Bursada cocuk urologu

<12>
11/11/2011 12:53:00

Selam arkadaslar..

Minnos oğlum Mert'im bayramda idrar yolları enfeksiyonu oldu :( salidan beri hastanede yatıyor kuzucuk. Enfeksiyonu geçtikten sonra nedeninin detaylı bir sekilde araştırılması gerekiyormuş. Bu nedenle cocuk doktorunun değil bir cocuk uroloji uzmanının incelemesi gerekicekmis. Tanıdığınız, bildiginiz, duyduğunuz, gidip memnun kaldığınız, gideni tanıdığınız aklınızda kalan bir doktor var mı?

Kuzular saglicakla kalsın hic hastalanmasınlar inşallah.. Sevgiler..

Ynt: Bursada cocuk urologu

11/11/2011 12:56:00

Hülya'cığım çok geçmiş olsun..Hiç bildiğim doktor yok ama Dört Çelik Çocuk hastanesinin doktorları iyi oluyorlar. Çocuk üroloğu da var sanırım orda..Umarım çabucak geçer..

Ynt: Bursada cocuk urologu

11/14/2011 13:28:00

Hülyacım çok geçmiş olsun canım yaa yeni gördüm ben bugün, hala arıyorsanız duygu dörtçelikteydi sanırım en iyi ol bilir bu sorunun cevabını;

http://www.nurturia.com.tr/people/duygu_oguzkaan

Ynt: Bursada cocuk urologu

11/14/2011 13:36:00

cnm bak cocuk urologudna zıyade cocuk cerrahısı gereklı senın ıcın...bızım hastanede sana gereklı yardımı yapabılcek cerrahlarımız var bana ulasırsan ozelden gorusuruz ben yardımcı olurum hastanede sana muayene vs ıcın...elımden gelenı yaparım...cok gecmıs olsunn sevgıler optum

Ynt: Bursada cocuk urologu

11/14/2011 18:15:00


Hülya,

Duygunun dediği gibi çocuk cerrahı gerekliyse Acıbadem Hastanesinde Murat Şanal'ı kesinlikle tavsiye ederim.

Arda'nın 5,5 aylıkken ameliyatını ve bir tanıdığımızın başka bir operasyonunu o yapmıştı. Yurtdışında oldukça iyi başarıları olan ve birkaç sene önce TR'ye gelmiş bir cerrah.

Çok çok geçmiş olsun Mert'e.

Ynt: Bursada cocuk urologu

11/16/2011 17:49:00

Tesekkur ederim arkadaslar. Bakamadım bikac gundur.

Pazartesi aksamustu çıktık hastaneden. Çıkmadan Murat bey de inceledi ultrason raporunu. Sol böbreğinin bir yapısında cok az bir büyüme varmış. Aylık idrar tahlili ve 3 ayda bir de ultrason incelemesiyle kontrol altında tutulacak bu durum. Ameliyatlik bir durumu yok şimdilik cok şükür, takip altında olacak ama. Evde antibiyotiklere devam ediyoruz. Bitince yine kontrol var.

Burcak, Murat bey pipisinin ucundaki derinin hafif bir darlık yarattığını soyledi ve 2-3 ay sonra sünnet yapılmasını önerdi. Biz de Sinan'la Mert 6 aylık olunca yaptırırız diye düşünüyorduk, bu da bahanesi olmuş olacak sanırım. Bir tanıdığımız oğlunu sünnet ettirdi Murat beye ancak pek memnun kalmadı. Sen kesin tavsiye ediyorsun sanırım. Sorun yasamadınız di mi?

Ynt: Bursada cocuk urologu

11/16/2011 17:52:00

hulya hanım nasıl anlasılıyo ıdrar yolu enf? şikaytelerınız neydı?

Ynt: Bursada cocuk urologu

11/16/2011 17:56:00

Hulya arda 1 gunlukken yenidogan sunneti olmustu. O da amerikan hastanesinde Egemen Beydi.

Arda 5,5 aylikken anal apse / fistul ameliyatini yapmisti Murat bey. Bize cok cok guven vermis ve cok basarili olmustu. Sunnet konusunda bir bilgim yok ancak.

Karariniz hayirli olsun.

Ynt: Bursada cocuk urologu

11/16/2011 18:27:00

murat senal mı yurtdısından geldı arkadaslar acıbademın bu sekılde dr tanıtmalarına ınanmayın derımmm

Ynt: Bursada cocuk urologu

11/16/2011 18:38:00

Bayramin 2. Gunu aksam hafif yanakları pembelesti Mert'in, ateşi yoktu ama hafif bir sıcaklığı vardı. Gece normaldi. Ertesi gün 37 derece ateşi vardı ancak sürekli gaz çıkarmaya çalışır gibi ikinma sesi çıkartıyordu. Bir türlü uyuyamiyordu ve cok keyifsizdi. Biz de doktora götürdük. Yani cok cok bir belirti vermedi aslında. Mert genelde sakin bir bebek oldugundan eger huzursuzsa bir sıkıntısı vardır mutlaka deyip de götürdük. İyi ki de götürmüsuz, meger ne tehlikeliymis cocuklarda idrar yolları enfeksiyonu!

Murat beyin gecmisi hakkında bilgim yok ancak bize cok guzel izah etti Mert'in durumunu. Çizdi falan detaylica anlattı. Bir cok doktor yapmıyor onun yaptığını. Sünneti kimin yapacağına karar vermedik ancak. Once su enfeksiyon olaylarını atlatalım sag salim.

Burcak ardaya da cok gecmis olsun. Ne guzel hallolmuş sünnet isi!

Ynt: Bursada cocuk urologu

11/16/2011 18:40:00

Duygu bize Murat Bey'i cocuk cerahi olarak oneren kisi soyledi yurtdisinda da gorev yaptigini. Ve o kisi acibademde calismiyor. Kendisi ile yaptigimiz on gorusmede de anlatmisti biraz.

Valla ben inandim. Oyle degilse ben onlarin yalancisiyim.

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...