çeyrek asırlık diyet uzmanı yanıtlıyor

<12>

Ynt: çeyrek asırlık diyet uzmanı yanıtlıyor

12/07/2011 06:21:00

Karatay ana öğünlerde çok ye, ara öğün yapma diyor dimi özetle?

Ynt: çeyrek asırlık diyet uzmanı yanıtlıyor

12/07/2011 06:38:00

Evwt gulcan hic acikma diyor ama cokdan kadit saglikli beslenme :))

Ynt: çeyrek asırlık diyet uzmanı yanıtlıyor

12/08/2011 08:14:00

karatay'da durum sudur arkadaslar, eksik bilgi var, duzelteyim: 4 saat araliklarla yiyin diyor. ve kesinlikle ac kalin demiyor. ceviz, badem, findik, fistik tavsiye ediyor. leptin hormonunun salgilanmasi icin 4 saat gerekiyor. insulin yag depoluyor, leptinse yag yakiyor. surekli agzimiza birsey attigimizda insulin salgilaniyor. ogle ogununu mumkunse kaldirin diyor. insanlar da ac biraktiriyor saniyorlar. ama kesinlikle ac kalmayi tavsiye etmiyor. ben kadinin dediklerini yaptim, sabah kuvvetli kahvalti, ogle ceviz+sut (b-fit sonrasi sut sart) tukettim, aksama kadar hic acikmadim. ve gayet de guzel kilo verdim. beyaz un + seker disinda yasak birsey yok. bir de meyve sInIrLI ama yasak degil.

Ynt: çeyrek asırlık diyet uzmanı yanıtlıyor

12/08/2011 11:20:00

bir ekleme: pirinc ve patates de yasak. daha dogrusu saglikli karbonhidratlar serbest, sagliksizlar yasak. sagliksiz olanlar da glisemik indeksi en yuksek olanlar (kolayca sindirildiklerinden insulini firlatanlar)

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anti-Dukancılar :)

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...