YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

04/10/2012 15:56:00

Ay kızlar sizde hosgeldiniz :)) valla guZel oldu bugün yaaa bir cogunuz uğradı :)) benim manikur setim yok :( Bursa'da uzun yıllar kuaförüm - ihtiyacın yok yapmam- dedi yapmadı. sonra evlenirken medikal cihazla manikur pedikur yapan bir yere gidip yaptırmıştım ama biraz pahalı olduğu için sürekli gitmedim :) bı manikur 50-60 tl civariydi galiba :))

Boya konusunda ben sormadım doktora ama aynı zamanda bı arkadaşımın doktoru kendisi. Arkadasım gebeliğinde sormuş ve almış cevabını :) bende sorsam mı sormasammi bilemedim ama Allah'tan kendi rengime yakın bı renkti sacimdaki boya :))) cok feci durmuyor suan ama kesim şart :)) eğer sorarsam doktora ve izin verirse niyetim tek renk falan değil :) baya golgeli balyajli sağlam bı degisim düşünüyorum aslında :)) bakalım ne zaman kısmet olacak :))

Özlemim bu arada hazırla artık çantanı cidden. Ufak ufak kendini yormadan bitir aklindan ciksin..

Ben eşyaların bir kısmını yikayip ütüledim daha dogrusu annem yaptı bunları geri kalanıni sonra hallederiz dedik :)) zaten kıyafet olayını da cok abartmadık. ilk zamanlar lazım olacak kadar aldık ... Zaten onları utulemek yormuyor insanı minik minik kıyafetler ;))) ay Fatmacim cok doğru söylemissin valla. Hem bebeklerimiz hem bizler sağlıklı olalım da dertlerimiz bunlar olsun... İnsallah hepimiz yani kalan hamisler hayirlisiyla saglikla alalım kucaklarımıza

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

04/10/2012 16:44:00

Merhaba güzel anneler :) Uzun zaman ayrı kaldım sizlerden. Son hazırlıkları yaptık. Herşey bitti. Artık Duru'mu bekliyoruz. Bende ağırlaştım tabiki. Eller ayaklar benim de inanılmaz şiş. Kızım daha doğum kanalına girmemiş. Bekliyoruz yani. 40 hafta sonunda hala birşey yoksa hastaneye yatıcam ve suni sancı ile doğum tetiklenecek. Biraz tırsıyorum ama yine de iyi hissediyorum kendimi. 


Sadece çok sabırsızım artık. Bebişlerini ellerine almış güzel anneler, allah yardımcınız olsun. Bizi de aynı şeyler bekliyor. Çok zordur ama bir o kadar da çok güzeldir diye düşünüyorum. Ve hayalimde hep onu elime aldığım ilk an var. Sanırım herşeye değer.

Duygu eşinin artık yanında olacağına çok sevindim. Hayırlı olsun. Zeynepçim senin işin hepimizden daha zor. Allah senin iki katı yardımcın olsun.

Neşecim sende artık yavaş yavaş hazırsın yani :) Sanırım ben, Fatma, sen ve Özlem ardarda alacağız bebişlerimizi elimize. Bence de artık yeni anneler grubunu kurmak lazım :) Paylaşacağımız çok şeyler olacak.

Hepinizi öpüyorum. Bu arada kızımın odasının resmini de gönderiyorum birazdan.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

04/10/2012 16:47:00

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

04/10/2012 17:23:00

Banucuuummmmm odanıza bayildimmmm :))))) Allah insallah saglikla mutlulukla guZel günlerde büyütmeyi nasip etsin bebeğinizi bu odada :)) tıpkı adı gibi duru bir oda olmuş... Huzur veriyor görüntüsü :)) bu arada iyi oldugunuzu da öğrendik daha bı mutlu olduk :)))

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

04/10/2012 19:29:00

Selam tam yatıyordum bir bakayım dedim,

Banuuuuuuuuuuuu odaya bayıldımbayıldım hayalimdeki kız bebek odası:) güzel günlerde uyusun prenses kuzusu sen öndesin bizden ama normal olacağı için sanki önce ben doğuracağı gibi:)))

Necla neden çıkardın kadını 5  tam gün mü geliyordu, ya kz okula gitmiyorsa zor olur gibi benimde ödüm kopuyor kızlar yazdıkça iki çocuklu olunca hele:)
Hülyoş sen anlat iki çocuklu üstelik bir abla bir gazlı paşa nasıl geçiyor hayat:)
iyi geceler öptü herkesi

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

04/10/2012 20:00:00

benim oğlum gazdanmıdır nedir 7den beri uyumadı:(

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

04/11/2012 00:46:00

Güzel temennileriniz icin cok tesekkur ederim güzel anneler. Allah hepimize bebeklerimize huzurla, saglikla bakmayı nasip etsin. Bu arada yatmak artık işkence:( nefesim cok daralıyor. O yüzden sürekli uyanıp kalkıyorum biraz dolanip tekrar yatıyorum:)

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

04/11/2012 00:49:00

Fatmacim belki ileride bir tane daha yaparsın o da kız olur:) böyle bir oda yaparsın sende:))) Allah gönlüne göre versin.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

04/11/2012 06:47:00

günaydın,

iki çocuklu olayım birde 3. yğ o zaan düşüneceğim, hayır kız olacağı kesin olsa:D

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

04/11/2012 06:49:00

Gunaydinlar herkese....

Uykusuz her geceeeee

Yorgun olesiyeeee diye şarkı mı söylesek :)))

Banucum son dönemlerde uyku uyumak cidden zor ben şimdiden zorlanıyorum hatta neredeyse son 1 aydır zorlanıyorum ama kendimce bir çözüm buldum :) sırtıma birkaç yastık koyup hafif oturur pozisyonda uyuyorum ve bu yatakta değil koltukta uyuyorum çünkü sırtımı dayayinca koltuğa cok daha rahat ediyorum. Normal yatakta yatsam ne oturur sekilde uyuyabiliyorum nede rahat sekilde donebiliyorum :) koltuğu tercih ettiğimden beri daha uzun süre uyayabiliyorum gercekten.. Belki sende denemek istersin :))


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...