eşimi sevemiyorum artık:((

07/22/2014 13:22:00

sanırım suanda bir boşluktayım..hanı ınsan en yakınına annesıne bile anlatamaz o durumdayım işte..insan eşinden soğurmu..onu sevmezmı yada biçok sey tetikleyıncemı bu hale gelir..eşimle üni.de tanıştık..ozamnadan belliydi ya bile bile lades oldu..cok cok ıyı bır ailesi var..ama kendının hayatı hatalrla dolu..insan evlendiği gunun ertesi eşinin işten kovulduğunu hemde hiç hoşolmıycak sebeplerden dolayı öğrenirse..ne hisseder..insanlar evlendikleri gunun ertesi mutlu mutlu bır hayata başlarlar dımı...dedık oldu bı hata..gırdıği neredeyse her işten atıldı..buarada cocuk oldu..ailesi her seferinde yapma kzım etme kzım..daha ne kötüleri var..iyi yönlerınıde düşün..ehh eyvallah dedık..baktık bulundugumz ilde ıflah olmuyor il değiştirelim yenı hayat kuralım..geldik benım ailemın yanına..tabı sırtımızda bı ton borç..ev yok eşya yok..sıfırdan ev döşe..millet evlenır yenı gelıne yepyenı esyalar alınır dımı mis gıbı ev döşenir..nerde...hadi kabul..ailesi bız yaparız sana kzım..işte tek oğlan lafları devam tabi..bunlar cok yüzeysel..insanın içine oturmus 5 yıl..gel değiştirdiğin ilide mahvet..eşinin ailesinide mahvet..suan yıne işşsiz..ve ben artık sevmıyorum eşimi..okadr yükleri almısımkı sırtıma..içimdeki evlilik aşk ıancı bitmiş..benmı yanlış yoldayım..bilemedım..benımmı evlilikten esten beklentım fazlaydı çözemedım...

Ynt: eşimi sevemiyorum artık:((

07/22/2014 18:14:00

Bir erkekte bulunmasi gereken en onemli iki ozellik sorumluluk sahibi ve merhamet..hele ilki..o yoksa hersey corap sokugu gibi gelir..bu cidden cok onemli..

07/22/2014 21:36:00

ben ayrılmış br anne babanın çocuğuyum ve hep arılan eşlere karşı çıktım ama şu anki düşncem  eğer kadın yada erkek eğer mutlu değilse o çocuk asla mutlu olamaz.umarım sorunlarınızı çözersiniz .zor bir durum Allah yardımcınız olsun.

07/23/2014 06:08:00

Çok zor bir durum esinizin calismamasi sorumluluğunu bilmemesi Allah YARDIMCINIZ olsun. Hayat o kadar pahali ki esinizi çok sevseniz bile maddi sikintilar soğutur tartismalar cikar.hep isten cikmasi calismayi sevmiyor sanirim aile kurucak birisi değilmiş.Allah esinize hidayet versin ailesinin kiymetini bilsin inş.

07/24/2014 06:59:00

evet maalesef okadr zor bir durumkı..madem es cocuk sorumlugu alamıycaktın neden yaktın..hergecen gun soğurmu ınsan..soguyor işte..

07/30/2014 10:41:00

Evlilik gercekten cok zor sorumluluklarını bilmeyen bir insanla cok daha zor..sizi cok iyi anlıyorum..Allah yardımcınız olsun..

07/30/2014 12:54:00

Ekonomik özgürlüğünüz varsa mantıklı bir karar verebilirsiniz. Yoksa da tavsiye bir işe girip kendi ayaklarınızın üzerinde durmanız. O zaman çok kokay karar vereceğinize inanıyorum.

08/03/2014 17:09:00

başlığı görünce gözlerim doldu.. günlerdir içinden çıkılmaz bir halde düşündüğüm konulardan biride buydu. eşim artık yabancı biri gibi geliyor bana. iki yıllık evliyiz ve bu süre içinde ailesi uğruna inanılmaz yıprattı beni. inşallah sizin için bu durum geçicidir. dua edicem sizin için. benim için çok geç sanki.

10/14/2014 11:00:00

Hayat... Biz bu dünyaya imtihan için geldik. Bazimiz eşiyle bazisi çocuğuyla hata öz anne babasıyla bile imtihan olanlar var. Bundan kurtulursan başına ne gelecegini bilemezsin. Evet zor haklisin hemde cok zor ama inan nelervar nneler . Allah a dua et imtihanimi kolay eyle Rabbim diye. Allah senin canini sağ etsin ki evladina sahip cika bilesin. Geçer inşallah. Her zorlukta bi kolaylik var.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...