Oğlum Nerde!!!

11/22/2010 05:52:00

Sabah kapının sesiyle uyandım (belli ki eşim işe gidiyor) fakat korkuyla uyanınca (bünye annee sesiyle uyanmaya kurulu zira.) yataktan fırladım. Neden yaptıysam; direk Ada'nın odasına koştum; yorgan dertop vaziyette ayakucunda duruyor; çocuk yok!!

Salona koştum; yok!! Yatak odasına koştum: gece yanıma aldım da hatırlamıyorum acaba diye; yok!! Delirmek üzereyim; evi ara tara yok!

Nereye gidecek canım diyorum bir yandan da; tekrar odasına bakayım dedim; beşikten mi düştü; inip bir yerlere saklandı da uyuya mı kaldı; odaya girmemle yorgan bir kıpırdadı; yorganı araladım; emekler pozisyonda dizleri çenesine kadar çekmiş, popoyu havaya dikmiş, küçücük kalmış bir Ada; mışıl mışıl uyuyor, baba da herhalde üşümesin diye yorganı çekivermiş giderayak üzerine; altında çocuk olduğunu tahmin etmek için kahin olmak gerek.

Sabah sabah ya yüreğime inecekti ya da bütün karakol beşiğinde mışıl mışıl uyuyan çocuk için eve doluşacaktı, neyse ki benim Adaaaa diye inlemem yüzünden az biraz uykusu açılıp kıpırdandı çocuk...

Aliye tadında bir sabah yaşadık işte öyle :)))

Ynt: Oğlum Nerde!!!

11/22/2010 05:56:00

geçmiş olsun, yüreğin ağzında nasıl evi dolaştığını düşünebiliyorum, sarıl ada'ya

Ynt: Oğlum Nerde!!!

11/22/2010 05:58:00

Sarılmaz mıyım aklım gitti yemin ederim. Uzun süre kendime gelemedim elim ayağım titredi. Çocuk da anlamadı ne olduğunu garip garip bakıyor ben kuzum kuzum diye sarılıp durdukça.

Ynt: Oğlum Nerde!!!

11/22/2010 12:33:00

seni çok iyi anlıyorum daha öncede aynı olay benim başıma gelmişti. Oğlumu kayınvalideme bırakıp uyumuştum ve uyandığımda bebeğimi göremeyince ağlamaya başlamıştım. Uykusuzluğun ve yeni anne olmanın yarattığı zor durumdu. Herdaim beraber olmanız dileğiyle. Geçmiş olsun.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...