Gamze'nin hassas noktası: Atakan

<12>
02/09/2012 06:02:00

Sevgili İzmirli annelerim, sizler başta olmak üzere Nurturia teyzeleri olarak Atakan'a ve ailenin kalanın bu süreçte destek vermemiz çok önemli. Hiçbiri kolay bir dönemden geçmiyor/geçmeyecek ancak Gamze'nin iyileşmesinin hızlanabilmesi için onların morali çok çok önemli.

Dün akşam Gülcan Gamze'yle telefonda görüşürken Atakan ısrarla konuşmak istemiş "Gülcan teyze" ile ve 15 dakika kadar konuşmuşlar. Buradan çıkan sonuç, Atakan bizlerin ilgisine ve sevgisine açık ve Gamze de bu yönde bir engelleme içinde değil.

Lütfen çocuklarınızla birlikte Atakan'ı ziyaret edin, ilerleyen günlerde aile üyelerinin de katılımıyla Atakan'ı İzmir'deki sosyal etkinliklere götürün, giderken bir kek, poğaça veya oyuncak bulunsun yanınızda. Veya evdekilerin bir gün az yemek yapması için yemek götürün...

Yapılabilecekler çoğaltılabilir, fikirler artacaktır eminim AMA LÜTFEN BUNU BİR GÜNLÜK BİR İŞ OLARAK GÖRMEYİN. BU UZUN, ÜZÜCÜ VE ZAMAN ZAMAN YIPRATICI BİR MARATON OLACAK, BUNU GÖĞÜSLEYEMEYECEKSENİZ LÜTFEN KALKIŞMAYIN. "VAR" İSENİZ GAMZE'NİN İYİLEŞME KUTLAMASINA KADAR "VAR OLMANIZ GEREKTİĞİNİ" AKLINIZDA TUTUP ONA GÖRE BİR KARAR VERİNİZ.

Ynt: Gamze'nin hassas noktası: Atakan

02/09/2012 06:06:00

Ben İstanbul da yaşıyorum buradan ne yapabilirim bilmiyorum.Gerekirse toplanıp hep birlikte gidelim derim bir haftasonu.

Ynt: Gamze'nin hassas noktası: Atakan

02/09/2012 06:10:00

@asyaberrak
idealde güzel bir fikir olmakla birlikte, 2,5 yaşında bir çocuğun İstanbul'dan gelecek bir kadın güruhu tarafından sarıp sarmalanmaya nasıl bir tepki vereceğini şahsen çok kestiremiyorum, kaldı ki teker teker (veya 2şer 3er her neyse) ve kısa aralıklarla yapılan etkinlikler bu şekilde yapılacak ziyaretlerden daha faydalı olacaktır. O sebeple şu an için görev İzmirli annelerimizde.

Ynt: Gamze'nin hassas noktası: Atakan

02/09/2012 06:12:00

bence de çocuğuda ürkütüp, korkutmamak lazım çok küçük daha 


Ynt: Gamze'nin hassas noktası: Atakan

02/09/2012 06:16:00

evet mesela her c.tesi bir anne ve çocuk gidebilir , birlikte parka luneparka vs gidelibilirler atakanın ananesi vs de gelebilir , yani maksat çocuk ilgi sevgi görsün çocuklarla bir arada olsun , annesinin yoklugunu birazda olsa unutsun oyalansın

Ynt: Gamze'nin hassas noktası: Atakan

02/09/2012 06:29:00

İstanbul anneleri olarak aileye maddi manevi yardimda bulunsak yanlis anlasilirmi? Durumlari nedir bilmiyorum ama bu hastalik birazda para hastaligidir. İyi bakilmasi gereklidir. Bilmiorum elim kolum bagli olmak cok agir geliyo:(

Ynt: Gamze'nin hassas noktası: Atakan

02/09/2012 06:34:00

Ben İzmir deyim.Tabii ki de Atakan'a destek olmak için elimden ne geliyorsa yapmak isterim. *Nasıl ulaşacağız peki Gamze ve Atakan'a?

Atakan'ı zevkle ziyaret etmek isterim kızımla.

Ynt: Gamze'nin hassas noktası: Atakan

02/09/2012 06:46:00

benim ki sadece bir fikirdi.Gamze için de moral olur diye düşünmüştüm.Diğer tarafından hiç bakmamıştım.Düşününce evet atakan için hepimizin birden oraya gidip bişeyler yapmamız zor olur.Atakan için zor olur.O zaman başka türlü desteklerimizi paylaşmamız gerekmekte demekki.

Ynt: Gamze'nin hassas noktası: Atakan

02/09/2012 08:56:00

Ben adres bilgilerini bekliyorum. Bir de sunu merak ediyorum: Atakan ve diger aile fertleri icin her gun yeni br anne ile tanismak zor olmasin? Bu konu kafami kurcaliyor.

Ynt: Gamze'nin hassas noktası: Atakan

02/09/2012 09:14:00

KARŞIYAKADAYIM,,NE GEREKİYORSA ELİMDEN GELENİ YAPARIM,CEPTEN YAZDIĞIM İÇİN BÜYÜK HARF OLUYOR,KUSURA BAKMAYIN,KEŞKE BİR FAYDAM OLABİLSE..

Ynt: Gamze'nin hassas noktası: Atakan

02/09/2012 11:59:00

Bendeo konuya değinecektim. Bu buluşmalar baba ile yapılsa ve tüm çocuklar babaları ile gelse daha iyi olur.Çünkü birdiğer anneyi gören çocuk kendi annesini özleyebilir diğer çocukların annesi yanında benimki nerede diye düşünebilir.Çok hassas bir nokta

Kendi oğlumdan biliyorum.Babayı gördüğü halde babanın olmadığı başka babaların olduğğu ortamlarda etkileniyor benim babm nerde niyegelmiyor onun babası var elinden tutuyor benimki niye yok diye iki gün kendine gelemiyor

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...