YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/05/2012 14:50:00

Ayşegül sende izindesin artık sanırım,evde olmak sıkıcı gerçekten.Tez yazıyordum,tezimi bitirdim,eskiden baya bir vaktimi alıyordu.şimdi o da bitince boşa çıktım.bebeğin eşyaları da hazır,evide temizledim.eee ne kaldı geriye:)ama bugün dayanamadım havada güzeldi hem yürüyüş hemde alışveriş olsun diye çıktım evden.

Doğumdan sonra evde giymek için birkaç birşey aldım,şimdi şık olmak lazım gelen giden,rahat bol elbiseler(önden açılabilen;emzirme kolaylığı olsun:),tayt üzeri t-shirtler:).Zaten artık sığamıyorum kıyafetlerime:)

Okuldan kızlarda geldi ohhh muhabbet,deniz kenarı çay keyfi,gerçi biraz üşüdüm ama inşallah hasta olmam:):):)!!!son zamanları insan sevdikleriylşe dostarıyla geçirmesi çok önemli bence,doğum korkusu,yeni bir hayata alışma korkusu falan çok iyi geliyor gülmek,paylaşmak.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/05/2012 16:28:00

Merhabaaaaa... Söyle bı yazılanlara Bakim derken Handecim senin sorunu hepimizin esgectigini farkettim... Hemen şimdi farketmisken cevap verim.. Kusuruma bakma ama gecte olsa farkettim :D

Bende kurutma makinası yok.. Ama bir Komsum aldı yazın. 3 kucuk çocuklu biri olarak çamaşır kurutmaliginin sürekli ortada olması nedeniyle delirdi ve aldı :)) son derece memnunum dedi s

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/05/2012 16:34:00

son derece memnunum dedi sorduğumda ama ütü olayı nasıl olur bilemem. Ütü çamaşırın biraz daha hijyenik olması acısından iyi bisey ama kurutma mak. Böyle bir etkisi varmı çamaşırlar üstünde bilemiyorum.. Ütü benimde kabusum ;) aynı yığın bendede mevcut hiç tükenmiyor nedense eskiler bitmeden yeniler yıkanıyor ve bu böyle sürüp gidiyor :))))))) ütü kısmını kullananlardan öğrenmek lazım ama cidden :))

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/05/2012 17:17:00

Necla hoşgeldiin :) Haber vermene çok sevindim. Oh maşallah prensese. Sağlığınız sıhhatiniz de yerindedir umarım :)

Duygu' cum ben 37.haftamdan itibaren izindeyim evet. Acaip sıkıcı evde olmak ama bu halde de iş temposu hakkaten hiiiç çekilmezmiş. Sende bitirmişsin tezini hadi büyük geçmiş olsun :)

Hande' cim Masal hanım gelirse hemencik haber vericem merak etmeyin ;) İnşallah gelir artık.. :))

Belim falan da ağrıyor artık, evde yürüyüş yapmaya başladım :D Dışarısı buz gibi olmuşşş :/

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/05/2012 17:24:00

neclacım gözünüz aydın,allah analı babalı büyütsün inşallah..kilosu da güzel maşallah.ben günümde 2200 doğmuşum,ama farkı çabuk kapatmışım:))yakında çıkarsınız artık..çok sevindim sizin adınıza..

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/05/2012 17:51:00

Ayy Necla cok sevindim haber vermene... Allah anali babali büyütsün.. Cok sukur aldık güzel haberlerinizi Allah daim etsin inşallah :)) bebisin de annesini eme eme buyucek inşallah en kısa zamanda :)) Güle güle büyütün Elif Sueda prensesi :))

Ayy Aysegul eğer Aysel doğurduysa sıra sende kismetse :))

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/05/2012 18:01:00

Hayırlı olsun:) sağlkla,evgiyle,mutlulukla  buyut bebişini inşallah...

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/05/2012 19:49:00

Aaaaa şimdi okudum Neclacım haberini, tebrik ederim, Allah'a şükür doğurmuşsun prensesi, analı babalı sevgiyle büyüsün inşallahhh...severim, öperim, yerim ben o minnakı :))

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/05/2012 19:56:00

Yoklama vermeye geldiimmm. Evet gecenin bir vakti ama p.tesi- Salıları işten oldukça geç dönüyoruz, gündüzleri de bu sebeple yazamıyorum yani pazartesi- Salı günleri beni merak etmeyin kızlar:)))

Neler olmuş nelerrrrrrrr....... Ben ce de Aysel kesin doğurdu ve Neclacım sana da geçmiş olsun canım. Allah analı babalı büyütsün, hayatı boyunca iyi insanlarla karşılaştırsın, sağlıklı sıhatli bir ömrü olsun kızının.... Çok sevindim iyi olmanıza...:)))

Handecim kurutma makinesiyle ilgili soruna yıllardır kurutma makinesi kullanan biri olarak cevap vereyim tatlım: Mutlaka al. Vallahi yokken ben ne yapıyormuşum bilmem. Bizde neredeyse hergün çamaşır makinesi açılr, bazen iki kez.  Kurut kurut bitiremezdim kışları daha da zor. A sınıfı Arçelik marka bir kurutma makinem var ve çok memnunum. Alacaksan bacasız al derim. Bacasız olduğu için heryere koyabilirsin, benimki camekanlı balkonda duruyor. Çamaşır makinesinin üstüne de koymak mümkün. Çeşitli programları var ütü kuruluğunda çıkmasını istersen ona göre programlayıp, çamaşır çıkar çıkmaz ütüleyebilirsin. Ben dolap kuruluğunda kurutuyorum eğer makine durur durmaz çamaşırı çıkartırsan ve hemen katlarsan ütüye gerek kalmıyor. Çünkü çamaşır zaten sıcak çıkıyor. Ama elbette kumaş pantolon ve gömlekler için geçerli değil bu. Eğer çamaşırı makinenin içinde bekletirsen işte o zaman durduğu yerde olduğu gibi kaldığı için kırışık çıkıyor. En temizi söylediğim gibi makine durur durmaz güzelllceee katlamak. Ben çok memnunum tavsiye ederim, hele bebek geldiğinde hayat kurtaracak diye düşünüyorum.

Efenim malum bu gün dr daydık. Şükür herşey yolunda ana kız iyi gidiyoruz şimdilik maşallah:))) Kızımız bu gün bize dil çıkarttı. Pek komikti:)) Benim normal doğum tarihim 2-3 Ağustos. Ama sezeryan olacağı için temmuz ortası alırız dedi drumuz. Daha çok var tabii ama paylaşayım dedim. İşte bu da böyleeeeee.....   Vallahi mektup gibi oldu ha yaz yaz bitiremedim:))) Çok yorgunum kızlar ne olur bağışlayın tek tek herkese yazamadım, geçmişe de şöyle bi baktım, öpüyorum hepinizi, yarın derse gitmeden önce yoklama vermeye çalışırım. İyi bakın kendinize........

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/05/2012 20:33:00

İyi geceler hamişleer ve güzeller güzeli anneleer :)

Benim minnoş içeride oldukça hareketli, sancılar şimdilik yok.. Bakalım gece başlayacakmı yine.

Yoncamm çok sevindim minik Masal' ımızın da iyi olmasına :) Demek dilde çıkarttı ha cadı :)) Yaw benimki hiç öle şebeklikler yapmadı halbuki nası hevesle gidiyordum görürüm diye ama yok... :'(((( çıksın bide ısırcam totosunu :))


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...