Nurturia 2 Yaş Kutlama Etkinliği

Ynt: Nurturia 2 Yaş Kutlama Etkinliği

10/26/2011 16:08:00

bu arada yarin biz kacta ve nerede bulusuyoruz kizlar?

Ynt: Nurturia 2 Yaş Kutlama Etkinliği

10/26/2011 17:13:00

slm,

bugün tiyatro biletini hallettim, oh ne güzel, nazar değmesin dedim, dilimi ısırmayı unutmuşum :(

tiyatroda sorun yok, bilet aldık, ama ela'nın üç haftadır ertelenen kreş toplantısını o gün yapmaya karar vermişler, ama saat 17,00 'de ....

organizasyonun gidişatına göre olmadı biz tiyatroya gelip, ben oradan toplantıya geçip,

akşama eşim ile irtibata geçerekten akşam organizasyonuna katılmaya çalışacağmı, kutlama

çok erken olmazsa ona da yetişiriz inşallah diye düşünüyorum, ama aralarda kesitler halinde orada olucaz inşallah

 

bu arada bende güncelleyemedim bilgileri, bizim laptopta sorun var,

ama ben buradan güncellesem,

tiyartoda varız, ela 5 yaş giyiyor, araba var, eşli akşam yemeğine eşimin işi çıkmazsa katılcaz...

çok mu mişli muşlu oldu ....

Ynt: Nurturia 2 Yaş Kutlama Etkinliği

10/26/2011 17:19:00

tuçeeee hep mi toplantıların çakışır yaaa...hakketten senin şansına öyle oluyo...

Ynt: Nurturia 2 Yaş Kutlama Etkinliği

10/26/2011 18:18:00

ooo hanımlar yinemi kıpraşıyonuz hellal size valla.öpüyorum hepinizi

Ynt: Nurturia 2 Yaş Kutlama Etkinliği

10/26/2011 19:36:00

Tamam,o zaman genel olarak görüşbirliği olduğuna göre, bence de riske atmamalıyız. Palyaçoyu iptal edelim.

Boya kalemlerine gelince eğer, fiyatla fazla gelirse bence kişi başına almayalım. Çocukları bir öğretmen edasıyla sırayla kullanmalarına ikna edebiliriz bence. Bu konuda hepimize güveniyorum :))

azraesra, neden siz de katılmıyorsunuz? Bu genel bir buluşma. Hatta buluşmadan öte Nurturianın 2. yılını kutladığımız genel bir organizasyon.

Ynt: Nurturia 2 Yaş Kutlama Etkinliği

10/27/2011 05:10:00

Dosya güncellendi, aslında herşey yolunda gibi ama balıkevindeki akşam yemeği durumu sayı bakımından biraz belirsiz gibi.
Ben de Efe'nin durumunu tahmin edemediğim için net olamıyorum;gündüz uykusunu atlayıp tiyatro ,üstüne öğleden sonra kutlaması nedeniyle uykusuzluk ve yorgunluk artarsa akşam kalamayabiliriz.

Ynt: Nurturia 2 Yaş Kutlama Etkinliği

10/27/2011 05:53:00

soyle yapilabilir:
herkes mesela ogleden sonraki fix menuye katilir, ardindan esiyle olmak isteyen cikarsa gruptan zaten konusulur ve ona gore garsonlardan yardim istenip adede gore ayarlama yapilir, sanki bu yontemle kisi sayisi daha net olacak gibi. yani atiyorum, lara balik evine denilecek ki: 15 kisi saat 1600dan sonra gelecek ve sunlari sunlari alacak (fiks menude ne varsa, anlasilan), ardindan da isteyen aksam yemegine kalacak, ama sayi veremiyoruz. (ha diyelim ki adam dedi ki, ctesi aksami olmaz, bana kisi sayisi vermeniz gerek aksam icin, o zaman nacizane tavsiyem ya kisi belirleriz (ki bu zamana kadar yapamadik, cocuklarin durumu belli olamayacagindan) veya cikar tebdili mekanda ferahlik vardir deyip bambaska bir yere gideriz aksam yemegi icin)..

Ynt: Nurturia 2 Yaş Kutlama Etkinliği

10/27/2011 07:09:00

bana gore:
yok hatta bizimkilerden otlanır ama her bir cocugu yarim sayarsak sanirim orta bir yol bulmus oluruz. yani 30 kisi, 15 buyuk 15 kucuk dersek: 23 oluyor. ama pasta sanırım ya 20 ya da 25 kisilik yapilir. o zaman sen bilirsin.

Ynt: Nurturia 2 Yaş Kutlama Etkinliği

10/27/2011 11:00:00

Bence belli olmayan baba katılımları, 1-2 baba gelmesine bağlı. Yani bir iki baba kesin gelirse, diğerleri de durup gelir gibi geliyor. Bu arada ben akşam yemeğine babamız olmasa bile kalacağım. Ben diyorum ki Cumartesi akşamı çocuklarımızı birazcık oyalayıp geç uyutmaya çalışalım ki pazar sabah daha geç kalksınlar. Böylece pazar akşamı uykuları çabuk gelmesin.

Uykuları konusunda ben çok problem çıkarmayacaklarını umuyorum çünkü inşallah çok eğlenecekler. Ve gizem abla olacak onlarla ilgilenen. Gizem ablada gerçekten bir sihir var sanki. Geçen sene Tenten daha 18 aylıktı ve Gizem ablayla saatlerce oynadı ve çok küçük olmasına rağmen o gün gündüz uykusunu da uyumadı, huysuzluk ta yapmadı :)  Çok şaşırmıştım cidden ben :)

İyi düşünelim iyi olsun  :) Peyibalcim Efe kuzuma çok geçmiş olsun bu arada.

Şuan Misscapt 5M Migrosta. Yarın baskı işini yapacağız. Büyük ihtimal malzemeler orada olduğu için Misscapt' in evinde.  Yarın tshirt iş ibitmiş olacak yani.

Bu aarda Peyibal, İlal maalesef tiyatrodan sonra yok. Kutlamaya gelemiyorlarmış. Ani bir plan çıkmış. Kız istemeye gideceklermiş. Serik'e gidileceği için mümkün değil kutlamada olamayacak maalesef :(

Ynt: Nurturia 2 Yaş Kutlama Etkinliği

10/27/2011 16:22:00

arkadaşlar kaç gündür yoğunluktan birtürlü yazamadım. resmen sarhoş gibiyim. boyalar 5 li pakette, koli kalemine benziyorlar. fiyatı 17 imiş toplu alışta 13,5 yaparız dediler. bir yerden daha fiyat alacağım. can durdurmuyor lara balık evi ile gelişmeleri yazacağım


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...