Nurturia 2 Yaş Kutlama Etkinliği

Ynt: Nurturia 2 Yaş Kutlama Etkinliği

10/31/2011 09:23:00

Emeği geçen tüm arkadaşlara tekraren çoook teşekkürler gerçekten güzel bir organizasyon oldu:=))
ben pek sanal aleme güvenemem face sayfam bile yok eşimden giriyorum etrafta olanlar duyulanlar çok ürkütmüş galiba beni:=)
ama burayı nurturiayı faklı gördüm her kesimden anne ve anne adayları var
işlerinde doktor-öğretmen-gazeteci herkes var burada belkide bu yüzden sağlam güvenilir buldum burayı
ve siz antalya annelerim hepiniz öyle kocaman yüreklisinizki aranızda huzur buluyorum
ben ilk defa bu kadar kalabalık benim gibi baş örtüsü kullanmayan bir grupla iç içeyim
şimdiye kadar ben istemediğim için deyil istenmediğim için!...
ben ilk okuldan sonra kapanmaya başladım ve gerçekten çok üzücü kırıcı şeylerle karşılaştım mesela mağazaya giriyorsun kapalısın diye ilgilenmiyorlar ben illaki tesettür mağazalarından giyinmemki kardeşim,evin içerisinde şortda giyerim askılıda ve gelir senin mağazandan alışveriş yaparım
veya bazı insanlar gördüm güya sosyete ve bizi cahillik gericilik olarak gördüler ben islamı bu şakilde yaşıyorsam geri kafalılığımdan deyil islamı senden daha teferruatlı bildiğim için(sözüm meclisten dışarı)
ama sizler bana öyle kocaman açtınızki yüreklerinizi her buluşmadan sonra daha bir keyiflendim ve duygu selleri oluştu yüreğimde:)
kiminle sohbet etsem aynı sevecenlikle yaklaştı bana
bunları yazdım çünki duygularımı bilmenizi istedim 
iyiki varsınız iyiki nette gezinirken nurturiayı buldum ve benim tercihlerime saygı duyan annelerimle tanıştım
vaktinizi aldığım için kusura bakmayın duygulandım ve yazmak istedim( e boğa burcu duygusaldır biraz)  :=))

Ynt: Nurturia 2 Yaş Kutlama Etkinliği

10/31/2011 14:03:00

Betülllllllllll...Çok hoş yazmışsın...duygusal boğa seniii...Grubumuz demokrat ve hümanist...Çağdaşlık bu olsa gerek...Önyargılara ölümmmmm:))

Ynt: Nurturia 2 Yaş Kutlama Etkinliği

10/31/2011 15:44:00

herkes çok mutlu olmuş , bi kere daha mutlu oldum,

Yeşilanne , o kadar yoğunlukta kendini kaybetmen bile normaldi, olağan yani, ben olsam o kadar yoğunlukta neler unutmazdım ki, tenten yanında ve onu bir yerlerde unutmadın ya bu bile yeter bence,:)

Betül, bu grup bence bunun için var,kendini rahat hisset, gayet modern ve girişimci ruhlusun, kılık kıyafetle adam ölçülmez , en azından biz burada ölçmüyoruz,

 

Ynt: Nurturia 2 Yaş Kutlama Etkinliği

10/31/2011 17:46:00

inanç öptük seni:)


Betülcüm...senide öptükkk:)

Ynt: Nurturia 2 Yaş Kutlama Etkinliği

10/31/2011 19:20:00

Arkadaşlar, bugün hasta oldum. Bütün gün yattım kusura bakmayın. Kendi adıma hepinize gerçekten çok teşekkür ederim. Katılımınız çok önemliydi benim için.

Bu aktivite benim için çok anlamlı ve önemliydi. Dün önce tiyatroda ve sonra Lara balık evinde çocuklarımızı türk bayrakları, nurturia balonları ve nurturia tshirtleriyle görmek beni o kadar duygulandırdı ki. Çok uykusuzdum ve biraz da şaşkın.. O yüzden sizlerle dilediğim gibi ilgilenemedim. Bir kusurum olduysa affola..

Her türlü aksiliğe rağmen güzeldi değil mi? Hatta çok güzel di be yaa.. Hele ki günün sonunda yediğimiz o pasta.. tatlı yedik tatlı konuştuk tatlı tatlı vedalaştık şükür :)

Listeyi her an takip edip güncellemede imdadıma koşan Peyibal' e,

Hiç düşünmeden kabul edip, üzerinde ne kadar emek olduğunu şaşkınlıkla karşıladığım o lezzetli ve sanat eseri için Ysmn' e,

Tüm bu koşturmacamda bana gece gündüz yardımcı olan Hande ve Misscapt' e.. size ne desem boş..

ve tabikii 30 sayfa boyunca, değerli fikirleri, yardım talepleri ve güzel dilekleri için, katılan ya da son anda aksilik çıkıpta katılamayan ya da bebeğini getiremeyen ama bizi yalnız bırakmayan diğer canım annelerime,

çok teşekkür ederim. Cidden çok tatlısınız hepiniz!

Güzel bir işe hepbirlikte! girdik ve hepbirlikte! alnımızın akıyla başardık diye düşünüyorum. Ufak tefek olur olmaz aksilikleri de Nurturia Antalya annelerinin nazarlığı olarak görüyorum :) Aman bizim arkadaşlığımıza nazar değmesin ..

Çok öperim yanaklarınızdan. Bloguma her deyayıyla yazacağım etkinliği.

Damla iletişime geçti ve fotoğrafları Nurturia Türkiye' nin facebook hesabında yayınlamanın sizler için bir sakıncası olup olmadığını öğrenmemi rica etti. Bence harika olur. Ne dersiniz?

Buarada bende o gün fotoğraf makinası olmadığı için bende bloga yazacağım yazımca fotoğraflardan kullanma izni istiyorum sizen :)

Kestane kebap acele cevap :)

Ynt: Nurturia 2 Yaş Kutlama Etkinliği

10/31/2011 19:47:00

geçmiş olsun yeşil anne öncelikle,

ben de (iyice yamulmuşum ki) bennuyla hem oglen hem de 9 gibi (hatta bennudan erken) sızmış biri olarak az önce kayınvalidemin çığlığıyla uyandım, ardından da Allah'a yakarışlarını dinledim, ne bahtsızım, al canımı şeklinde. Yataktan düştü sanıp odasına baktım, yatağındaydı, ama sanırım yine unuttu eşinin vefatını ve beni neden aramıyor diye üzüntüden kahroluyordu. Bazen insanın sabrı çocuğu karşısında denenir ya, benim 2 tarafım da sabır denekleri ile kaplı :))) Sakin bir sesle söylemeye çalıştım eşinin 4 sene önce vefat ettiğini ve tabi ki o yüzden arayamadığını. sonra iste ekran karşısındayım.

Facebookta yayınlanma olayına gelince, kendi adıma konuşayım zaten 3 bilemedin hatta 5 karede olduğumuzdan ve bu olayı yadırgamadığımdan izin verdim gitti. (Foto makinemiz bozulunca elimizde tek kalan bennunun bidilik oyuncak ama gercekten de cekim yapabilen bir makine. ama aralık- ocak gibi hatta bir ihtimal doğum öncesi klubun fotografçı adayı olarak aranızda dolanacağım).

yeni tanıdığım ve merak ettiğim arkadaşlar;
-hep kendini esmer olarak düşündüğüm peyibal,
-acaba profil fotosunda gerçekten kendini mi koymuştur, o zaman kimbilir ne güzeldir diye düşündüğüm codid ve ısırmalık teosu,
-enerjisine ve el emeğine hayran kaldığım ysmn,
-incecik fiziği ve gözlüğüyle aklımda kalan yasea,
-candanlığı, hayata pozitif bakması (sonradan öğrendiklerimle pekişti bu durum, geçmiş olsun yeniden) ve herkesle birebir ilgilenerek kendilerini özel hissetmelerine yol açan gamzeveakadı, (en azından durum benim için öyleydi, bilesin)
-minik kuzularımızın da haftadaş olduğu, güzeller güzeli Elanın güzel annesi Becanım,
-içten, candan ve göründüğü gibi insan olduğunu hemen algılayabildiğim feyzan ve kocaman mavi gözlü dev adam Çınarı..
sizlerle olmak büyük bir zevkti (en kıza zamanda tekrarını öneriyorum)..

Ynt: Nurturia 2 Yaş Kutlama Etkinliği

10/31/2011 19:55:00

İlal,
bu arada hep aklımdasın, Eylulu sevemdim bile yahu benim kuzunun arıza çıkartması nedeniyle. Hatta bu zamana kadar (antalya hudutları içinde) çok güzel şekilde anlaşıp oynadığı 2 arkadaşı (Murat ve Eylul) orada olduğu halde kızım uykusuzluk ve açlık kafasına vurmuş olacak ki acayip huysuzdu, tabi benim de  arabada sinir krizi geçirmemi eklersek (saatlerce bennu uysun diye araba ile dolaşıp kuaföre gidememek beni yıkmıştı, bu yüzden ben sinirlenince o da epey ağladı,. kuzum annem benim) davranışlarının haklı sebebi var gibi görünüyor.
Müsait olduğunda görüşmek isterim seninle ve eylülle.

Ynt: Nurturia 2 Yaş Kutlama Etkinliği

11/01/2011 08:04:00

Fotograf konusunda problem yok bizde de .misscapt güzel sözlerin için kocaman öpücük.tadı damağımda kaldı.

Bu arada 29 Ekim ,23 Nisan gibi tüm ulusal bayramların kutlanmasını talep ediyorum.sevgiler..

Ynt: Nurturia 2 Yaş Kutlama Etkinliği

11/01/2011 08:34:00

öptüm hepinizi:) atatürk hava limanından sevgiler:)

Ynt: Nurturia 2 Yaş Kutlama Etkinliği

11/01/2011 08:45:00

misscapt:)
Bennunun sıkıntısı büyüktü o gün...Görüşürüz uzun uzun.Kardeşine geldiğin zaman mutlaka haberleşelim...

Hande iyi yolculuklar...
Yeşilannem sanada geçmiş olsun...Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...