YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

04/20/2012 08:51:00

Merhaba kizlarrrr. Moryel hosgeldin, Allah hayırlısı ile bebeğine kavuşmanı nasip etsin. Önünde cok uzun ama cok keyifli bir maraton var. Hayatının en güzel tecrübesi seni bekliyor:)

Zeynepcim, Nesecim nasilsiniz? Özledim sizlerle uzun uzun yazışmayı. Gerçi siz ve bebekleriniz iyi olsun yeter.

Zeynep yaa Allah nazardan saklasın ikizler cok tatlı. Masalllahhhhhh .....

Nesecim seninde cok az kaldı yahu:) Nerden nereye ya, aslında baktığımızda hamileligimizi buradaki paylaşımlarımizla daha dolu dolu ve keyifli yasadık. Bu nedenle hepinize cok tesekkur ederim. Gercekten aklıma hepiniz hergün geliyorsunuz.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

04/20/2012 08:51:00

kızlar,selam..
ben de file kullanmıştım oğlumda ama bebek sanki üşüyor filede,suya temas etmediğiiçin..
o yüzden ben bu sefer içine bebeği koymak için şekilli küvetler var ya onlardan edindim,içine de neşe gibi sünger aldım..sanki bebek suyun içinde olursa daha iyigibi geliyor bana..
bu arada moryel(yani hatice)benim kardeşim oluyor kızlar:))umarım güzel ve rahat bi hamilelik geçirirsin bacım:))

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

04/20/2012 08:57:00

teşekkür ederim zyynp ve nsdursun...tecrübelerinizden yararlanarak sağlıklı bir şekilde nihayete erdiririm umarım bu süreci..tabi tadını çıkarmak niyetindeyimm..bakalım hem iş (sorumluluklarım büyük) hem bebiş nasıl yürüyecek..bu aralar dinleniyorum..geçen gece korkuttu beni miniş..progesan kullanıyorum şimdi ama sanırım problem yok ben büyüttüm...doktorum da öyle söyledi..

zyynp,az önce toplam 1 saatte ikiz annelerini okudum..sana ordan aşinayım..duru ve inciydi sanırım..bebeklerinle ve eşinle mutlu bir ömür dilerim sana..

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

04/20/2012 09:03:00

Senem ne güzel teyze olacaksın tebrik ederiz seni ve yeni hamişimiz haticeyi. 

İyiyim banumm... Valla bende çok özlüyorum burada geçirdiğimiz güzel zamanları uzun uzun sohbetleri... hepinize çok teşekkür ediyorum hamilelik sürecimi güzelleştirdiğiniz için. Şimdi de annelik sürecimizi güzelleştirelim :)) 
Teşekkür ederim banucum hepimizin bebişlerini nazardan saklasın allah. hepsine sağlık sıhhat versin. Gerçekten çok muhteşem bir duygu onları kucaklayıp kokusunu duymak. Hamilelikte yaşadığımız heyecanda farklıydı tabi ki ama bu bambaşka bişey :))
Teşekkürler hatice daha da yakından tanırız burada birbirimizi inşallah.zaman ayırıp okuduğun için ayrıca teşekkür ederim mutlu oldum :))Tabii fırsat buldukça geliyoruz artık buralara ama mümkün olduğu kadar uğramaya çalışıyorum ama hep aklımdasınız ( artık sende olacaksın )   :) evet duru ve inci bizim minişler :)

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

04/20/2012 09:09:00

suhande ve banu... arkadaşlarım teşekkür ederim iyi dilekleriniz için..heyecanımı paylaştığınız için..ablacım sana da teşekkür edeirm.. helin defnenin abisi vardı,, kardeşini yetiştiriyorum ona...:)bu süreçte yanımda olmanız beni çok mutlu edecek...elimden geldiğince ben de sizin yanınızda olmaya(bilgilerimin derecesine göre)çalışacağım..tabi ukalalık yapmadan.zira tecrübeli insana saygım sonsuz:))

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

04/20/2012 09:10:00

zyynpcim teşekkür ederim desteğin için..duru ve inciyi öp beni,m için..<3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

04/20/2012 09:15:00

Ne demek her zaman :) öperim tabi ki :))

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

04/20/2012 09:59:00

Merhaba kızlar:)

Haticecim hoşgeldin kendi ilk zamanlarımı hatırlıyorummmmm ayyy :)) Kızlar gerçekten çok destek olmuşlardı... Şimdi hala yolun yarısında sayılırım. İnşalalah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın canım. Keyifli ama zor bir süreç... Ben zor olmadığını söyleyemeyeceğim. Ama varlıkları bu zorluğu hafifletiyor, keyifli kısmının tadını çıkartmak lazım.

Zeynepcim prenseslerin fotoğraflarına baktım dün akşam. Öyle güzeller ki, insan hapur hupur yemek istiyor... Nasıl bişiy acaba, gazıydı sütüydü tamam da yemeden sıkıştırmadan durmak mümkün mü? Ben ısıra ısıra öpermişim gibi geliyor. Vahşi anne! :))

Banucum; nasılsın kuzum? Son günler artık... İnşallah sağlıkla alacaksın sen de Durucuğumuzu kucağına... Haber ver doğum tarihini belli olunca...

Neşecim Bursa sana iyi gelmiştir:)) Ne güzel alışveriş kısmını da tamamladın sanıyorum. Naptınız ev işini taşıdınız mı evi, ben iş yoğunluğundan çok takip edemedim... Herşey yolundadır umarım... Ben bu hafta önümüzdeki hafta filan biraz araştırma yapıp, mayıs başı gibi başlarım alışverişe diye düşünüyorum... Eh kızçede alalhın izniyle 27-28. haftasında olur... İyidir. Liste oluşturuyorum şimdi o bile zevkli...

Handecim iyisin sende yolunda inşalllah herşey... Haftalarımız yakın sayılır... Ben sezeryan olacağım için büyük olasılık 15 Temmuz gibi olacak doğum. Zamanında olması için dua ediyorum. O kadar çok erken doğum oldu ki korkuyorum, endişeliyim bu konuda... Allaha emanetiz artık. Ama dua ediyorum hepimiz için vaktinde sağlıkla sıhatle gelsin bebeklerimiz diye... Babaneme döndüm zaten iyice, inşallah maşalllah, otur dua, kalk dua, duasız adım atmaz oldum:)) Eşimin ailesi Eskişehir de. ESKİŞEHİR'E gideriz Mayıs da işlerimiz biraz toparlanınca diyor. Gitmem diye tutturdum. Drum burda bir yere kımıldamam ben diyorum. Ağlayacaktım neredeyse... Abart mıyor musun biraz dedi. Abartıyor muyum bilmem ama çok yorucu olur benim için, kendi yatağımda uyumak istiyorum, evim de olmak istiyorum. Kendi koşullarımda ve güvende olmak istiyorum.   

Hatice bak işte böyle... Keyifli ama endişelerin hiç bitmediği bir süreç bu. Ama sanırım senin ilk bebeğin değil, yanlış mı anlamışım yoksa...? Bilemedim.

Neyse kızlar, buralardayım biraz daha, öpüyorum herkesi:))) 

 

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

04/20/2012 10:05:00

Yoncam valla gazıydı,sütüydü,mamasıydı, uykusuzluğu bi tarafa dursun, dediğin gibi insan sıkıştırıp mıncıklayarak sevmemek için zor tutuyor kendini. Birz daha büyüsünler neler yaparız bilmem artık :))

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

04/20/2012 10:21:00

Merhaba güzel anneler ve bebişleri...
Yoncacım yaa özlemişim seni, hiç uğramıyorsun artık, hadi bizim gazıydı sütüydü uykusuydu dünyamız dağıldı ya sen neler yapıyorsun, işler yoğun heralde :)
Hatice hoşgeldin aramıza, Senem sana yardımcı olacaktır zaten pekçok konuda, ne güzel tecrübeli bir ablan var, hayırlısıyla büyüt bebişini inş ;)
Zeynepçim senin pozitifliğine hayranım canım benim, ben her yazımda ağlayan yüzler koyuyorum, o kadar yorgun ve bitkinimki, üstelik tek bebişle...valla sana da güzeller güzeli kızlarına da MAŞALLAH :))
Banucum haberimiz olur artık Duru bebek teşrif edince ha ;)
Neşecim ve Handecim sizleri de öperim hamişler ;)


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...