YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/12/2012 06:14:00

Günaydın Doktorcum, Özlemcim, Neşecim. Aynı sıkıntılar bende de var.  Doktorcuğumun da dediği gibi son zamanlara gelindiğinde insanın kendini taşıması zor oluyor ve sürekli doğumu düşünüyor.

Bende geceleri kabuslar görmeye başladım :( Çok huzursuz uyuyorum. Hepsi geçecek inşallah. Yakında bebeklerimizden bahsedeceğiz.

Neşecim, allah ayrdımcın olsun. Gerçekten zor bir durum. Eşinin en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını diliyorum.

Özlemcim çok geçmiş olsun size de. Hasta olan bütün annelere çok geçmiş olsun.

Bende bugün çok iyi değilim. Eşim yurtdışına gitti. O yokken kendimi kötü hissediyorum. O yüzden eşleri yanında olmayanlara allah kolaylık versin diyorum. 

Ayşegülcüm :) Allah sana da kolaylık versin kayınvalide ile :))) İnce konular bu konular :)) Girersek çıkamayız dimi :) Senin Masal'da nazlı çıktı valla. Hala gelmedi....Hayırlısı.

Zeynepcim doğurmuş olabilir mi gerçekten?

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/12/2012 07:30:00

Herkese merhabalarr... 

Geçmişi okuyamadım pek fazla :) Neyse daha fazla merakta bırakmayayım bari. Bizim kızlar hala yerinde duruyorlar :)) C.tesi gittik dr.a herşey normal devam ediyor. 2800 ve 2600 gr olmuşlar... 
15 inde son kontrolümüzü yapıp karar veririz dedi doktorumuz. Biz de durabildikleri kadar dursun diyoruz ama bakalım artık... Kısmet :)) 
Hülyacım su gibi akıp geçsin inşallah hastanede kalacağın dönem...
Ayşegülcüm de doğurmamış hala :)) hem de kayınvalideye rağmen :P 
Özlemcim inşallah tekrarlamaz bir daha hastalık dikkat edin... 
Doktorcum gerçekten de insan hem heyecanlanıyor hem sabırsızlanıyor... Karmaşık duygular içerisinde oluyor :))
Neşecim inşallah en kısa zamanda eşinin değerleri normale döner sen de rahat bir nefes alırsın... 
Banucum allah kavuştursun eşine... 
Handecim güzel dileklerine amin diyelim :)

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/12/2012 09:46:00

herkes çoktan uyanmış,muhabbete başlamış:)ben yine boğaz ağrısı,burun akıntısıyla uyandım,ıhlamur içmekten içimde ıhlamur ağacı çıkıcak,bir faydasıda yok gibi ama bakalım.

Hülya,teyzeden kurtulduğuna sevindim:)güzelce dinlenirsin kafanı dinlersin işte.
Zeynepcim,kızlarına çok sevindim,maşallah kiloları falan çok iyi hemde daha 37 haftada,süper gerçekten.

Banu geceleri sıkıntıyla yattığımız için sanırım sürekli kabus görüyoruz,bende her gece rüyamda doğuruyorum falan böyle apar topar hastanede gidiyoruz rüyamda.beni geçtim arkadaşlarımda sürekli beni doğum yaparken görüyorlarmış rüyalarında:)zaman yaklaştıkça kaygılarda çoğalıyor tabi.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/12/2012 09:48:00

ben geldimm :D Masal Beril hanım hala aynı yerinde.. Şu an karnımın sol yanına doğru popoyu dikmiş durumda :D kayınvalideciğim de sol çaprazımda bana bakıyo :D :D

Valla doğurmadım herşeye rağmen :D bu akşam 18:15 de randevumuz. Bakalım bugün ne diycekk :))

Zeynepcimm yine 3 gün aralı kontrollerimiz :D biz birlikte doğurcaz herhalde :))

Duygucummm, dert ortağı olcaz desene kayınvalideciklerimiz yüzünden :) Melisaya dayancam valla. Gelir de burda saçmalarsam anlayın ki fazla kaçırmışım :))) Şimdiden içmeye korkuyorum :D

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/12/2012 10:06:00

Evet ayşegülcüm ben de bekliyorum öyle bir durum... Yani aynı zamanda doğurabiliriz :)) bizim kızlar hem nazlı hem de inatçı çıktılar :))

Ayşegül bak ne kayınvalideler var görüyomusun sarmalar börekler :))  afiyet olsun şimdiden hülya bizim yerimizede yersin arrtık :))

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/12/2012 10:06:00

Ay bilmem ki Hülyacım, o ihtimali hiç düşünmedim bak :)))) sabah geldi (diğer oğluna gitmişti cumartesi akşamı) daha ağrın yok mu doğurmucan mı dedi, ev boşalsın diye bekliyom dedim :D Daha rahat olayım diye.. Ya deliricem sanki çocuk çıkıyo da ben izin vermiyorum :)))) Sinirden söleyiverdim sonra bide dedim kızım bozma terbiyeni sus...

Duygucum bende çok görüyorum öyle rüyalar yaa.. Zaten geceleri zar zor uyuyorum, uyuduğumda da böyle rüyalar görüyorum :) Geçmiş olsun bu arada :( İçtin mi bakim tıvık çorbanı :)

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/12/2012 10:16:00

hala hastayım valla,yatağın içinde artık imdat yangın var diye bağırıcam sıkıntıdan:)
ayşegül,çok keyfine düşkün bir bebek olucak demekki,kendimi zorlamak istemiyor şimdi sıcacık sıcacık dururken kim uğraşcak ordan çıkmakla:)

bende son 10 günümdeyim,beklemedeyim.eşimde panikte zaten,günde 10 defa arıyor;kasılman varmı,ağrın varmı,sonra dayanamıyor yok yok sen bir git hastaneye bir nstye gir falan diye:)en son cuma gelicekti,perşembe oldu,demin aradı ben çarşambaya uçak bileti ayarlamaya çalışıyorum diyor:)izin alması çok problem olduğu için böyle bir günün bile hesabını yapıyoruz bizde maalesef:( umarım babasını bekler oğluşumda:)

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/12/2012 10:28:00

Kızlar tekrar merhaba,

Duygu aynen dediğin gibi. Bende ara ara hastaneyi görüyorum, doktorumu görüyorum. Kızın odasını düzeltiyorum :) Bilinç altımız tamamen onlarla dolu. Ayrıca Ççok geçmiş olsun. Hamilelikte hastalık gerçekten zormuş. Bende hala kendime gelemedim.

Ya burdan şunu anlıyorum ki kayınvalideden memnun olan yok :)))Hahahahaaaa:)

Ayşegülcüm kontrolğnden sonra fırsat bulabilirsen bilgilendir bizi.


Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/12/2012 10:44:00

Duygucum geçmiş olsun... 10 gün mü kaldın doğumuna gün belirlemişmiydiniz kaçırmışım ben :)) bişey kalmamış seninde... 

Banucum sen de mi düzelemedin hala... 
Benim pek şikayetim yok ya kayınvalidemden :) pek karışmaz öyle... kadın hamileyim diye rahatsız etmemek için çok fazla gelmedi bile :) Ama sonuçta kayınvalide işte :))) 

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/12/2012 10:51:00

Ooooooy oy :)) börek dediniz deştiniz yaramı bak yine. Diyorum ki benimkine, katı gıda yemicem hamurişi falan yemicem doğuma kadar dedim, 2 tepsi börek yaptı annemi de kafalamış... Neymiş gelen misafirlere yemek vercekmiş.. Ya dedim düğün evi değil burası, gelen bebeğe bakar gider, milletin karnını doyurmucam ki... 

Sabren çok sınanıyorum kızlar şu sıra.. Eşim de kırmamak için ağzını açmıyor, ona da kıyamıyorum. melül melül bakıyoruz öle birbirimize. :D 

Banum merak etme bu sefer hemencik haber vericem ;)

Ah duygucum yaa, yanında değilse eşin aklı hep sendedir, hiç kolay değil ki onun içinde. Ben bilmiyordum bak yanında olmadığını. allah sana da ona da sabır versin :) Minnoş bekler babasını yaramazlık yapmaz ooooooo :')


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...