Summer 2010 Moms

Ynt: Summer 2010 Moms

10/09/2012 07:42:00

günaydınnnn
hakkaten millet nerde?
onatcığın erkenci kuşm kıyamam ya.
ıyyyk kızartm ve fırın temizlemeyi bende hiç sevmem.
Tubis zor işler. henüz tecrüben yok. pınar aslında aynı sorunu yaşıyordu ama halletti.

Ynt: Summer 2010 Moms

10/09/2012 07:58:00

merhaba herkese nasılsınız kuzucuklar nasıl henuz başlamadım okumaya ınşallah  yavaş yavaş 46 olmuş bile maşallah temmuzculara..
çok yogun bı hafta geçirdim ben ıkı haftadır toplantı ve denetım hazırlıgı ıcındeydım. cuma yapmam gereken toplantı cmt ye kaldı ve dun ıtıbarı ılede raporumu tamamlayınca bugun buraya gelme şerefine ulaşdım resmen.
melis kuzusu ıyı yarmazlk sadece dız boyu işe geliyorum diye akşam eve gittigimde koynumdan çıkmıyor resmen.. iyicede dilendi..

Ynt: Summer 2010 Moms

10/09/2012 08:08:00

iste ben de henuz tecrubem olmadigi icin size bir danisayim dedim

Ynt: Summer 2010 Moms

10/09/2012 08:08:00

Merhaba herkese

Sabah 9'dan beri harıl harıl çalışıyorum kafamı kaldırmadan

son 1 hafta ...

Oğlum hemen hemen bıraktı diyelim çişi..işine gelince söylüyor bazen de hiç oralı değil.. ama şişeye işemeyi bayılıyor. Korkarım kötü oldu bu iş...oyuncağa çevirdi olayı...

Okudum sizleri... Ateş inşallah sadece geçicidir yaa üzüldüm bakk.. bende çok büyük beklenti içindeyim kreş ile ilgili.. hüsranlı hikayeler okuyunca üzülüyorum...İnşallah düzelir

Yeşim kız noluyooooooooooo

Herkes whatapp da çalıp duruyo tel !! Sessize aldım.. gerçi şu an durdu :)))

öpüyorum ve özlüyorum sizleri

 

Ha unutmadan arkadaşımı ekleyin, noyanpaşa'nın d.günündeydi

http://www.nurturia.com.tr/people/elif_emir

Ynt: Summer 2010 Moms

10/09/2012 08:33:00

yavaştan okuya okuya geldim ne çok haberlerden geride kalmışım ben :(((( duygumm  gitmiş çok üzüldüm nurtideki ilklerimden di... okuyorsan gel çabuk bari temmuzu bırakma duyguuuuu.

arda amelıyat geçirmiş geçmiş olsun betül herşey yolundaır inşallah

derin,doruk,dilek duru hasta olmuşlar geçmiş olsun hepinize

müge eşin gittimi çok zor  ama şartlar ne gerktiriyorsa bazen yapılmalıda hayırlısı sizin için iki gün eşim il dışına çıkıyor kuzum baba nerde ile anlata anlata uyututorum çok zor dakak başı sordugu oluyor bazen.. özlüyorlar..

menekşe mehmet akifede geçmiş olsun düzelir zamanla

bu arada bağşıklık güçlenmesi için zınko kullanıyormusunuz. antalyada bi arkadaşımın kızına dr önermiş memorilde iyi bi dr kışın grıbe karşı onlem demiş.

elif ece zümraya maşallah neyse için rahat etmiş test sonuçları iyi çıkmış

yeşim istanbula gitmiş  ne güzel gelmiş size ...darısı başıma :)))))

tugbacım  korktuğu çekındıgı bışey oldu mutkala ateşin seni bırakmak ıstemedı. sanırım geçen hafta sonu biz afyondaydık gorumcemı çocuklarla süper oynadı melısden buyukler.  ama arkadaşımın oglu var maşallah çokda hareketlı melis onla oynamadı resmen  kucagıma geldı geldı otırdu 1 kaç kes oyuncagını aldı sıktırdı onu  ver bıle demıyor ona..vede ismini söyleyınce hayır dıtmeeeyelım demezmı ...

aklıma kalanlarıyla bu kadar  o kadar yokdum grup pek bi yavaşlamış ama. yelizi görmedim pek ..
pınarrr tunanın pepeyle resmını gordum maşallah yıne formunda kuzucum

Ynt: Summer 2010 Moms

10/09/2012 09:26:00

whatsapp olayi nedir yaw?? herkeste whatsapp mi var?? free bisi degildi sanki o dimi?

Ynt: Summer 2010 Moms

10/09/2012 09:27:00

evet rahatsiz oldugu bisi var kesin.. ama ne bilmiyorum.. bilsem de olani degistiremem sonucta.. Asil soru simdi ne yapmali?? gondermeye devam ediyim mi? yoksa ara mi verelim?

Ynt: Summer 2010 Moms

10/09/2012 10:13:00

merhaba kızlar,
biz Eceyi ilk 1 ay yarım gün olmak üzere kreşe başlattık. Kreşin kapısından öğretmenine teslim edip, öğlen yine kapıdan alıyorsun şeklindeyiz. Ve 1 ay sonra tam güne geçtik.
İlk 1 ay yarım gün döneminde anneannesi götürüp getirdi. Tam güne geçtikten sonra genelde babası götürüp getirdi. Bugün itibari ile kreşe başlayalı 1,5 ay oluyor ve bu süre zarfında Eceyi sabah kreşe hiç ben götürmedim. Bunun çocuk için kreşe alışma döneminde olumsuz olacağını düşünerek yaptım ve iyi ki de yapmışım. Şuanda da babası bırakıp, akşamları da yine babaı alıyor.

Yarım günle başladığımız ilk 1 hafta zor geçti. İlk gün 9,30 da bırakıp, 10,30 da geri almak durumunda kaldık. İlk gün tam bir hüsrandı ve ben kreş hayatımızın pek de uzun olmayacağı fikrine kapılmıştım. Sonraki gün biraz daha iyiydi ama tel de öğretmeni ile konuşurken yine arka fonda Ece nin çığlıklarını duyuyordum. İlk 1 hafta sürekli çığlık attı Ece kreşte, ama ağlama yoktu, nedensiz çığlık atıyordu :( Sabahları kreş kapısında anneannesinden de zor ayrılıyordu ama içeri girdiğinde mızıklaması geçiyordu. 1 ay yarım gün sonunda tam güne geçince; ilk bir kaç gün uyutmakta zorlandı öğreetmeni ama ona da alıştı sonra.

Şuan kreşe aşkla olmasa da yine iyi gidiyor sabahları, kapıda da öğretmeni gel Ece dediğinde kucağına atlıyor, bu benim için güzel bir sonuç.

Kreşe gitme ve alışma döneminde benim konuya fiziksel olarak dahil olmamamın alışması için artı bir etken olduğunu düşünüyorum ben. Onun dışında sıkı takibim var orası ayrı. Öğretmeni arayacağım saatleri bile biliyor, neredeyse sesimi duymadan Evet Pınar Hanım diyecek kıvama geldi :) Bu durum bizim için mecburi olduğu için böyle bir hikayemiz var. Umarım bozulmadan devam eder.

Sevgiler

Ynt: Summer 2010 Moms

10/09/2012 10:43:00

mutlu telefon indiriyorsun whatsapp. hızlı mesaj,resim,video,ses kaydı yollayabilirsin. google play,android markette var. nokia,samsung,blckberry,iphone,sony de indirebiliyon sanırım. orda hülya grup açtı.

Ynt: Summer 2010 Moms

10/09/2012 10:47:00

whatsapp değil miydi o?


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Temmuz 2010 anneleri ve kuzuları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...