Summer 2010 Moms

Ynt: Summer 2010 Moms

01/07/2013 10:13:00

Özlemcim sanırım paylaşmama döneminde olmaları normaldir, daha pek farkına varmıyorlar bence. Sadece konuşmaktan başka bir şey fayda etmiyor..

Yeşimcim daha önce de bahsetmiştin bu kreşten ve içimiz gitmişti, hayırlı olsun, bizde ocakta yani bu ay kazandığımız çekilişten oyun grubuna başlayacağız haftada 2-3 saat ile... Can bayılmıştır bütün o hayvancıklara...

Ynt: Summer 2010 Moms

01/07/2013 10:25:00

ben de oyun grubu istiyorum ama bi yandan mevsimlere güvenmiyorum. Hastalık bulaşsın istemiyorum. Beslenmemiz iyi olmadığı için hastalıkları daha çabuk kapabilir, kapsa da geç atlatabilir.
Oyun grubu olsa belki daha dişli birileri çıkar ve bizim kızın havası sönerdi. Geçici dönemin geçmesini bekliyorum:)

Ynt: Summer 2010 Moms

01/07/2013 10:56:00

Ozlem tanidik insankarla bi otun grubu yapmaya calissan.

Cok sukur bizim bi oyun grubumuz var kuzular hadta oldu mu bulusmuyoruz asya icin de iyi olabilir

Ynt: Summer 2010 Moms

01/07/2013 10:58:00

özlem bu oyun grubunda prensip farklı yaşlarda da alınması.üst sınır 3 yaş.biz gitiğimizde daha çok 2 civarı çocuk vardı.binlerce lego içinde tek bir lego için bağrışan çocuklar vardı ama can da şimdilik yok öyle bir problem.daha çok gözlem yaptı ve arabalarla oynadı.öğretmen kesin kurallar koydu velilere bir de.cep telefonuyla oynanmayacak,çocuğa müdahele edilmeyecek,rahat olunacak:)
hastalık konusu aklıma gelmedi hiç,balık yağı veriyorum şimdi,daha sonra arı sütü vericem.

Ynt: Summer 2010 Moms

01/07/2013 11:35:00

Yani bilemiyorum ki zaman içinde göre göre paylaşır heralde.
Dün whatsappTan da dert yandım. Bizdeki durum birazda bakıcının kızının Asya'yı devamlı azarlamasından ve Asya'nın oyuncaklarına el koymasından kaynaklı. Kız, Asya'nın elinden herşeyi çekerek alıyor.Asya da ne görse küçüklere onu uyguluyor. Defalarca annesi ve ben hergün uyarıyoruz ama anlamıyor.
Yaa bak konuyu yine açtım ve darlandım.

Ynt: Summer 2010 Moms

01/07/2013 15:13:00

Selam kızlar..

Öncelikle çok güzel bi haftasonu geçirdik;mügecim evimiz şenlendi sayenizde..Onat Noyan giyinip giderken 'anne nereye gidiyolar,niye gidiyolar?' diye başladı soru yağmuruna yüzü düşerek..ben de o paylaşmadığı bi kaç oyuncağını kastederek;annecim üzdün ama noyanı vermedin oyuncaklarını diyince bi yanına koşup 'özür dilerim,bi daha yapmıycam' diyişi vardı ki ben koptum gülmekten,tabi içimden:))Bu arada zerencim sözünü dinledik karaoke yaptık veee  volkanı da keşfetmiş olduk:)

Asıl paniği bu sabah yaşadım;yola çıktım bi acı diiiiiiiiiiiiiiiiit sesi arabadan ne oluyo derken baktım benzin ışığı! nasıl fark etmemişim,gazlı ya benzin çok nadir alıyoruz..bildiğim bütün duaları okuya okuya vardım okula..yolda ne gidiş ne dönüş hiç benzinci yok!neyse sağolsun yine imdada zerencim koştu en kestirme olanları tarif etti de karsız buzsuz benzinsiz yollarda kalmadan gelebildim..ama iyi panik yaşadım bugün..

Bi de oliviumdaki tchibo kapanmış ki beni asıl yaralayan bu oldu;artık bişey ifade etmiyo bana olivium:(

Özlemcim bakıcıyla konuşacaktın noldu?

Yeşimcim ah şu tel. olayı..bizde de büyük sorun,biraz azalttık ama..Tekrar hayırlı olsun canım patika çok güzel bi yere benziyo,mutlu,bol oyunlu günleri olsun can kuzusunun:)

Ynt: Summer 2010 Moms

01/07/2013 15:15:00

Bi de kocanında servis erken kalkmış bugün,gelince aile boyu kar topu savaşı yaptık onat bayıldı,fotoları facee eklerim:)

İyi akşamlar,bol kar topulu eğlenceler,sabahı bekliyoruz:)

Ynt: Summer 2010 Moms

01/08/2013 07:33:00

Gunaydiin..Bembeyaz bir sabbhtan..hos ogle olmus..ama keyif yaptik gec kalktik onatla..beraber kahvalti hazirladik..portakalini o yikadi ve sikti:)

Bi arkadasimin gelme durumu var..netlessin kartopu oynamaya cikicaz..kolay gelsin herkese..

Ynt: Summer 2010 Moms

01/08/2013 09:09:00

Selam Kızlar,

Rahşancım, tatilin tadını bizim yerimize de çıkar. Kar çok güzel görünüyor.
Bakıcı ile henüz konuşmadım. Bi mukaat olsun diye bekliyorum. Şansıma kızı okul çıkışı teyzesine gitmiş. Evde olsa mutlaka sataşacak biliyorum.. Du bakalım beklemedeyim.

Dun erken cıkamadık.. Belki bugün erken cıkarırılar umuduyla doluyum.


Ynt: Summer 2010 Moms

01/08/2013 11:58:00

Hımm tamam özlemcim,inş. çok iyi olur herşey..Kızının yaptığı çekilecek cinsten değil..yani arada bazı ortamlarda,arkadaşları hatta kuzen vs ile olabiliyo tabi ama asyanın bu duruma sürekli maruz kalması kötü:(Umarım erken çıkarsınız,dün koca erken geldi bi mutlu olduk,darısı başınıza:)bugün ki tatil beni sevindirmedi;zaten boş günüm..ama umutla yarını bekliyorum bakalım..


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Temmuz 2010 anneleri ve kuzuları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...