YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/16/2012 07:30:00

Canlarım merhaba hepinize. Bu hafta çok yoğundum giremedim pek ama neler olmuş neler :)

Öncelikle Yoncacım güzel habere çok ama çok sevindim. Allah tamamına erdirsin canım.

Zeynepcimmmmm, okurken inanılmaz heyecanlandım, sanki ben gidecekmişim gibi doğuma :))  Çok güzel bir haber bu. İnşallah kızların hayırlısı ile yarın kollarında olacak. Darısı bütün anne adaylarına.

Duygucum sana da hayırlı doğumlar dilerim. Hepinize acısız, sancısız kolay doğumlar diliyorum. Sağlıkla bebeklerinizi elinize alın inşallah.

Ayşegülcüm henüz doğurmadıysa sıra yine  şaşacak sanırım :) Olsun bebekler sağlıkla gelsin de gerisi önemli değil. 

Fatmacım o ağrılar ve baskı hissi bende de var. Önümüzdeki hafta yöneticim yurtdışında olacak. Bende evden idare edeceğim. Ondan sonraki hafta da izne ayrılacağım. Benim de az kaldı. Böyle haberler aldıkça da bende çok heyecanlanıyorum.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/16/2012 08:05:00

kızlar doğum haberleri sırasıyla geliyor hadi bakalım vaktinde saatinde olsun hepsi inşallah.

Duygunun Umut geldi sanırım telefonu yok keşki alsaydım :(

Ayşegülüm ne güzel normal doğum bebiş geleceği zamanı biliyor. Son zamanlardaki stresi iyi bilirim ama hepsi unutuluyor.

Zeynep maşallah canım sana ve güzel kızlara, arada oku kızları da kendini de, kolaycacık neşeli doğum dilerim. bebeği çıkartıp yanağına değdirdiklerindeki duyguyu şu an bile gözlerim yaşararak hatırlıyorum. Sana tavsiyem su içmene izin verdikleri zamandan itibaren bol su içmeye çalış, sakın unutma. Hem süt yapar hem de sez.sonrası bağırsak faaliyetlerini düzenler.

Valla haftalar ilerledikçe stres artıyor,melankolik durumdan çıkamıyorum bir türlü bir de bahar yorgunluğu :)

Kızın arabasını aldık oda için de hazırlıklara başladık malum eşim çok evde olamadığından evde olduğu zamanları değerlendirmeye çalışıyoruz. Rüzgar da ilgi bekliyor tabii...

Cuma vakti herkese vakti saati gelince hayırlı sağlıklı doğumlar diliyorum (kendime de tabi) Rabbim sağlığımızdan ayırmasın. Hepinizi öperim.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/16/2012 08:07:00

Aman yarabbimmmm süper bi haber bu Zeyneppppp :) Ço ksevindimmm ve birden heeycan bastı valla :)))) Ay hadi bakalım iple çekiyoruz yarınııı :) Ay çok sevindim yaaaaaaaaaaaaa :)) Dicek bişi de bulamıyorum sanki ben doğurucam :D :D

Fatma' cım bi deyiversen doğumu nası başlatabilirimmm :) çıtlat lütfennnn :))

Valla dün gece de yine sancılarım vardı azalıyo uyuyorum bende geçiyo :D  akşama bakalım ne dicem dr. Ama sanki içimden bi ses bu haftasonu bende doğurcam gibi geliyo ya bakalım.. :))

Fatma senin neyin var :( Neden kötüsün noldu :(

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/16/2012 08:10:00

Bak sen yine mi doğurmadın :))) Bence de Ayşegülcüm sancıların başladığına göre yakındır bebeğini eline alman. Valla bende sizin adınıza çok heyecanlanıyorum. Güzel haberlerinizi bekliyoruz. Dualarımız zaten sizinle.

Doktorcum bizim kızlar doğursun sonra sırada senle ben varız galiba :)) Eğer atladığım biri yoksa.  Vakit geliyor ve bende çok heyecanlanıyorum.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/16/2012 08:21:00

Ben bu gidişle hepinizi doğurtucam sanırım dermisim :P

İnşallah Banucum yakındır geleceği minnoşumun :)

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/16/2012 08:39:00

Ayşegül'cüm ya ne heyecanlı birşey ben yaşayamadım o bekleyis anını maalaesef :(

acı yemek te işe yarıyormuş ama asıl kocişkonla şey yaparsanız işte sen anlayıver aşk;)) o doğumu başlatıyormuş, vallahi ben arkadaşlarımdan çok duydum öyle hikayeler;)


banu2cum çalışmak şöyle dursun yol seni bitiryordur zaten :((

ben maltepede pturan ablama gideiyorum ya:((

bu arada benim pelvis ağrılarım var sanırım, bacaklarımı oynatamıyorum :((( yarın kontrolüm var bakalım dr ne dicek 


bu arada oda resimleri eklediniz mi siz, ben görmedim yaa:( bi zahmet benim için koysanız :))

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/16/2012 08:40:00

Fatmacım bebek aşağıda mı bende de çoktu pekmiş ağrıları Dr kalsiyum magnezyum vs karışık bir hap verdi iyi geldi sanki

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/16/2012 08:48:00

Senemcim teşekkür ederim...

Banucum sorma bizde de herkeste çok heyecan var... Dün doktor alıcaz bebekleri deyince eşim panik oldu heyecandan ateş bastı adamı :) Eve geldik annem öğrendi eli ayağı buz kesti onunda :) herkes bir panik halinde :D

Özlemcim çok teşekkür ederim. Evet su içmemi herkes söylüyor. Normalde çok fazla su içmeyen biri olarak mümkün olduğu kadar dikkat ediyorum. Artık doğumdan sonra da dikkat etmeye çalışıcam... Hayırlı olsun Adel'in arabası iyi günlerde kullansın :)

Ayşegülcüm valla tarihi öğrenene kadar pek bişey yoktu ama tarih belli olunca tavan yaptı heyecan hepimizde :) Hadi bakalım senin de sancılar artmaya başladıysa yakındır bebişin gelişi :) seninkinin heyecanı da başkadır ya ha geldi ha gelecek diye :))

Bu arada Fatma'nın söylediği doğum başlatma yöntemini bende duymuştum :) Gününü biraz geçince doktorlarda tavsiye edebiliyormuş o yöntemi :)))

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/16/2012 09:01:00

Ayyyyyyy Zeynepcim cok sevindim ve cok heyecanlandim ben şimdi... Hayirlisiyla kucaklayacaksin prensesleri demek :)) duygunun dogum olayını atlamisim ben sanırım Duyguya da hayırlı doğumlar inşallah oda alsın bebisni kucağına bakalım :)) Aysegul den ses çıkmadı ama doğurmadı sanırım :) bu hafta sonu belki gelir onun kızceside :)))) ay liste azaliyo ve sıra bize doğru geliyo yavaş yavaş :)))) bu arada Banu ve Ozlem yok uzun zamandır sanırım baska gözümden kaçan oldumu bilmiyorum ama .. Hersey yolundadir inşallah

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/16/2012 09:02:00

:)))) Alemsiniz kızlar :))) Ayıp şeyler bunlarrr :)) Şaka şaka.

Fatmacım ayen dediğin gibi yol beni mahvediyor. O yüzden artık dayanamayağım dedim ve evden idare edeceğim. Sonra 1 haftam kalacak idare ederim artık. Kızımın odasının resimlerini yüklemedim çünkü perdesini ve yatağını bekliyorum. Yatağını kurmadım birde öylesine bir perde taktım. Hepsi bitsin paylaşacağım mutlaka.

Zeynepcim çok normal heyecanlanmaları. Bende kendi annemden korkuyorum. Onlara gittiğimde beni her gördüğünde (ayaklar, eller şiş) oturup ağlıyor. Lütfen artık işe gitme diye :(( Ben sen doğururken nasıl durucam diyor :)) Anne işte....

Özlemcim sen nasılsın canım, hastalıklardan kurtuldun mu?


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...