Dert Ortağı Hakkında...

Ynt: Dert Ortağı Hakkında...

01/08/2013 21:52:00

O avukatlar öyle yolmayı çok sever. Sen ona de ki; bunu artırdığınız sürece ben bu parayı hiç ödeyemem bunu bilin de, kendinden emin konuş. Eğer artırmaz da sabitlerseniz ödeyeceğim kararınızı verin beni arayın. Ne yaparsanız yapın de. Senin sindiğini gördükçe daha da üzerine gelirler. Avukatın en büyük korkusu hiç para alamamak olur. Benim ödeyeceğimi bile bile bu faizi koyarsanız ödemeyeceğim hodri meydan de. Bak nasıl durduruyor faizi. yok nasıl yapayım yapamam buna izin vermezler dava sahipleri derse avukat olan sizsiniz onu da siz düşünün de. Son sözüm budur kararınızı verin de kapat.icra derse icra edecek hiçbişiyim yok de yolları ı tıka onların.

01/08/2013 22:36:00

eminecey kesinlikle haklı.bizimde buna benzer bikaç icra dosyamız var. 3000liralık kredi borcu faizi+ avukatlık masrafıyla 7000 lira olmuş.faiz indirimi yapmadılar ama 100 lira takside bağladılar.her ay ödeyemiyoruz ancak 2-3 ayda bir elimize kalırsa götürüp veriyoruz.önmli olan avukatın borcunuzu ödemeye istekli oldugunuzu bilmesi.avukatınıza durumu izah edip ödemek istediğinizi fakat gücünüz olmadıgını,uzlaşıp orta yok bulmak istediğinizi söyleyin.mutlaka yardımcı olur.

01/11/2013 06:57:00

ays_el bir de tüketici haklarını koruma derneği ile görüşsen. belki onlar bir yol gösterirler. arkadaşlarımdan bazıları bu yola başvurmuştu. istersen bir dene.

01/13/2013 09:52:00

Aysel briblogda görmüştüm üçüz annesi bakıcı arıyordu.İstersen kendisi ile temasa geçebilirsin.Ama daha önce link koyan arkadaşların arayışarına cevap verdin mi ne dediler sana

01/13/2013 11:22:00

Facebook da doğal anneyim grubunda biri ataşehirde gündüz ev işlerine yemeğe vs. bakacak birini arıyordu bir bakabilirsiniz

01/13/2013 12:09:00

http://3bebe1arada.wordpress.com/2013/01/11/yardimci-konusunda-sanssiz-oldugumu-daha-once-soylemis-miydim/ bak bu anne yardımcı arayışına girmiş yazısına yorum bırakıp yada e-mail ile ulaşabilirsin

01/17/2013 11:05:00

ays_el : burada derdinizi paylaşıyorsunuz ama başka bir başlık açıp yazarsanız daha iyi olur. bu başlık grubun kuralarını içeren ve hep en üstte duran bir başlık. İsterseniz yazdıklarınızı taşıyın, sonra ben de silerim buradan.

Sevgilerimle. 

01/17/2013 11:49:00

Yok, sorun değil. Ama hani vaktinizde taşırsanız başka yere daha iyi olur.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...