Ankara 2. Montessori Semineri

<123>

Ynt: Ankara 2. Montessori Semineri

11/23/2010 08:58:00

Crocus sana msj attım mail adresine ihtiyacım var.Bana mail atabilirsen sevinirim.Toplantı tarih ve saatinde değişiklik yok ama çocuklu gelme konusunda bir bilgi gelmedi, geldiğinde bildiririm.

Ynt: Ankara 2. Montessori Semineri

11/24/2010 18:11:00

Hala haber yok galiba:( cocuksuz da olsa zor olmazsa yine de bilgileri bana da gönderebilir misin Öznur?

Ynt: Ankara 2. Montessori Semineri

11/25/2010 12:24:00

Seminer ipta aşamasında katılım azalmış
Sevgiler Aylin

Ynt: Ankara 2. Montessori Semineri

11/25/2010 14:21:00

Arkadaşlar,
Hilal'le konuştum çocukla gelme konusunu. İki önemli sakıncası olduğunu söyledi. İlki, çocuklar ilk kez geldikleri bir yerde yaklaşık 6-7 saat kalamıyorlar ve annelerinin üst katta olduğunu bildiklerinden sıklıkla annelerini istiyorlar. Ayrıca çocukların uyku saatleri de birbirini tutmuyor. İkincisi anneler "ay bir bakıp geleyim mi bizimkine?" diyerek sık sık aşağıya inip çocuklarına bakıyorlar. Her iki durum da seminerin verimliliğini fena halde düşürüyor. Kaldı ki çocuğunu getirmeyen ve seminerden maksimum yararlanmayı isteyen diğer katılımcılar elbette paralarının ve ayırdıkları zamanın karşılığını almak istiyorlar. Ama diğer anneler veya çocukları tarafından bölünen ya da sık sık ara verilen bir seminerin bu doğal ve haklı talebi karşılayamayacağı konusunda herhalde hepimiz mutabık kalırız dii mi?:)

Zaten bugün itibariyle semineri ileri bir tarihe erteledik. Çünkü son dakika iptalleriyle katılımcı sayısı 27 kişiden 11 kişiye düştü. Bu durum kişi başına düşen maliyeti çok artırıyor. Bir de iptal eden 16 kişi gerçekten katılmayı isteyen ama son dakika değişen koşullar nedeniyle iptal etmek zorunda kalanlar. Katılabilir durumda olan 11 kişi sağolsunlar diğer arkadaşlar da katılabilsin diye erteleme önerime harika olur dediler.

Son durum budur. Yeni bir tarih belirlemek için Hilal'e bir mesaj attım. Benim tahminim sene sonu yoğunluğu sebebiyle Ocak ayının 2. yarısından önce bu semineri yapamayacağımız yönünde. Tabii bizden ziyade Hilal'e bağlı olduğundan cevabını beklemek zorundayız. Hepinizi yeniden bilgilendireceğim. 

Ertelenen seminer için organizasyonu üstlenecek yeni bir gönüllüyü de ihtiyaç var bu arada, belirteyim. 

Sevgiler,
ç.

<123>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
montessori eğitimi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...