bebeklerimizin ayına göre oyuncak

04/17/2011 18:14:00

sevgili anneler
bebeğimizin çıngırak türü oyuncakları vardı.kısa aralıklarla sallayıp sallayıp atıyordu.
bugün aktivite topu(neden-sonuç ilişkisi geliştirme amaçlı) diye bir oyuncak aldım.acaip ilgilendi.dakikalarca oynamak istedi.
siz hangi oyuncaklarla oynuyorsunuz.tavsiyeleriniz.

Ynt: bebeklerimizin ayına göre oyuncak

04/17/2011 19:23:00

valla biz kaşıklarla plastik tabaklarla laptop kablosuyla oynuyoruz haa bi de ıslak mendil paketiyle...yani o kadar oyuncak aldık onlarla ilgilenmiyo nerde garip bişey var orda..çıngırakları diş kaşıyıcısı olarak kullanıyo..playskool ilk arabamın çevirmeli döndürmeli yerleri vites koluyla oynuyor..biraz daha büyüsün iç içe geçen büyükten küçüğe kovalar var onlardan almayı düşünüyorum..çok faydalı bi oyuncak olduğu söyleniyor ama daha zamanı var işte öyle yani benim oğlum ikili egzersiz arkadaşım da bile üstteki ışıklı yerlere bakmak yerine yandaki birleştirme yerlerinin vidasına parmağını sokan bi çocuk:)


Ynt: bebeklerimizin ayına göre oyuncak

04/18/2011 06:36:00

Fisher Price Türkçe Konuşan Eğitici Aktivite Masası, şu an en çok oyalayan sevdiği oyuncak bu. Çok da güzel bir sürü renkli sesli müzikli oyuncağı var üzerinde. Biraz daha büyüyünce anlamaya başlayınca da çok eğitici şeyler var harfleri sayıları renkleri öğretiyor.

Ynt: bebeklerimizin ayına göre oyuncak

04/19/2011 08:13:00

valla benimki de tabak çanakla oynayan çocuklardan. bi de en iyi arkadaşı avucuna uyan limon. limonu kokluyor, emiyor çok eğleniyor. sırf onun için ağaçlardan ufak kokulu limon toplattım dedesine:)


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 AĞUSTOS ANNELERİ VE BEBEKLERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...