YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/02/2012 13:06:00

Selaaaammm ben geldim yine :))) yormadım fazla ama yinede belimi ağrıtacak kadar is yapmisim sanırım :))))

Şimdi uzanicam biraz.... Edacim Ankara da belli bir yer değil yani Ev olayı nerden istersek ordan olucak ama henüz kara veremedik tabii :)) yani sehrin heryeri bizim :))

Neclacim Allah hayirlisiyla saglikla kucağına almayı nasip etsin. İnşallah güzel haberlerini alırız seninde en kısa zamanda

Dualarımız seninle ve tabii diğer doğurmak için gün sayanlarla :)))

Doktorcum sende daha iyisin sanırım :))) cok daha iyi ol inşallah.. Çok az kaldı nede olsa :))

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/02/2012 13:34:00

Yine yeniden merhabaaa, bu hafta da bitti akşam oldu çok şüküüüürrrrr :)))
NECLA, hayırlı doğumlar canım, Allah yardımcın olsun, pazartesi güzel haberlerini bekliyoruz, çok geç kalma, bizi merakta koyma tamammı ;)
Fundacım ben de çektim o diş ağrısını, 1 ay oluyor heralde lokal anestezi de aldım dişimi de çektirdim, dayanılmaz bir acıydı 3 gün zor dayandım, sen de gerekiyorsa korkma kurtul gitsin canım :)
Ayşegülüm ve Neşem sağolun kızlar, ben daha iyiyim gerçekten, birara sıyırıyordum kafayı da toparladım neyseki :))
Ya benim adaşım Özlemcim nerelerde, oğluşu biraz hastaydı galiba sesi çıkmadı, iyilerdir inşallah...Epeydir Hülyalar da ses vermiyor...

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/02/2012 16:46:00

Ben de okudum şimdi Neclanın blogundaki yazıyı, hiç dayanamam böyle şeylere zaten, anneliğin ne kadar güzel kutsal eşsiz bir duygu olduğunu düşündüm ve hemen süzülüverdi yaşlar gözümden, herşeyden herkesten ve hatta kendinden önce o yavruyu düşünmek, hayatını sadece evladına adamak, ve belki de gerçek varoluş amacını unutmak bazen...

HÜLYACIMM ve NECLACIMM, lütfen üzmeyin kendinizi, uzak durun bu düşüncelerden, ikiniz de sağ salim atlatacaksınız doğumları, ve ne mutlu ki ikinci kez ANNE olacaksınız, eskisinden daha güçlü olacaksınız, mutluluktan ağlayacaksınız yavrularınızı kucağınıza aldığınızda ve bugün düşündüğünüz herşeyi unutacaksınız... siz tecrübeli anneler güçlü olacaksınız ki biz çaylaklar da sizden güç alalım dimi ;))

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/02/2012 17:19:00

İyi ol tabiki canımcım, bak evde de bir psikiyatrist var, şanslısın yani :) içini ferak tut vee hergün gruba bir yoklama ver ;)

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/02/2012 17:20:00


Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/02/2012 17:31:00

:)))) hah işte yüzün güldü sonunda ;))

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/02/2012 17:58:00

iyiyim canım yaa, ama bu haftalar zorlamaya başladı beni artık, hastane de yoruyor tabi... bütün gün çocuklarla boğuşuyorum resmen, muayene edebilmek için binbir şekle giriyorum, sürekli otur kalk in çık, koridorlarda yürümek yerine yuvarlanıcam bundan sonra, belki daha kolay olur yürümekten :)))

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/02/2012 18:14:00

Ben de uyuklama moduna girdim ama arada bir tekme yeyip zıplıyorum :)) çok sürmez az sonra sızar kalırım, iyi geceler şimdiden :)

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/03/2012 08:34:00

Gunaydinnnnnnnnn ve tunaydinnnn :))) ortaya karışık

Aksam biraz bunalım takilmisiz bakıyorum :)) Hulyacim getirme aklına kötü seyler bak yazın bana ankarayı gezdireceksiniz, öğreteceksiniz Ozlem le birlikte :))) hayirlisiyla ikinizde iyi olcaksiniz. olumsuz seyler düşünüp oglusunuda strese sokma ;) buraya gel ağzına geleni say rahatla bunaldikca anlastikmi ... Neclacim seninde bebisinin eşyaları hayırlı olsun güle güle kullanın mutlu sağlıklı günlerde inşallah ;)

Ay aksama misafir gelecek.. Gerçi karı koca bir çift ama hazırlık yapmam lazım :/ alışveriş listesini hazırladım kocis alıp gelecek sonra ben mutfakta muhteşem tatlar cikaricam ;))) bide öğleden sonra bir komşuya oturmaya gidiyorlarmış bizim diğer komşular yetişirsem oraya da gidicem :)) hava soğuk yerler buz pisti durumunda olunca bina ici faaliyetler giriyor devreye

Eeee siz neler yapıyorsunuz bakalim

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/03/2012 09:07:00

Günaydııııınnn :))

Neşecim çok yorma kendini, ne bulurlarsa onu yesinler işte :)))

Hülyacım ben kendimi mutfakta mutlu hissederim, sen çıkma mutfaktan, sana da iyi geliyor bence orası ;))

Necla mobilyalarınız hayırlı olsun...

Bugün bizim bebek odası da geliyoorrrrr, içerde temizlik var şimdi :D aslında pazartesiye bekliyorduk ama gelmiş eşyalar birazdan getirecekler, biz de aceleyle bebişin odasını güzelce temizledik sabahtan, ben bekleyişe geçtim, içerde diğer odaların temizliği devam ediyor ama :))


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...