sinüzit..iki yıldır sürekli hastayız..

05/17/2012 10:21:00

merhabalar..kızım geçen yıl ana okuluna başladı ve bu yılda 1.sınıfa gidiyor..ve geçen yıl ekim ayın yani okul açıldı açılalı iki yıldır sinüzit i geçmek bilmiyor.her gün doktordayız.ve sürekli antibiyotik tedavisi veriyorlar.antibiyotik bittikten 3 gün sonra tekrarlıyor.gitmediğimiz dr kalmadı.geçiremedik bir türlü..önerileriniz varmı ne yapabilirim??*               

Ynt: sinüzit..iki yıldır sürekli hastayız..

05/17/2012 10:37:00

sadece iyi bir KBB doktoru tavsiye edebilirim , bir baska doktora göstermek de faydalı olabilir. Prof. Dr. Öncel KOCA Şifa Ataşehir Hast. ve ayrıca Kadıkoy de kendi muayenehanesi var. Geçmiş olsun ve acil şifalar dilerim.

Ynt: sinüzit..iki yıldır sürekli hastayız..

05/17/2012 10:47:00

canım ben ankaradayım..ilgin için teşekkürler


Ynt: sinüzit..iki yıldır sürekli hastayız..

05/17/2012 18:49:00

gecmis olsun ins. atlatir :(

Ynt: sinüzit..iki yıldır sürekli hastayız..

05/17/2012 19:04:00

    çeşit  çeşit doktor gezdım,1500 tane ilaç verdıler.ama ben tamamen başka bı yolla yazlarımı zehır eden,benı maymun eden bu hastalıgı yendım.bılmıyorum çocuga olur mu ama hemen tarif vereyım.

  aktardan biberıye yagı alınır,bu yağ burnun üzerıne masajla,yapılabılıyosa burun içine birer damla tatbik edılır.sonra tuzlu suyla yıkama yapılır(hani şu yogacıların yaptıgı burun temızleme yöntemı) ya da denız yakında denize gıdılır,kafayı sokup çıkartmak suretıyle tüm sinüsler boşaltılır.bi kaç hafta hergün bunu uyguladım ve kalıcı olarak geçirdim hastalıgı..
  ama alerjı fılan varsa,ya da altında başka bı hastalık ılk etapta ıyı bı doktora götürmek lazım,hemen biberıye yagını kakmayın  çocugun burnuna aman diyim=)(yetişkinler kafasına göre yapabılır bunu)


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...