Sinirden delirmek üzereyim !!

<12>
03/20/2011 17:32:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: Sinirden delirmek üzereyim !!

03/20/2011 17:43:00

İkisinin de niyetini biliyorsanız mutluluğunuz en güzel cevap olacaktır. Sinirlenmeyin, yapmak istedikleri huzurunuzu kaçırmak, bu kadar kolay teslim olmayın.

Ynt: Sinirden delirmek üzereyim !!

03/20/2011 17:57:00

Ohooo, atı alan Üsküdar'ı geçmiş. Yaptıkları hiç hoş değil ama olmayacak duaya amin demişler, geçmişe maziii, yenmişe kuzu... Bu duruma rağmen eşinizle kenetlenebiliyorsanız, inadına hoş tutuyorsanız birbirinizi, sizden daha çok kuduracaklardır sinirden. Mecbur musunuz karşılıklı oturmaya?

Ynt: Sinirden delirmek üzereyim !!

03/20/2011 18:00:00

Vallahi bu tarz bir sinir harbi yasamaktansa KVden uzak bir yere tasinmaniz mumkun mu? Olabildigince uzaga hatta. Zayiktir ufacik bebegin var. Oglunun evladi kendisinin torunu. Seni esinden ayirinca ellerine ne gececek. Evladi babasiz birakinca girecekleri vebali de mi dusunmuyorlar. Gecmis gecmiste kalmis. Ama ben olsam esimden asla saklamazdim. Soylerdim. Ne olacaksa olsun. Saklayip esimin bana tepki gostermesindense onlara tepki gostermesi daha iyi senin icin.

Ynt: Sinirden delirmek üzereyim !!

03/20/2011 18:05:00

Kusura bakma ama esine soyleyince olay cikacaksa ciksin!!! Sen veremezsin ama esin annene gereken ayari verir bence. Yine de degismezse İlknur'un dedigi gibi onlardan uzaklasmak ve bir sure torunlarindan mahrum birakmak sana ve iliskinize iyi gelecektir diye dusunuyorum. Allah kolaylik versin.

Ynt: Sinirden delirmek üzereyim !!

03/20/2011 18:16:00

Gercekten anlamiyorum nasil bir mantikla hareket ediyorlar!!! Ders vermenden vazgectim ama senin mutlulugun ve dolayisiyla ailenin, oglunun mutlulugu icin kurtar kendini. Ev hayalinizi huzurunuz icin birazcik ertelemenize degecektir diye dusunuyorum.

Ynt: Sinirden delirmek üzereyim !!

03/20/2011 18:29:00

senin yerinde olsam aninda esime soylerdim durumu, yapilan yenilir yutulur cinsten degil cunku. hakikaten cok kotu dusunceli bir hareket. oradan uzaklasabilmeniz icin esinin tum yapilanlari bilmesi sart gibi gozukuyor.

siz yine de onlarin kucuk oyunlarina gelip strese girmeyin ve mutlulugunuz onlara en guzel cevap olsun.

Ynt: Sinirden delirmek üzereyim !!

03/20/2011 18:34:00

Adınızı bilmediğim için adınızla hitap edemiyorum ama Çorap ailesinin annesi diyeyim.

Çorap ailesinin annesi, çorap ailesinin babasıyla tüm bunları sakince konuşur ve huzurunuzu ön plana çıkarırsanız sanırım eşiniz sizi anlayacaktır. Taşınmanız söz konusu olduğunda ise kv oğlunun uzaklara gitmemesi için her yolu deneyecek belki de binbir özür dileyecektir. Ama dilerim eşiniz annesine kanmaz. İstedikleri zaman görüşebileceklerine inandırsın derim. (Görüşüp görüşmemek tabiki sizin kararınız)

Anlattıklarınız gerçekten korkunç gözüküyor ve bence amaçları oysa gerçekten affedilebilir veya kabul edilebilir tarafı yok. Tez zamanda sonuçlanır ve ailenizle huzurla başbaşa kalırsınız.

Ynt: Sinirden delirmek üzereyim !!

03/20/2011 18:44:00

Nilüfer "Her şekilde onlarla kavga da etse benle de etse ben zarar görücem :( " demişsin ya, zaten görebileceğin karar zarar görüyorsun okuduğumuz kadarıyla!!!

Nurturialı bazı annelerin dediği gibi bazı kadınların anne olması için keşke sertifika, izin vs gibi zorunlu kriterler olsa :P

Ynt: Sinirden delirmek üzereyim !!

03/20/2011 18:51:00

Daha oncekiler gibi bundan da haberi olmali diyorum ben yine. Birak onlar kozlarini paylassinlar. Bunca kv problemi yasadikran sonra ogrendigim birsey var ki "asla aralarina girmemek". Sen butun sakinliginle olayin tekrarlandigini esine anlat birak gerisini o cozsun. Anne onun anbesi ise en dogru davranis seklini o bulacaktir

Ynt: Sinirden delirmek üzereyim !!

03/20/2011 19:24:00

Anliyorum seni bir sure sonra oyle oluyor. Sen sinirini bizma. Aslina bakarsan kadinin ve kv nin dustukleri durum oyle trajikomik ki. Dusunsene ne bos hayallerle vakitlerini olduruyorlar :)) onlar o hayalkerikurarken sen , esin ve Turker bir ailesiniz

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...