Sinirden delirmek üzereyim !!

<12>

Ynt: Sinirden delirmek üzereyim !!

03/20/2011 19:53:00

ben de simdi okudum yazdiklarinizi illet oldum eskisine de kayinvalideye de..eskisi de ne yuzsuzmus yalniz insanda biraz yuz olur ya. kayinvalide de duygudan yoksun pis kadin. bazi insanlar boyle yakinlari kimi istemezse onlarla sıkı fıkı olur o tarz bisey mi acaba? Bak benim esim müteahhit biz de ancak kendi yagimizda kavruluyoruz, bizim de kendi evimiz yok...bosveeer oturun kirada bütün evler sizin olsun valla ev parasi biriktirmek icin cekilecek dert degil. insan ruhu kendi evin olmasindan önemli. ev birgün olur ama bozulan moraller, kirilan kalpler, olusan stres ve depresyon gecse de iz birakir.

Ynt: Sinirden delirmek üzereyim !!

03/20/2011 20:03:00

aaaaaaaaa benim gelip bi tane cakasim geldi kadina. terbiyesiz yaaaaaa.... hic muhattap olma valla biz onlara neden katlaniyoruz esimizin annesi olduklari icin ama bu terbiyesizligi hem sana hem esine yapiyor yani artik saygi duymana da gerek kalmamis zaten boyle birine nasil saygi duyulabilir ki? Bence kana kan dise dis... hic muhattap olmayip, insan degilmis gibi davranmali :) ama ben de gelip bi tane cakayim :)

Ynt: Sinirden delirmek üzereyim !!

03/20/2011 20:28:00

annesine babasina saygi göstermeyen babanneyi o da istemez zaten buyudugunde hic takma :) bir de cocuklar anne babalarinin uzuldugunu hissediyor o da senin ondan haz almadigini hissederse otomatikman ona karsi tavrini koyar :)

Ynt: Sinirden delirmek üzereyim !!

03/20/2011 21:04:00

Herkes yazmis ama ben de tutamadim kendimi. O ne assaglik bir hareket ya! Kocana soyle ve tasin, hemen!

Ynt: Sinirden delirmek üzereyim !!

03/20/2011 21:31:00

şimdi okudum yazdıklarını ve yorumları. kaynanan olacak o cadıya gıcık oldum ya karşımda görsem yolasım geldi adiyi. Onlar seni huzursuz edip kocanla kavga etmeni planlıyorlar olan herşeyi anlat kocana bırak o anasının hakkından gelsin. taşınabilirsen taşın ama Allah kahretsinki bazen ekonomik sebepler engel olabilir. kocan taşınma işini 1 sene ertelemek isterse ikna etmeye çalış ama kavga sizin aranızda çıkmasın ki o adi insanlar amaçlarına ulaşmasın. O durumda sıkıcan dişini arkadaşım kapını kapatıcan selam vermiycen sende onları rahatsız edicen annem babam yok yazmışsın seni sahipsiz bulmuş yükleniyo pislik. sahipsiz olmadığını göster arkadaşlarınız, varsa akrabaların ve hatta kaynananın arasının bozuk olduğu eşinin yakın akrabaları sıkça size gelsinler siz gezmeye gidin hayatınızı mutlu yaşadığını gördükçe kudursun sinirden. Ama dediğim gibi herşeyden önce kocanla iyi ol birbirinize kenetlenin sizin mutluluğunuz o 2 adi kadına en büyük darbe olacaktır.

Ynt: Sinirden delirmek üzereyim !!

03/21/2011 06:07:00

Cok asap bozucu.

Dunyada kotu kalplı ınsanların oldugunu hepımız bılıyoruz ama bu uzun zamandır karsımda betımlenen en kotulerden bırısı, sizin KV. Bu kadar cok bayılıyorsa ex-gelınıne, ogluyla bosanmasına manı olsaydı. Is ısten gecmıs, yenı bır yuva kurulmus, ortada bır cocuk var. Siz anladıgım kadarıyla calısmıyorsunuz, dolayısıyla ev+cocuk kombinasyonunun getırdıgını stresı had safhada yasıyorsunuz. Tum enerjınızı cocugunuza vermenız gerekırken bu gereksız ınsan sızı bıtırmeye calısıyor. Ve sız tum ıyı nıyetınızle buna karsı dımdık duruyorsunuz.

Taviz vermeyen ve saygıdan kopmayan, asil durusunuz ve icinizdekileri dısınıza puskurtmeme basarısını gosterdıgınız ıcın sızı gercekten tebrık edıyorum.

Esınızın tumuyle, kayıtsız-sartsız sıze ne kadar baglı oldugunu da bu hadıse gostermıs. Herkesın gercek yuzu tum cıplaklıgıyla ortada. Ve sız ailenizden destek olmadan (hayatta degıller demıssınız), tek basınıza, kucuk bır cocukla tum bunlara gogus gerıyorsunuz.

Hayatınızda cıddı mucadeleler var ama sız de cok guclusunuz, bunu da atlatacagınıza ınanıyorum, gecmıstekı kazayı atlattıgınız gıbı.

Madem kı kocanız ile durusunuz aynı sekılde, kurtulus kendı aranızda yapacagınız bır ıttıfakta bence. Ex-gelın ıle esınız arasında KV'nızın umut ettıgı turden br kıvılcımın olmayacagı kesın. En ıyısı mı, sizin an ıtıbarıyla ıcınde bulundugunuz ruhsal cıkmaz ve cocugunuzun ılerıkı yıllarda muhtemelen etkısında kalacagı olumsuz ortamı sebep gostererek bulundugunuz daireden tasınmayı sart tutun.

Allah yardımcınız olsun.


Ynt: Sinirden delirmek üzereyim !!

03/23/2011 19:12:00

yaa nilüfer hanım gerçekten çok iyi sabretmşsiniz. ben böyle şeyleri sadece filmlerde olur sanıyordum. ya da kaynananız eski bir artisti. baya içtenlikle oynadığına göre. ama siz metanetinizi koruyun. ve tez zamanda bir ev bulup taşının derim. huzur olmadıktan sonra yeni evi neyleyeceksiniz. Allah güç kuvvet versin ev almak kısmetinizde varsa bir şekilde alırsınız zaten ama huzurunuz kaçarsa hiçbişeyin tadı kalmaz. kendine iyi bak.

Ynt: Sinirden delirmek üzereyim !!

03/25/2011 23:43:00

oh eşinle konusmana cok sevindim ben de :) icin rahatlamistir. bak zaten yaz geliyo atarsin kendini disari :) sabah cikar aksam gelirsin park bahce dolasirsin :)

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...