimle çene yarışına giren bir eşim var.Çocuk doğduktan sonra boşanmayı bile düşünüyorum.Hamilelik dönemimde bu kadar umursamazsa lohusalık dönemim Nasıl geçecek diye endişeleniyorum.Hatta o dönemde yanımda olmaması en iyi çözüm olur diye bile düşünüyorum çünkü ben sinirlendiğim zaman benden daha çok sinirliniyor kendisi. Beni sakinleştirmek bir yana daha da kendisi sinirlenip beni yıpratmayı başarabiliyor.Ona hamileliğimi ve hormonlarımın etkisini söylediğimde ise senin hamile kalmadaki önceki halini de biliyoruz deyip beni daha da sinirlendirebiliyor.Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.Aranızda bu durumu yaşayan ve çözen varsa veya bu durumla başa etmiş biri varsa bana yardımcı olabilir mi ?

Ynt: İlgisiz eş

05/16/2016 16:30:00

Öncelikle lohusalığınızı onsuz annenizde filan geçirmenizi öneririm, zaten zor bir dönem, rahat olmalısınız. Daha sonra karar verirsiniz temelli hale getirecekseniz bu durumu. Ekonomik durumunuzu ayarlayıp yolunuza devam edersiniz. Çocuğun normali bu olacağından hiç sıkıntı da olmaz. Sevgiler.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...