Bodrumda Doğum ve Çocuk Doktorları...

02/01/2011 09:28:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: Bodrumda Doğum ve Çocuk Doktorları...

02/01/2011 10:48:00

en korktuğum konu bu işte , henüz kadın doğum deneyimim olmadı ama sositocum ben bi kere tatil için geldiğimizde batu ateşlenince sibel hanıma götürmek zorunda kalmıştım , doğru dürüst bakmadan direk antibiyotik verdi çocuğa ki benim istanbuldaki doktorum antibiyotik karşıtıdır ama o anda başka bir çarem olmadığından mecburen verdim , sonra batu iyice kötüledi , neyse ki tatil bitti soluğu ist.da kendi doktorunda aldım , napmışsın oğluma , ne hale getirmişsiniz çocuğu dedi.. bronşit olmuş batu , erken müdahale ile önlenebilecek bir hastalık yaşadık.. bir daha tövbe gitmem sibel hanıma..
şimdi dua edip duruyorum batu hastalanmasın da doktora ihtiyacımız olmasın diye , rutin kontrollerini yine ist.da yaptıracağım...şimdilik planlarım bu yönde maalesef

Ynt: Bodrumda Doğum ve Çocuk Doktorları...

02/02/2011 08:26:00

bodrum özelde bir doktor varmış , kimse sevmezmiş buralarda antibiyotik vermiyor çocuklara diye :)
doktora gitmek zorunda kalırsak ben bir onu deneyeceğim  , ismini öğrenince yazarım size de :)
Allah düşürmesin ufaklıkları doktora ne diyim :(

Ynt: Bodrumda Doğum ve Çocuk Doktorları...

02/12/2011 08:16:00

ben doğum doktoru için kontrollere milastaki izan hastanesine gittim süleyman beye. Memnundum. Dogumuda o yaptı zaten. Tawsiye ederim

Ynt: Bodrumda Doğum ve Çocuk Doktorları...

02/12/2011 08:31:00

sagol hosbulduk. Eşim yada kayınpederim götürüyordu. Ben ortakent te oturuyorum. Bodrumdakileri denemedik o doktoru Sewdim iyi ilgileniyo, her aradıgımda açıyordu. Şimdi çocuk doktoru icin yine izandaki göksun beye gidiyoruz.

Ynt: Bodrumda Doğum ve Çocuk Doktorları...

02/12/2011 08:32:00

cepten girdigim icin arkadaşlıkları kabul edemiyorum. En kisa zamanda etcem kusura bakmayın

Ynt: Bodrumda Doğum ve Çocuk Doktorları...

02/12/2011 10:34:00

Dogum doktoru olarak Guvencer Klinik teki Defne Hanim i tek gecerim.Bir doktor bu kadar mi sicak,bu kadar mi sabirli,bu kadar mi bilgili olur.Cok zor gecen sezaryanimi o kadar ustalikla halletti ki minnettarim ona.Yuzume bakar butun endiselerimi sorularimi okurdu.Cok cok tavsiye ederim.

Ynt: Bodrumda Doğum ve Çocuk Doktorları...

06/28/2011 20:10:00

heyyyyy gruba bende katıldım :))berrakcım geçmiş yazıları okudumda özel bodrumdaki o antibiyotik vermiyo diye sevilmeyen doktor sanırım Perihan hanım.şimdi orda değil.ben doğum yaptığımda ilk kontrolünü o yapmıştı,sonra 6 aya kadar onunla devam ettik.memnundum çok.65 yaşlarında bir bayan.gerçekten doğal yollardan büyütme taraftarı.mecbur kalmadıkça ilaç vermemeye çalışıyor.özel bodrumdan ayrılınca sevda hanıma devam ettik.geçenlerde gördüm yolda perihan hanımı gümbetteki klinikte başlamış ismini hatırlayamadım ama şimdi kliniğin.bende devletin yaptığı aşıları sağlık ocağında yaptırıyorum diğer kontrol vs lerimizi şimdilik sevda hanımla.ama doğum ve kendi rutin kontrollerim için bende güvençer polikliniğindeki Defne hanımı tek geçerim.5 tane daha doğursam :P yine defne derim.bu kadar arkadaş gibi bu kadar iyi bi doktor.ben troid lerim içinde düzenli olarak eşi nedret beye gidiyorum.oda mükemmel bir insan.öpüldünüz.

Ynt: Bodrumda Doğum ve Çocuk Doktorları...

06/29/2011 06:25:00

çocuk doktorumuz sibel kılıçarslan,doğuma da o girdi,11 aydır ona götürüyoruz,sadece bir kere değiştirdik doktoru sonra pişman olup tekrar Sibel Hanım a döndük,biz memnunuz,gece yarıları,sabaha karşı hep aradık gayet ilgiliydi.

Ynt: Bodrumda Doğum ve Çocuk Doktorları...

06/30/2011 19:00:00

en doktorum olarak Milas İzan özel hastanesindeki Süleyman beye gidiyordum, çocuk doktoru olarakta yine İzandaki göksun beye gidiyorduk. memnundum her ikisinden de.

Ynt: Bodrumda Doğum ve Çocuk Doktorları...

07/19/2011 12:42:00

Bodrumda bildiğiniz riskli gebeliklere bakan doktor varmı?


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
BODRUM'lu anneler...

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...