siyah tırnak çizgisi

07/07/2012 12:08:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: siyah tırnak çizgisi

07/08/2012 08:35:00

Oshin yazınızı soru kısmına yazarsanız daha fazla cevap alırsınız sanırım.

Ynt: siyah tırnak çizgisi

07/08/2012 11:22:00

eşiniz olmadan götürün çocuğunuzu kontrole, bekar/boşanmış/eşi ölmüş bir çok anne var, çocuklarını yalnız götürüyorlar doktora sonuçta..eğer leke ilerliyorsa mutlaka doktor görmeli tekrar.

Ynt: siyah tırnak çizgisi

07/08/2012 11:58:00

kolsuz agop diye bir cildiyeci vardir.ist da.nisantasinda ona goturebilirsiniz.ama en iyisi ilk gittiginiz ge sizi alti ayda bir kontrole cagiran yere gitmeniz

Ynt: siyah tırnak çizgisi

07/12/2012 08:58:00

oshin bence kendine güvenmeye başlamalısın. Yazdıklarını okuyunca "ben yapamam" diye kendini kısıtladığını düşündüm. Yol iz bilmeden geldik çoğumuz bu şehre ama bir şekilde öğrendik değil mi?

Senin için en kolay yol şu olur: Seyrantepe'den Kabataş'a giden otobüse binmek (bu otobüsler pek sık geçiyor). Kabataş'ta ise tramway'a binip Çapa durağında inmek. Zaten orada kocaman Tıp Fakültesini görüp tanıyacaksın. Tüm hastane koridorları karışıktır. Sürekli gitmediğin takdirde kaybola kaybola sora sora bulacaksın yolunu. Doktorum ismi belli sonuçta. Emin ol yardımcı kişiler çıkacaktır.

Ayrıca Allah korusun ama yarın bir gün yalnız kalırsan her şeyi tek başına yapmak zorunda kalacaksın. Bunları düşün ve kendine güven lütfen. Umarım önemli bir sorun yoktur. Çok geçmiş olsun.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...