rota aşısı

08/01/2011 11:56:00

MRB arkadaşlar 2011 haziran anneleri olarak rota aşısına siz nasıl bakıyorsunuz ?

Malum havalarda çok sıcak vücut ısısının artmasıda bildigim kadarı ile ishal olasılığını arttırıyor.Ben doktorumuzla görüştüm onunda bebeği var tavsiye etti,aile hekimimizde yaptırmamız taraftarı her ne kadar olacagı aşılarda  az dozda olsa bununda bulunduğunu söylesede bende yaptırmak taraftarıyım.ama yinede kararsızım,sizde  fkirlerinizi yaplaşırmısınız?

Ynt: rota aşısı

08/06/2011 18:28:00

 

 Merhaba 

Benm de kızım haziran doğumlu Rota ası zamanımız gelior Ben de arastrdım Tedrgn dim yaptrmalımıyım die düşünüordum fakat Kesnlkle gerekli Çünki bu ishal tipi zehirli  ishal  Her bebek yasayacak die bi durum yok ama ihtimalleri var O yüzden risk almaya değmez Bir anneyle konustum ve bebeği bu durumu yasamıs çok pişman olmus yaptrmadığına  Bi baska anneyle konustum onunda bebeği hiç sıkıntı yasamadan atlatmış rahatsızlığğını Kesinlkle yaptrıcam ben En azından zararı yok Öle bi durum yasandığında yararını görücez.

Sevgiiler...

Ynt: rota aşısı

08/07/2011 12:49:00

bende aynı kanaatdeyım bernaunsal zaten yazın risk dahada artıyor,dediğin gibi zaten bebege zararı yok risk almaya degmez bende yaptıracagım bu yüzden:)


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
haziran 2011 de doğanlar..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...