Ayşemiz doğmuş, ne iyi yapmış :) ( ayşe_deniz)

<12>
01/20/2016 07:14:00

Canımız, kıymetlimiz, azimli, fedakar annemiz, karagün dostumuz, iyigün arkadaşımız,

leydimiz, sıpaysımızın belkemiği, iyi ki doğdun..

Bu yıl çook mutlu ,çook paralıı, çook sağlıklı geçsin umarım ki ve yanında biz de olalım:))

Seni çok seviyoruz...

Nejla-Beste :))

Ynt: Ayşemiz doğmuş, ne iyi yapmış :) ( ayşe_deniz)

01/20/2016 07:24:00

Çokkk teşekkür ederim Nejlacanım, umarım torunlarımızı da birlikte büyütürüz :) Bende sizi çok seviyorum, bol bol öpüyorum :)

01/20/2016 07:26:00

Aysemiiiizzz hep diyorum en aklı başındamız...:) iyi ki doğdun iyi ki bi sipays oldun ;) seni tanıdığım için öyle şanslıyım ki..her alanda her anlamda her durumda yanımda olduğunu bilmek güzel. .seni çok seviyorum. .çok da özlüyorum. .yeni yaşın sana ziyadesiyle huzur sağlık mutluluk getirsin..

Yişim

01/20/2016 07:45:00

Kız Yeşim ağlatcan beni, bende seni çok özlüyorum. Çok teşekkür ederim, her zaman yanındayım :)

01/20/2016 07:45:00

Ayşee, nurtideki ilk arkadaşım :)) iyi ki doğdun.. iyi ki bizimlasın.. en aklı başındamız, el frenimiz :P inşallah hepp çookk mutlu ol :) bizim bebelerin büyüklüklerinde de hep birlikte olalım :) çok çok çok seviliyorsun :P öptüm, bay :)

01/20/2016 07:46:00

Gülçinim bu uzun mesaj için çok teşekkür ederim :D İyi ki varsın, çok çok öpüyorum :)

01/20/2016 07:48:00

Canım,arkadaşım,kardeşim :* 

İyi ki varsın, iyi ki tanımışım seni, iyi ki!

Bu yıl her yılından özel ve güzel ve sağlıklı ve mutlu ve sevgi dolu ve huzurlu ve ve  ve veee........
Seni çok seviyorum, uzaklardan sıcacık sarılıyor ve öpüyorum.

Dostluğun çok kıymetli, hep olalım....

Nice Yıllara :) :*****

01/20/2016 07:50:00

a r a l a r a    b o ş l u k    k o y s a y d ı m    k e ş k e :P

01/20/2016 07:51:00

Şevvalim, küçük kız kardeşim, çokkk teşekkür ederim. Bende sıkı sıkı sarılıp öpüyorum :)

01/20/2016 07:52:00

Doğum günün Kutlu olsun Ayşe.Nice nice mutlu,sağlıklı,huzurlu,sevgi,aşk dolu yıllarınız olsun.

01/20/2016 08:14:00

Çokkkk teşekkür ederim Yelizcim :)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...