cocukları nerede yatırıyorsunuz.

<12>

Ynt: cocukları nerede yatırıyorsunuz.

12/28/2011 21:33:00

kızlarımla ayn  ı yatağı paylaşıyorum. büyük kızım   yeni 2 yaşını doldurdu ve yatağımızı ayırdık. şimdi aynı odanın içinde fakat biraz uzağımızda oyun parkında yatıyor. küçükte benimle yatıyor. 2 yaşına kadar onuda yanımda yatıracağım 4 yaşına kadar aynı odada nasipse tabii... 4 yaşından sonrada odalarımızı ayıracağım inş.. ben pedagog adem güneşin tavsiyelerini benimsiyorum sizede tavsiye ederim.

Ynt: cocukları nerede yatırıyorsunuz.

12/28/2011 21:44:00

Adem Güneş'i severim ama bu konuda ona katılmıyorum.Kendisiyle de görüşmeyi planlıyorum bu mevzuyu.

Ynt: cocukları nerede yatırıyorsunuz.

12/28/2011 21:49:00

tabiki kafana takıldıysa görüş zaten çoğu kişinin kafasına takılıyor bu kısım :) anneye bağımlı olacak diye. sende öyle mi düşünüyorsun

Ynt: cocukları nerede yatırıyorsunuz.

12/29/2011 06:17:00

Bir çok sebebi var.Bu çok konuşuldu zaten o yüzden uzun uzadıya yazmayacağım ama eşim ve benim için bu mümkün olan bir durum değil diyebilirim.

Ynt: cocukları nerede yatırıyorsunuz.

12/29/2011 06:31:00

 ayrı oda özel hayat ıcın şart,çunkı herşeyı taklıt edıyor,süreklı ızlıyor,ınsan bebekle aynı oda da rahat edemıyor.ben kızımla çoğu zaman aynı yatakta yatıyorum,uzun zamandır ekndı yatagını görmedı,alıştı bızımle aynı odada olmaya,halbukı ılk aylarda kendı yatagında yatıyordu,çok pişmanım yanıma alıstırdıgım ıcın,ama hala emıyor,süt olayı bıtınce odasına koymayı planlıyorum artık..diş dönemınde gece çok uyanıyordu,ve sıkıntılıydı,o zaman bı aldım yanıma,o zamandan berı ya yanımda ya aynı odada..
  anneyle yakın olması çok güzel bebeğin,güvende hıssedıyor kendısını,ama işin anne baba kısmı da var.

Ynt: cocukları nerede yatırıyorsunuz.

12/29/2011 08:13:00

Benim kızımda emiyor.Ama geceleri değil.Geceleri beslenmiyor uzun zamandır.Gece beslenmesine gerek olan dönemde değil ki bu bebeler.Gece uyumaya ihtiyacı var.Ben kendi odalarında ve kendilerine ait olan bir yatakta daha güvenli olabileceklerine inanıyorum.Bunu da görüyorum.Dün misafirlikten geldik,geç oldu elbet.Ben lavaboya girdim,çıktım.Bi baktım toprak üstüyle filan girmiş yatağına yatmış:) Kapısını da kapamış.Kendini güvensiz hisseden bi yavru böyle yapar mı?

Ynt: cocukları nerede yatırıyorsunuz.

12/29/2011 08:48:00

bebek odamiz yok maalesef,yatagi odamizda o yüzden.

ama yanimda yatiyor oglum.yataginda yatirdigimda birkac kez uyanmak suretiyle uyuyabiliyor.
ama belki yanlis olmasina ragmen ben yanimda yatirmaya devam ediyorum.
sarila koklasa deliksiz uyuyoruz.
gelecek yil odasini ayirabildigimizda kendiside isterse ayiririm.

Ynt: cocukları nerede yatırıyorsunuz.

12/29/2011 09:06:00

gecelerıo sadece diş dönemınde emıyor,kesıntısız uyuyor kızım,bu yüzden aslında kendı odasında da gayet güzel yatar.benım kararlı olmam lazım sanırım bunu değişitrmek ıcın.

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
 Aralarında yaş farkı az olan kardeş bebeklerin dünyası

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...