konya anneleri

Ynt: konya anneleri

04/07/2012 01:21:00

Arkadaslar dun yapaya gittim Gülşah hanımla bizzat tanıştım çayını ictim oğlumda o sırada oyun grubundaydi, izlenimlerim cok güzel gidin görün derim hatta aynı günlere denk getirirsek biz de tanışalım

Ynt: konya anneleri

04/09/2012 05:13:00

Evet Mibrim hanım sizinle tanışmaktan dolayı çok memnun oldum.Oğluşunuza da mehmet aliydi yanlış hatırlamıyorsam  bayıldım,maşallah çok tatlı.Memnuniyetinizi belirttiğiniz için de teşekkür ederim.Ben bir konuya açıklık getirmek istiyorum.Her konuşmanızda yapa kreş ya da kreşler adı altında konu başlığı açılıyor.Önemli bir konu bu bizim için.Biz kreş değiliz.Milli Eğitime bağlı bir ANAOKULUYUZ. Kreşler sosyal hizmetlere bağlı olarak çalışırlar.Biz hem milli eğitim hem de ya-pa merkez tarafından denetlenerek eğitimimize devam ediyoruz.Bu çok önemli bir nokta lütfen dikkat edelim.SAYGILAR....

Ynt: konya anneleri

04/13/2012 12:26:00

merhaba arkadaşlar ben 2 haftadır bakamadım ne yaptınız buluştunuzmu bir yerde?

Ynt: konya anneleri

04/18/2012 09:05:00

merhaba konyayapa;

1 ay kadar oldu evimin kapısında ilanınızı gördüm. Aslına bakarsanız bulunduğunuz mekanın önceki sahipleri benim için mimlilerdi:) ama yapa adını duyunca içim ferahladı. oyun grubunu görünce daha bir sevindim. defalarca aradım o zamanlar nedense kimseye ulaşamadım. izinli olduğum bir gün mutlaka oğlumla birlikte uğrayacağım. sizden oyun grubunuzla ilgili bilgi almak istiyorum. evime de çok yakınsınız, defne sitelerindeyim. umarım 36 aydan sonra da oyun grubuna kabul ediyorsunuzdur.

ha bu arada, en önemlisi, eski sahipleriyle herhangi bir ilginiz var mı? çocuğuma çay içiren, oyun grubu diyerek sadece oğlumu oyun oynatmaya çalışan o garip kurumla umarım ilginiz yoktur...

Ynt: konya anneleri

04/19/2012 05:49:00

ESKİ SAHİP DERKEN KİMDEN SÖZ EDİYORSUNUZ ANLAMADIM.BEN OKUL MÜDÜRÜYÜM.GEÇEN SENE AĞUSTOS SONUNDAN BERİ DE BU KURUMDAYIM.ÇAY İÇİREN VE OYUN GRUBU ADI ALTINDA OYUN OYNAMAK İÇİN ZORLAYANLAR KİMLER ONU DA BİLMİYORUM.AÇIK YAZARSANIZ SEVİNİRİ.AMA ŞUNU BELİRTMELİYİM Kİ OYUN GRUBUMUZ 24-36 AY ARASI DAHA YUKARISI İÇİN OYUN GRUBUMUZ YOK.ÇÜNKÜ EĞİTİM YAŞINA GİRİYOLAR. TELEFONUM  2655548 ARAYIN GÖRÜŞELİM...

Ynt: konya anneleri

06/19/2012 11:34:00

kusura bakmayın cevabınızı yeni gördüm. eski sahipleri derken, menekşe anaokulu zamanından bahsediyorum. anlatılır gibi değildi ! 2010 senesinden bahsediyorum. bahsettiğim mevzuları aşağıdaki yazımdan okuyabilirsiniz. Ancak; şunu da belirtmeliyim ki, neden acaba büyük harfle yazdınız? biliyorsunuzdur sanırım büyük harfle yazmak, bağırmak, hiddetlenmek anlamına geliyor. eğer böyle bir üslup takınıyorsanız, ki daha önce küçük harfle ayzıp sadece sizi eleştiren bana büyük harfle cevap verdiğiniz düşünülürse, önceki sahipleri değişmemiş olabilme ihtimali yüksek :D dipnot: oyun grubuna hangi yaş aralığının katıldığını biliyorum. benim oğlum bahsettiğim dönemde 2 - 2.5 yaş civarında idi.

Ynt: konya anneleri

Ynt: konya anneleri

06/19/2012 12:00:00

offf inanmıyorum ya konyadayım ve zaten inanılmaz tepkiliyim kreşler hakkında duyduklarımdan.bu çay olayı bitirdi beni.-((

oğlumu ne özenlerle büyütüyorum yaaaa.tahılı,cevizi,şusu busu,psikolojisi,şeker-tuz kesinlikle yasak.....çikolata verenler,çay saati yapanlar.eylül de işe geri dönücem bu sene oğluma annem bakıcak ama 2 .yaşını doldurduğunda kreş düşünüyorum konyada.ne yapcam bilmiyrum.

>Sayın Hilal Timur <

06/20/2012 04:53:00

   2010 yılında bahsettiğiniz işletmeci ile şuanki işletmecinin hiçbir alakası yoktur.Şuanki kurucumuz bu kurumu 2011 yılının nisan ayında devralmış ve o günden bu yana devam etmektedir.Ben 2 ay önceki yazımda telefonumu bıraktığım halde siz de adresimizi bildiğiniz halde böyle bir ortamda YA-PA 'nın adını da kullanarak eski menekşe üzerinden bizi kötülemektesiniz.Ayrıca beni tanısaydınız ya da buraya bunları yazmadan önce gelip tanışsaydınız eminim benim bu şekilde hiddetlenmiyecek biri olduğumu görürdünüz.Bir eğitimci olarak tavrım hiçbirzaman hiddet ,şiddet gibi negatif duygularla olamaz.Böyle bir sosyal ortamda da idaresini üstlendiğim kurumumu korumak ve adını lekeletmemek zorunda bırakılmak da beni fazlasıyla üzdü.
 Çünkü YA-PA 31 YILLIK BİR DENEYİME SAHİP ÖNCÜ BİR KURULUŞTUR..VE SİZİN PAYLAŞTIĞINIZ HİÇBİR OLMUSUZLUK YA-PA 'yı VE BİZİ BAĞLAMAMAKTADIR...
Sizi birkez daha bu platformda yazışmak yerine okulumuza davet ediyorum ya da numaramızı biliyorsunuz  telefonlada görüşebiliriz.
Saygılarımızla...

Ynt: konya anneleri

06/20/2012 09:46:00

bakınız rica ediyorum bana 2 ay önce tel bıraktı mdemeyin, yukarıda açıkça belirttim ki ben yazınızı yeni gördüm.

ayrıca bir üstteki yazıma da bakarsanız aynen şunları yazmışım:

"ama yapa adını duyunca içim ferahladı. oyun grubunu görünce daha bir sevindim. defalarca aradım o zamanlar nedense kimseye ulaşamadım. izinli olduğum bir gün mutlaka oğlumla birlikte uğrayacağım."

gördüğünüz gibi benim yapayı kötleme gibi bir niyetim olmadı. zaten "yapa adını duyunca içim ferahladı" sözlerimden de bu anlaşılıyor olmalı.

size açıkça üstteki yazımda demişim ki:

"en önemlisi, eski sahipleriyle herhangi bir ilginiz var mı? çocuğuma çay içiren, oyun grubu diyerek sadece oğlumu oyun oynatmaya çalışan o garip kurumla umarım ilginiz yoktur..."

sadece bir soru sordum, biz onlar değiliz demeniz yeterli.

"böyle bir ortamda YA-PA 'nın adını da kullanarak eski menekşe üzerinden bizi kötülemektesiniz"

diyerek, asıl siz beni kötülüyorsunuz. bakın beni nurturiada çok kişi tanır. ve ne kadar sakin bir insan olduğumu bilir arkadaşlarım. şidiye kadar en ufak bir tartışmanın bile içinde olmadım. ancak bu sözlerinize anlam vermemi ve sessiz kalmamı beklemeyin. sizi tanımam bilmem, neden sizi kötüleyim. benim bahsettiğim kişiler belli, neden bu kadar üstünüze alındınız anlayamıyorum.

yapayı bana anlatmanıza gerek yok, yapaya güvenmeseydim zaten sizi hiç aramazdım.

"oyun grubunu görünce daha bir sevindim. defalarca aradım o zamanlar nedense kimseye ulaşamadım. izinli olduğum bir gün mutlaka oğlumla birlikte uğrayacağım."

yukarda böyle yazmıştım size, iyi okusaydınız keşke. ben çalışan bir insanım ve her daim izin alamıyorum. doğum izninde olduğum dönemde de tam bir hafta boyunca  her gün defalarca aramıştım ama telefonu açan olmamıştı.

herneyse, kendimi anlatmaya çalışmayacağım. lakin yazdıklarınızdan beni anlamıyor olduğunuzu farkediyorum.

size iyi çalışmalar diliyorum. davetimi kabul etmedi vs yazmayın zira açıkça burada yazıyorum ki, malesef bu yazdıklarınızdan sonra sizinle tanışmak gibi bir kanaatim malesef olmadı.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Konya Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...