Antalya Medikalpark ve Timur Uğurlu

09/25/2012 18:29:00

Merhaba arkadaşlar doğumu medikalparkta yapacağım kısmetse. doktorum Tİmur Uğurlu. Doktorumdan memnunum çok ilgili ve titiz insanı dinleyen ve hiç sıkılmadan anlatan sanırlı bir doktor ancak ben normal doğum istiyorum elbette mantıklı nedenlerle gerekirse sezeryana da hazırlıklıyım ancak şartları sonuna kadar kullanıp normal doğum taraftarı bir tutum görmeyi bekliyorm. Bu konuda biraz endişeşerim var hastane konusunda , Timur beyin hastası olan var mı doğum konusunda deneyimlerinizi paylaşırmısız?

Normal doğum konusunda ssklılara bakan, bir doktor ve hastane öneriniz var mı en azından son değerlendirme için gidip diğer bir doktora daha muayene olmayı düşünüyorum.

Ynt: Antalya Medikalpark ve Timur Uğurlu

09/26/2012 22:28:00

Merhaba canım. Evet ben de Ertuğrul beye başlamıştım ilkin onu önermişlerdi. ancak daha 1. Muayenemizde Şifa hastanesine geçeceğini söyledi. Ben laradayım ve oralar da bize uzak diye gitmek istemedim. Timur beyle devam ettik. Ebelerle sona kadar gidiyor evet. Onlar da bu süreçte çok önemli bence bakalım neler olacak. Medikalde doğum yapan diğer annelerin de yorumlarını bekliyorum halen... 37+6 yım bu arada az kaldı yani..

Ynt: Antalya Medikalpark ve Timur Uğurlu

11/30/2012 11:29:00

Bende timur beye gidiyorum inşallah herşey yolunda gider çünkü doktorum başka hastaneye gittiği için timur beyi son ayımda buldm.. timur beyin hastası ya da  doğum yapan var mı?

Ynt: Antalya Medikalpark ve Timur Uğurlu

01/18/2013 20:31:00

Kızlar merhaba,


Ben de Medikal Park'ta doğum yaptım. Doktorum Dilek Erdoğru'ydu, sonuna kadar normal doğum için bekletti, çok memnundum ilgisinden ve sakinliğinden.. şimdi ne yazık ki Şişli Memorial'a transfer olmuş..

Şu an rutin kontroller için Timur Bey'e gidiyorum. Çok uzun süredir hastası değilim ama şu ana kadar olan yaklaşımı gayet iyi, bir sorun yok. Genelde Timur Bey'i hastane personelinin de tercih ettiğini öğrenmiştim, o yüzden ona gitmeyi tercih ettim.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...