Summer 2010 Moms

Ynt: Summer 2010 Moms

10/23/2012 05:46:00

günaydın canlar :)))

mügüm hoşgelmişsin canım...

nasılsınız bakalım analarım bizler aynen devam..

çiş yapmak ve söylemek istemiyor kutaycım bende çok üstüne gitmiyorum ters teperse diye korkuyorum.önce emzik bunalımımız tamamen  geçsin sonda bi tek bezimiz kalıyor geriye :))

hepinizi öperim :)

Ynt: Summer 2010 Moms

10/23/2012 05:48:00

menekşe benim oğlum yemiyor da istemiyorda :)) tatlı sorunumuz yok şükür :))

Ynt: Summer 2010 Moms

10/23/2012 05:51:00

tatlı sorunu yavaş yavaş su yüzüne çıkmaya başladı. Çikolata bitter olacak çok seviyor ya.. birtane izin veriyoruz ....

Emzik hala vazgeçilmezimiz şu an ayrılmayı düşünmüyoruz. Uyku vaktinde bizi kurtaran o

Ynt: Summer 2010 Moms

10/23/2012 05:59:00

mügecim öyle değilmiş aslında bende öyle sanıyordum emzik olmadan asla diyenlerdendim ama hiç zor olmadı hele geceleri hiç zorlanmadık...birkaç gün uyumadan önce sordu attık çöpe çöpçüler götürdü oğlum dedim tamam anne dedi :))

gündüzler zor geçiyor aklına geliyordu ama geçti gitti çok şükür 1 hafta da :))

Ynt: Summer 2010 Moms

10/23/2012 06:58:00

Gülşahcım ya memeyi uykuya geçmek için seviyor. Gündüz vakti agzında yok aramaz sormaz. Meme-mor ikilimiz olmadan uyumuyor. bende neden kaldırayım işkence edeyim oğlana diyorum. Öyle mutlu...Mora sarılıyor meme ağzında uyuyor misler gibi... Gece düşünce düşüyor takmıyorum geri ....

Ynt: Summer 2010 Moms

10/23/2012 07:15:00

selam kızlar,kardeşim geldi danimarka dan yeğenim carlos,kardeşi misler misi 5 haftalık Aksel 1 hafta burdalar.Can Carlos un peşinden hiç ayrılmıyor,o ne yaparsa taklit ediyor ama bebeği çok kıskanıyor.ne zaman ben,annem ya da babam kucağına alsa bıyaaaak diye yerlere yatıp ağlıyor:) ama kendisi çok seviyor sadece kimse kucağına almayacak.
tombiş,mavi gözlü,kumral bir yeğenim var kızlar nasıl mis kokuyor anlatamam size,gizli gizli seviyorum hep:)
bugün benim de son iş günü,sonra çok şükür tatil.
kuzu kesilme krizi var şimdi,yarın gelicek çocuklar görücek,sevicek sonra hop kesilecek.oldum olası hiç sevmem bu işleri.görmeyecekler tabi ama merak edecekler.
emzik bizde de var vazgeçilmezimiz,uykuya geçiş kolay oluyor çünkü,bakalım bırakır elbet birgün:)

Ynt: Summer 2010 Moms

10/23/2012 09:37:00

Selam kızlar..Acık vakit bulmuş,oğlanı uyutmuşken atladım:)

Mügecim Allah kavuştursun canım..noyanın makyaj anındaki ifadelere bittim:))benzeri az buçuk bizde de yaşanıyo:)makyajlı seviyo nen bunlar bizi;sür sür yap yap,tezahuratları eşliğinde hatta bana da ver,bakıcam şeklinde devam eder..açar,kapar,kırar,döker,amannn olsun ben de anneminkilere yapardım..yakında kendileri de boyamak isterler bizi:)

Valla çiş,kaka durumlarında ilerleyenleri çook taktir ediyorum ama bizim zamanımız gelmemiş diyorum..olmadı yani bir yaz da böyle geçti..darısı önümüzdeki yaza..

Müge dündü galiba şu gece çorap çıkarma olayı aynen onatta da var..ama ben dalmasını bekleyip mutlaka o çorabı giydiriyorum..çünkü o ayak,duvara illaki değer,üşür diye korkumdan..sabaha kadar ayakta kalkına yine çıkarır o ayrı:)

Yeşimcim gözün aydın:)ne güzeldir bebek kokusu ohh mis,bizim için de fırsat bulursan sev,kokla..aynı kıskançlıklar oluyo haliyle çok normal..dört gözle bekliyo ozan abisini,cananı ama çok da kıskanıyolar birbirlerini..

Biz anlaşıldığı üzere daha iyiyiz..Bc dün akşam gitti..annemler yolda,akşama burdalar inş...odaya aldığım perdenin boyunu kestirdim dün (ikeadan hazır perde) ama 6cm hatalıydılar:((üstelik çoğunu ütüleyip,takarken olduğu için o emeklerim de boşa gitti..sabah ki terziyle mücadelemi hiç anlatmıyorum bi de c.tesi verecek perdeleri..üstelik de 50 lira para aldı..nerdeyse perde parası:((

Bu arada hastalıktan kurtuluyorum diye sevinirken dudağım uçukladı..yok doya doya öpüp sevemiycem kuzuları ne şans yauv:((

Ynt: Summer 2010 Moms

10/23/2012 10:05:00

Ttalı şeker konusunu unutmuşum;2 gündür zorlamadan ilaç içiyor çünkü karşılığında şu minik safranbolu lokumlarından yiyor:)napıyım,ağlaya inleye olmasından iyidir dedim..kırmızılar favorisi:)

Ya bişey sorucam bi de;bizim bulaşık mak. epeydir bi ıslak çıkarıyo..kurutmuyo,temizlikte sorun yok ama..sizce bu önemli bi arıza mı..napsam bilemedim..

Ynt: Summer 2010 Moms

10/23/2012 10:06:00

Film izleyesim var..ne izlesem bilemedim...dur şu film kulübüne bakayım..akşama da hafif bi temizlik..ee napıyım dinlenmek benim de hakkım:)

Ynt: Summer 2010 Moms

10/23/2012 10:19:00

Merak edenlere prometheus izliyorum:))

Bak mügüm daha da nerdesiniz watsappcılar falan deme..nen tek başıma 3 sayfa yazıyorum tık yok..ben napam daha size ne edem looo:))


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Temmuz 2010 anneleri ve kuzuları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...