YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/13/2012 07:27:00

Sanırım öyleydi Zeynepçim, bugün alacaktı sonuçları, akşama doğru güzel haberlerini uçurur bize inşallah...bu arada Nurti Annelerinin Bonusları-1 de süper başlık olmuş, ne de olsa bizim kızlarımız da geleceğin anne adayları değilmi :))

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/13/2012 07:58:00

Günaydın:)yonca yazını çok beğendim,gerçekten yok aslında birbirimizden farkımız:)hamilelik sürecini çok güzel anlatmışsın helede daha başında biri olarak inanılmaz güzel öngörülerde bulunmuşsun,ben artık son level'da biri olarak oyunu bitirmeye hazırım,sonra daha farklı bir oyun başlıyor:)

9 gün sonra doğumum var inşallah ama hala hamile olduğuma,anne olduğuma inanamıyorum,yaşım 18 değil belki ama hala kendimi çocuk gibi hissettiğim bir dönemde bebek sahibi olmak beni inanılmaz korkutuyor ve bir yandanda heyecanlandırıyor.


bu siteyi arkadaşım önermişti,iyikide önermiş.manevi paylaşım herşeyin üstünde birşey çünkü.tek başına gecenin bir körü uyandığında kendini o dünyada yanlız hissetmemek insana inanılmaz bir güç veriyor.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/13/2012 09:42:00

CANIM ARKADAŞLARIM:)))

Tasavvufta bir durum vardır; 'hemhal olmak' sanırım bizim halimiz de budur. Tasavvufta tesadüf yoktur. Ve ben bu grupda böyle düzgün aklı başında duyarlı kadınların biraraya gelişinin tesadüf olmadığını söylüyorum hep... Bir gün mutlaka görüşeceğiz.:)))

Elbette bu yazının altında A.S sonuçlarımı almam gereken tarihin yaklaşmasının etkisi var. Üç haftayı gayet rahat hep olumlu düşünerek geçirdikten sonra tarih kapıya dayanınca kaba tabirle 3,5 atmaya başladım. Birden bire gerçekten öylece aniden üşüşüverdi kafama ihtimaller, ne uyku ne bişey kaldı:((( Sanıyorum yarın öbürgün sonuçlar için ararlar... Hemen haber vereceğim elbette, duygularıma ortak olduğunuz için tsk ederim, sizi seviyorum:)))

Görüşmek üzre,sevgiler........

 

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/13/2012 10:17:00

Merhaba Duygu, bende heyecanlı olduğum kadar endişeliyim de. Çocuk sahibi olmak inaılmaz sorumluluk gerektiren birşey. Bende hep yapabilecek miyim, ona yeterli olabilecek miyim? Onu iyi eğitebilmek için neler yapmalıyım? Verdiklerimizi alacak mı? gibi bir sürü soru ile boğuşuyorum. Onu bırakıp işe dönecek olmanın üzüntüsünü ve suçluluğunu daha şimdiden yaşıyorum. Ama bence bu endişelerin hepsi normal ve zamanla geçecek birşey. Anne olmayı öğrendikçe ve yapabildiğimizi gördükçe atlatabileceğimiz bir durum. Endişelerimiz bence hep olacak ama hergün daha da güçleneceğiz. En azından böyle temenni ediyorum :))

Yoncacım hoşgeldin canım. Takma kafana, düşünme diyeceğim ama imkansız. Endişelenmekte çok haklısın. Ama allahın izni ile güzel sonuçlar alacağız. Ve güzel heyecanlarla devam edeceksin bu oyuna. Hemde gün geçtikçe ve miniğin büyüdükçe daha da bonuslar kazanarak :)) Dualarımız seninle ve minik Masalınla.Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/13/2012 10:39:00

Selam kızlarrr :) Ben geldim ve evet hala minnoşum doğmadı :') 

Yonca' m ne diyeceğimi bilemedim zaten söylenecekleri ve daha fazlasını kızlar yazmışlar :) Yüreğine sağlık.. Muhteşem bir yazı olmuş gerçektende... İçinde bulunduğumuz duruma hepimiz adına tercüman olmuşsun. <3

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/13/2012 11:19:00

Ayşegülcüm nabersin canım, kv napıyor ;))

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/13/2012 11:25:00

İyiyim napim :) kv sabah aramış annemi bende annem de uyuyorduk, gezmeye çıkcakmış diğer oğluyla :D Kendisinden haberim yok valla :)))) 


Dün geldim dr. dan, sen mi inat yapıyon bebek mi inat yapıyor anlamadım dedi şakayla karışık, bende valla zorla tutmuyorum dedim şakayla karışık :))) doğunca haber veririm dedim :D :D damarıma basıldımı susamıyorum yaa :'( Sonra da kalp kırıyorum diye kızıyorum kendime. eşimin arada kalması beni üzüyor :(

Sen nasılsın veee Özdemiz nasıllar :)

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/13/2012 14:01:00

Aslında en iyisi içinde biriktirmemek ve ne hissediyorsan söylemek ama konu kv olunca biraz hassas durumlar, sonuçta o da bir anne hem de senin en sevdiğin hayatını paylaştığın eşinin annesi, o yüzden kötü niyet olmadığı sürece fazla takmamak lazım, başını sallayıp geçeceksin, eğer anlaşamayacağın bir tipse mesafe koyucaksın...ben de sanki bu işlerin uzmanı gibi konuştum heee :))
Ben bu aralar biraz depresif moddayım, çok iyi hissetmiyorum kendimi, sürekli bişeyler buluyorum kafaya takacak ama çok sürmez, gelir giderler bana böyle bazen :))

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/13/2012 14:12:00

Haklısın işte bazen sabrmın taştığı noktalarda cevap veriyorum ama dayanamıyorum artık.. Hele hamile iken çoğu şey kaldırılamaz hale geliyor. DAha bir hassas olmamız tetikliyor bu durumu da :))) 

Aman sende takma kafaya birşeyler, az kaldı bak izne de ;) Onu düşün ve motive ol ;) Bende şimdi şu sıralar felaket tellallarıdan bıkmış moddayım, herkes çok bilmiş kesiliyor başıma, sanki bebeğim geliyor da ben çıkartmıyorum, öyle olacaksın böyle olacaksın, canın yanacak, ağrı çekeceksin, yürüyemeyeceksin bilmem ne... valla bıktırdılar.. Sabır... sabır... sabır...


Burda o kadar çok destek oluyoruz ki biribrimize; biz birbirimizin hallerinden anlıyoruz ancak.. Her defasında iyiki Nurti var diyorum ya. Ve en önemlisi iyiki sizler varsınız :) 

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/13/2012 14:23:00

Bence de iyiki sizler varsınız, bazen eşimin bile beni anlamadığını düşünmeden edemiyorum, en çok da bu koyuyor bana, haksızlık ettiğimi de biliyorum ama bazen insan düşüncelerine duygularına ve bazen de diline hakim olamıyor maalesef :)
Sen boşver onları kuzum, ağzı olan konuşur böyle zamanlarda, herkes bilim adamı olur bilmiş kesilir, doğar elbet içinde kalıcak hali yokya ;))
Ben yemeğe kaçıyorum şeker, karnımı doyurayım da biraz kendime geleyim :)


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...