YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/26/2012 06:58:00

Selam şekerler,

yeni anne şikayetleri gelmeye başladı ne kadar da tanıdık:)

ayşegül çok şekersiniz anne kız merak etma sol memişide alır;) kaç kilo doğdu erak ediyorum 42 haftada masal kuzusu:))


Özlem dr olmak ile anne olmak ne kadar farklı değil mi:) düşün ki senin hep karşılaştığın sorunlar ama başkalarının çocuklarında, fototerapi çok fena ya bizde kaldık 2 gün ert ememiyordu da yükseldi de yükseldi:( ama sanırım fototerapiye koymak için biraz daha yüksekiş sınır kaç oldu acaba?


öpüyorum sizleri

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/26/2012 07:05:00

Merhaba canlarım, uzun süredir uğrayamadım. Bende biraz ağırlaştım o yüzden evdeki işleri halletmeye çalıştık.

Ayşegülcüğümün ve Özlemciğimin fotoğraflarına baktım. İkisi de bebekleri ile süperler, maşalllah. Ayşegül kızın sana benziyor sanirim.

Allah hepinizin bebeklerini bağışlasın. Şansları çok ama çok güzel olsun. Biraz zorluklar çekmişsiniz ve Özlemcim hala çekiyor ama mühim olan bebeklerinizin sağlıklı olması. Darısı hepimizin başına.

Fatmacım bizimde yaklaşıyor artık :) Cumartesi kontrolüm vardı. Kızım 2800 olmuş. Sanırım minik bir bebk olacak aman iyi olsun da. Artık her hafta nst ye gireceğiz. Ve haftaya çatı kontrolü var, biraz tırsıyorum açıkçası :((

Aramıza yeni katılanlar var sanırım. Hoşgeldiniz, sizinde bebekleriniz hayırlı olsun.

Hepinize çok güzel bir hafta diliyorum.


Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/26/2012 08:52:00

aramıza yeni gelen bebişlerin fotolarına nereden bakıyorsunuz ki? bende görmek isterim..

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/26/2012 08:53:00

Selam tatlişler, ay 36 da 2800 olsa def takardım ben 35+2 de 2100 olsun inşallah diye dua edyorum:/


Çınarın kaç oldu ki sarılığı oy kuzucuk bizde hastanede bir gün kalıştık sonra 2 gün sonra tekrar 2 gece yatmıştık :( ama oluyor işte alışmaya çalışıyor kuzucuklar dünyaya :)

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/26/2012 09:05:00

yzdım yazdım gitti :(

selam banucum halledebildin mi oda işini, üstelikte ne minişi 36 2800 olan en 3500 doğar ben söyliyim ;)) ben 35+2 de 2100 olsun inşalalh diye dua ediyorum çok minnak :(


çınarııza geçmiş olsun daha görmemdik annesi paşayı :) kaç oldu sarılık ta yatırdılar? eskiden 17 e yatırıyorlardı şimdi daha yüsek sanırım

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/26/2012 09:05:00

ay ikisi birden çıktı şimdi de :D

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/26/2012 09:32:00

merhaba hamişler,
banu 2800 haftasına göre gayet iyi bir kilo,miniş değil ki..hem daha4haftası var annesi..gerçi usg dekinden farklı olabiliyor kilolar..benimkine 3300 civarı dendi,1hafta sonra 3000 olarak çıktı..:))diyet yapmış galiba son hafta..ama çıktıktan sonra çok hızlı alıyorlar zaten,sağlıkla doğsunlar da kilo alacaklar zaten..benim oğlum 1aylık olduğunda 1400 kilo artışı olmuştu,6cm de  boy atmıştı:))
 bu sarılık olayı genelde oluyor bebişlerde galiba,robin ege olmamıştı,biraz yabancıyım ama eminim özdecik de çınarcık da çabucak toparlanırlar..ilk günler biraz sıkıntılı geçer hep zaten...geçmiş olsun özlem ve hülya,umarım hemencicik iyileşir miinnoşlarınız..
ayşegülcüm senin de masalın hayırlı olsun...tatlı telaşlar yaşıyorsun şu an,bir bakmışsın hemencicik alışmışsınız birbirinize:))

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/26/2012 10:23:00

Ben geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :)))

Kimler var bilemiyorum ama şükürler olsun Bursadayım :)))

Hülya ve Özlemcim çok geçmiş olsun.. Bebişleriniz inşallah en kısa zamanda sarılıklarını atlatır gönül rahatlığıyla evlerinize geçersiniz sağlıkla... Ayşegülümm sende iyisindir inşallah ve tabi Masal Berilinde iyidir. Belki zor olmuş ama çok şükür ki aldın bebeğini kucağına şimdi sende annişlerin arasına girdin biz hamişlerin arasından :)))
Dilekcim ara ara geliyorsun ama şükür ki güzel haberler veriyorsun. Umarım senin Onurunda en kısa zamanda iyileşir de sende rahatlarsın. Duygudan ses yok sanırım yada ben mi kaçırdım bilemedim :/ 
Geçmişi biraz hızlı okudum hanımlar ama genel olarak herkes iyi sanırım. Allah herkesin, hepimizin yardımcısı olsun. Geride kalanlar olarak sırayla,sağlıkla alalım bebişleri kucağımıza inşallah. Zaman azaldıkça heyecan başlıyor garip şekilde :))
Geçen hafta izne ayrıldıktan sonra evi ve eşyaları toparlamakla uğraştım malum. Pek giremedim buraya. Bir yandan evin taşınma meselesi yüzünden toparlandım biraz bir yandan da Bursaya hazırlık yaptım ama iyi yoruldum :( Komşularımla vedalaştım çok zor geldi maalesef... Cumartesi de yola çıktık. Önce Kocaeliye gittik. Kayınvalidem bizdedeydi ya onu evine bıraktık bir gece orda kaldık ertesi gün yanı pazar ( dün ) Bursaya geçtik... Yorgunluğun uzerine o yolculuk biraz endişelendirdi ama çok şükür bi sıkıntı yaşamadan geldim annemin yanına. Normalde eşimde biraz kalacaktı burada ama maalesef son anda çıkan işlerinden dolayı bugün dönecek :((( Şimdi ona özlem duymaya başlayacağım. Belki en hassas dönemimde yanımda olsun isteyeceğim ama olamayacak. Hem Kayseri, hem Ankara maratonu başlayacak ve tek başına koşuşturacak. Ankaradan ev bulma, taşınma falan derken bakalım Nisan ayı nasıl geçecek. Hepsi üstüste geldiği için plan yapamıyoruz maalesef ama Allahım rast getirir inşallah.... 
Benden şimdilik haberler bu kadar. Alışveriş telaşımız başlayacak malum :)) Şimdi zamanında konuştuğumuz verilen tüm tavsiyeleri buradan toparlayıp not alıcam :)))) Yeni tavsiyeler olursa bekleriz efenim :))))

 Bu arada face kullanmıyo olmanın ceremesini çekiyorum :(((( yeni bebişlerimizi göremedimmmmmmm :((((((((((

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/26/2012 11:09:00

Fatmacım, hallettim kızın odasını birtek perdesi kaldı. Çok yorucu ama çok zevkli işlerdi. Bavul falan hazırlandı :))

Resimlerini paylaşırım. Doktorda dedi bebeğin kilosu iyi diye. Bakalım kaç kilo olacak doğumda :)) Çok heyecanlıyım Fatma yaa, korku yok ama heyecan müthiş. Ama doğuma giderken sanırım tırsmalar başlar :)


Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-5

03/26/2012 11:28:00

Hoşgeldin neşe işlerini halletin hadi :)) sağ salim yerine de ulaşmışsın :)))


banu heyecan olmaz mııı muhteşem birşey ben bile heyecanlanıyorum, korkca birşey yok zaten ;))


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...