YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/01/2012 11:39:00

Ayşegülcüm vallahi minik Masal nasıllar hiç bilemiyorum. O yüzden bir an evvel tekmeler başlasın istiyorum ya:))) Pazartesi doktor kontrolümüz var. Bir yandanda A.S in total sonuçlarını bekliyoruz. Biz elimizden geleni yapıyoruz. Babası geceleri Masal okuyor Masal' a:)) Geçenlerde de bir beste yaptı çok güzel çok duygulu bi parça, onu söylüyor bazen gitar çalıp:)) Yani işte yediğime içtiğime sütüme cevizime dikkat ediyorum, vitaminlerimi alıyorum. Gerisi allaha emanet... Bu ayda bir dr a gitmekden hiç hoşlanmıyorum hiç değilse 15 günde bir olsa:(( Son günler geçmek bilmiyor... Şimdi pazartesiye kadar gün sayarım ben:))

Ah bu süslemeler hazırlıklar kısmı çok heyecan verici... Ablam bişiyler örmeye başladı. Kız olduğunu öğrenir öğrenmez yüncüye koştu... Dün de pembe bir battaniyeye başladı. Çok güzel bir renk, canlı bir pembe... Ben hiçbirşey yapmıyorum daha... Ama sizin hazırlıklarınız bize referans olacak... Sonra da bebeklerle ilgili yaşadıklarınız dan ders alacağız geriden gelenler olarak... Annemde ben şunu alayım ben bunu alayım diye tutturuyormuş... Ablam zor tutuyorum vallahi annemi diyor... :)))

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/01/2012 11:40:00

Ohhh ne güzel, eski günlerdeki gibi sohbetler edilmiş. Bu aralar pek sessizdi nurtı :) Yoncacım, Ayselcim, Ayşegülcüm hoşgeldiniz.

İyi olmanıza çok sevindim. Ayşegülcüm heyecan dorukta dimi :)) Ayselcim de doğurmamış daha :) Ama Ayselcim pozitif enerjine hayranım :) Hep böyle ol. 

Yoncacım artık hareketlerine dikkat et bence. Çok kısıtlama tabiki ama hızlı hareket etme. Bende  hafta öncesine kadar her işimi kendim yaptım. Şimdi de temizlik dışında hala kendim yapıyorum. Yemeğimi, ütümü vs.. Zorlanmaya başladım artık. Bende bebişin hareketini tam 19 haftalıkken hissettim. Gaz mı diye düşünmüyorsun bile, o kadar hissettiriyor yani kendini :)) 

Ayşegülcüm, bebeğinin yastığını sabırsızlıkla bekliyorum :))

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/01/2012 11:48:00

Yoncacım güzel habarler alacaksın hiç merak etme. Masal ne kadar şanslı :)) Bende hep kitap okumak, şarkı dinletmek istedim kızıma ama bir türlü fırsatım olmadı. İş-ev arasındaki yol beni o kadar yoruyor ki yemek yiyip direk uyuyorum. Haftasonları hep kızla ilgili birşeyler yapıyorum. O yüzden bütün hayallerimi ve isteklerimi izne çıktığım günlere sakladım. Ama sohbet ediyorum kızımla oda bana tekmeleri ile cevap veriyor :))

Ya ne kadar güzel bir duyguymuş. Hele elimize aldığımızda ne olacak kimbilir... Allah isteyen herkese bu duyguyu tattırsın inşallah.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/01/2012 11:57:00

yoncam çok güzel haberler alacaksın AS den de ;) dediğin gibi bu arada ayda bir kontrollerde zaman geçmek bilmiyor, ama dr. undan rica et, arada gidip en azından 10dk da olsa ultrasonla  bebişini gör ;) Ah ah ah bizim babişte yok öyle şarkı söyleme yeteneği :D ama nedense bülent ersoy - tarkan düetine taktı, yavruceğzim bıktı bülent ersoydan e tabi bende :D ama babiş bıkmadı :D

Zeynepcimmm cici bişiler çıkıyor ortaya bitince nasıl olacak bakalım :) senin prensesler nasıllar? Ve sen tabiki :)

Banucum hoşgeldinn :*

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/01/2012 12:25:00

merhaba arkadaşlar. evdeyim pek birşey yapmıyorum hareket etmekte zorluk yaşadığım için. oğlumu gördüm bugün:) anne sütü verilmeye başlandı çok şükür. çok şükür herşey yolunda gidiyor. benim oğlum inşallah atlatacak bu zor günleri. bugün ilk defa babasıyla ve annesiyle temas etti oğlum:) ilk defa eline dokunduk. gözünü açtı:) hepinizi çok öpüyorum kendinize çok iyi bakın.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/01/2012 12:57:00

Ah Dileğim gelmiş:)))) Canım benim çok güzel haberler bunlar, çok mutlu oldum.

Ağrılarında geçecek, ben bir miyom ameliyatı geçirdim 2 yıl oldu. Sezeryan kesiğinin aynısıdır. Çok iyi bilirim ağrısını acısını... Ama inan bana 10 güne kadar rahatlayacaksın. Onuru kucağına aldığında senin de sağlığın düzelmiş olacak... DUALARIM HEP SİZİNLE...

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/01/2012 13:00:00

Dilekçim hoşgeldin canım, yerim ben senin oğluşunu :) Mis kokar şimdi o. Bak ne güzel herşey yoluna giriyor. Çok sevindim senin ve bebeğin adına.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/01/2012 13:07:00

Ayşegülcüm Bülentle-Tarkan da olur yeterki onlar için bişey yapılıyor olsun. Yapılan şeyin ne olduğunun aslın da o kadar da önemi yok. İşte bir nebze belki. Bilemiyoruz ki tam olarak ne duyuyor ne hissediyor... Artık o kısmı bizim kurmaya çalıştığımız bağ... Biz kendimizi eyliyoruz, hazırlıyoruz onlar üzerinden filan.... Temelde şuna inanıyorum aslında, biz mutlu olursak o da mutlu, biz sakinsek o da sakin, biz ne kadar rahatsak o da o kadar rahat... Bu masallar - şarkılar filan aslında biraz da kendimizi mutlu etmek için... İlerde anlatmak için güzel anılar biriktiriyoruz şimdiden ona... Gerçekten bir aile gibi hissetmeye alıştırıyoruz kendimizi belki de:))
Sende konuşarak aynı şeyi yapıyorsun Banucum, ne güzel, bol bol konuş:)))

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/01/2012 13:28:00

Yoncanım inşallah güzel haberler gelecek hayırlısıyla AS'den... Anneler öyle oluyor valla benim annemde benden daha heyecanlı diyebilirim. Ne yapacağını şaşırmı durumda :))) 

Ayşegülcüm eminim çok cici şeyler olacaktır :)) Kızlarda ben de iyiyiz çok şükür.. 
Dilekcim çok şükür herşey yoluna girmeye başlamış bundan sonra daha da iyi olacağına eminim. Ağrılarında bir an önce geçecek inşallah...

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/01/2012 13:41:00

İşte tamda bu saatlerde bir uyku basıyor. Sanırsınız 1 yıldır uyumuyorum:))) Azıcık kestireyim ben görüşürüz...

Zeynepcim, pek çoookkk öpüyorrum, seni de kızları da...


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...