Ankara'da 2 Yaş Oyun Grubu Kuralım mı?

Ynt: Ankara'da 2 Yaş Oyun Grubu Kuralım mı?

12/21/2012 13:41:00

selam biz de c.tesileri müsaitiz ben çalışıyorum çünkü katılabiliriz. çiğdemde oturuyoruz.

Ynt: Ankara'da 2 Yaş Oyun Grubu Kuralım mı?

12/24/2012 18:11:00

eeee napıyoruz

Ynt: Ankara'da 2 Yaş Oyun Grubu Kuralım mı?

12/25/2012 10:28:00

evet arkadaşlar ne oldu bu oyun grubu kurma işi acaba?

Ynt: Ankara'da 2 Yaş Oyun Grubu Kuralım mı?

12/25/2012 10:55:00

Oylece kaldi kurabilmek icin birkac kisiye daha ihtiyac var bunun disinda katilirim diyenlerden de tekrar ses cikmadi nasil toparliyacagiz 10ar kisiyi bilemiyorum...

Ynt: Ankara'da 2 Yaş Oyun Grubu Kuralım mı?

12/25/2012 12:54:00

olusn katılanlarla kuralım. gelen gelir gelmeyene gelmez. önce bir yerde yüzyüze buluşalım gelenlerle. ondan sonra nasıl nerede buluşacağımıza karar verelim. kızılay, bahçeli, emek gibi mekanlar daha uygun gibi... ulaışm açısından ankara'y da olduğundan. curcunanın oyun grupları öğleden sonra. öğleye kadar etüt filan varmış.

Ynt: Ankara'da 2 Yaş Oyun Grubu Kuralım mı?

12/25/2012 13:15:00

başka mekanlara bakmak lazım. aslında çocuk klübü, geniş çocuk alanı olan her restoran olabilir alan olarak. Yazın her tür park. kış için çukurambardaki mado güzel. ziyabeydeki masabaşı restoran güzel benim bildiklerim. ben aslında Türkçe-ingilizce bilen ya da çocuğumda dil yeteneği gelişsin diyen annelerle bir grup kuralım diyorum.  Aslında hedeflediğim okuduğumuz kitapları paylaşabileceğimiz, çocuk gelişimi üzerine gerçekten okuyan, okumaya çalışan bilinçli annelerden, çocuklarımızın vicdani, duygusal, mantıksal ve sosyal zekaları için çaba sarfeden bir grup kuralım diyorum. Hep kendi içimizde bir dayanışma olsun, hem de diğer insanlarla. Haftada 1,2 kez düzenli olarak bir araya gelmek, çocuklarımızı ilk kez birlikte tiyatroya götürmek, birlikte hayvanat bahçesine gitmek gibi. Ben anne olarak istersek bu işi para ile yapan neşe erbek joufullhouse, ya-pa gibi yerlere yakın verimlilikte yapabileceğimizi düşünüyorum. para da vermemiş oluruz. Aramızda oyuncak değişiriz. kullanmadığımız oyuncakları ihtiyaç sahiplerine ulaştırırız. Sosyal sorumluluk kimliği de olan bir grup olur. Benim gibi düşünen arkadaşlar bana yazabilirler katılmak isterlerse.  çocuklarımızın gelişimleri açısından özellikle de zihinsel gelişimleri açısından en kritik, bir daha geri dönüşü olmayan bir dönemdeyiz. Ve ben bu dönem kendi kızım adıma elimden uçup gitsin istemiyorum. Çünkü insan değerli benim için.

Ynt: Ankara'da 2 Yaş Oyun Grubu Kuralım mı?

12/26/2012 07:22:00

bende hafta sonu katılabilirim, beni de ekleyin lütfen

Ynt: Ankara'da 2 Yaş Oyun Grubu Kuralım mı?

12/26/2012 08:01:00

Merhaba tekrar
Evet öncelikle bir mekanda buluşmak tanışmak ve organizasyonu öyle yapmak çok uygun.
Ben Ankarayla ulaşabileceğimiz kızılay kolej kurtuluş bahçeli gibi semtlerdeki anaokulları kreşleri internetten bulmaya çalıştım.Belki sayı onlar için uygun olursa bizim için grup /kreşlerini açarlar diye.Ama henüz görüşme imkanım olmadı.
Hepbirlikte tiyatroya götürmek hayvanat bahçesine yada alışveriş merkezlerindeki oyun alanlarına götürmek eğlenceli olabilir.
Turangüneşteki urfalı hacı mehmet(adını yanlış hatırlıyor olabilirim) in çocuklar için oyun alanı güzel diyorlar.Orası da olabilir.
HAftasonu olursa ben varım diyenlerdenim bir akadasım da var buraya kayıtlı olmayan.Hatta çocugu büyük demezseniz 2009 ocak doğumlu kızı olan baska bir arkadasım daha var biz hafta sonları çogunlukla görüşüyoruz bir araya geliyoruz onlarda bu organizasyona katılırlar.

İngilizge grup şu an bizim için uygun olmayabilir.Henüz Boramir konusmaya başlayamadı.Ama arkadaşlar edinir hep bir araya getirebilirsek konusacak diye düşünüyorum.
Bu hafta sonu bulaşalım bir yerde ne dersiniz.
Haydi saat ve yer belirleyelim şu işin adını koyup bir adım atalım.
Hafta sonu pazar günü olur diyen arkadaşlar vardı.Onun için Pazar günü saat 13:00 de Turan Güneş Urfalı Hacı Mehmet de buluşalım diyorum.
Ben varım 3 kişi sayın beni hatta buradan bir arkadaşımda var görüştüğüm o da gelecektir.Henüz buraya yazmadı katılmadı ama. 4 kişiyiz biz.
başka...
Liste:
Sinemse                      2y oğlu
Sinemsenin Arkadaşı  2y kızı
Sinemsenin Arkadaşı  3.5Y kızı
BetülSaid                    2Y Oğlu

Ynt: Ankara'da 2 Yaş Oyun Grubu Kuralım mı?

12/26/2012 08:33:00

Urfalı Mehmetin oyun alanı iyi ve masaların yanında diye duydugum için yazdım.
Ama ulaşımı kolay oyun alanı daha iyi dediğiniz bir yer varsa değiştiririz.

Ynt: Ankara'da 2 Yaş Oyun Grubu Kuralım mı?

12/26/2012 09:00:00

Heeey pazar gunu olursa bizde katiliriz ;-) benim kizimda 2009 nisan dogumlu.sinemse arkadasinin kizina arkadas olabilir ;-) urfali bize uyar ;-)


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...