yil sonu programlari

<123>

Ynt: yil sonu programlari

05/28/2012 11:25:00

Yüksel sizinkilerde tam sopalıkmış yalnız:))

Bizde de 3 ayrı gösteri için 3 ayrı kıyafet vardı , bakalım ne ücret cıkarıcaklar kıyafetler için . sanırım itiraz olmasın diye önden bildirim de yapmadılar

Ynt: yil sonu programlari

05/28/2012 11:26:00

@hduran, hic boyle bir yaz okulu uygulamasi duymamistim! Ynt: yil sonu programlari

05/28/2012 11:28:00

Sarkilarin turkulerin anlamlarina kac kisi takiliyor Yuksel? Bu seneki gosterilerde eminim ki; "Tuttu firlatti kalbimi" ler falanlar filanlar havada ucusuyordur. Iyi yapmissiniz katilmasina izin vermeyerek. 

Ynt: yil sonu programlari

05/28/2012 11:37:00

Zaten çok iyi yapmışız dedik bunları da duyduktan sonra. Ama eminim bunları izleyip gözleri dolacak bir sürü anne-baba vardır...çok üzücü ama maalesef, evet pek çok aile bunları istiyor :(

Ynt: yil sonu programlari

05/28/2012 11:40:00

Hahahah Elif "Tuttu fırlattı kalbimi" elanın mırıldandığı ilk pop şarkısı olarak geçti bile bizim tarihimize

Ynt: yil sonu programlari

05/28/2012 12:03:00

Bizim de bu sene yilsonu gosterimiz olacak, en bastan rahatsizligimi dile getirdim. Cocuklari cok sıkmadan, oyun icinde calistirdiklarini anlattilar. Oglumdan da eve geliyor bazi seyler, simdilik bir olumsuzluk yok, sahneye cikinca nasil olur bilemiyorum.

Suan icin tek olumlu yan, o gun sadece onlarin gosterisi olacak, yani beklemeleri gereken diger siniflar olmayacak, yani sıkılmalarına firsat kalmadan cikip gosterilerini yapabilecekler.

Gosteri sonrasi yorumlarimi paylasirim.

Ynt: yil sonu programlari

05/28/2012 12:21:00

Bizim kreşin geleneği imiş, her yıl aynı otelde yemekli bir organizasyon ile yaparlarmış. Bütün çocukların gösterisi bitmeden asla annelerinin yanına yollanmıyormuş. Sahneye çıkınca da görünmeyin, foto çekmeye falan çalışıp dikkat dağıtmayın diyorlar. Bu sene o otel çok fazla fiyat verdiğinden başka bir yer ile anlaştılar. Ama toplantı yapıp oylamaya sundular , istenseydi bir okulun salonunda yemeksiz de yapılabilecekti ama bütün eski veliler pekmemnun kalmış ki yemekli olsun dediler. Ben izlemedeyim tabi çaylak veli olarak :)
kostüm konusunda kreş kendisi temin ediyor, extra en fazla bir t-shirt yada gömlek istenebilirmiş. Para isteyen yok yani :)
bizimkiler çok bıdık ne olacak dedim, sadece sahnede durmaları bile yeter, kaçarlarsa yapacak birşey yok dediler :)) Yedi cüce olacaklarmış.
Bakalım çok meraktayım.

Ynt: yil sonu programlari

05/28/2012 12:28:00

@Dilhan, bence cok abartili bir durum. Veliler acisindan eglenceli bulunabilir belki, ben bulmadim. O kadar cocuk neden gosterici boyunca ailelerineteslim edilmiyor ki? Kucuk yas grubunun dikkati cabuk dagilir, sıkılacaklardir kuliste. Kulisler gosteri gunleri cok karmasik olur. Nasil mutlu mesut bekletiyorlarmis cocuklari? Cocuklar yemeklerini nerede ve hangi sartlarda yiyorlarmis? 

Bence degmez. Sen bilirsin tabii. 

Ynt: yil sonu programlari

05/28/2012 12:38:00

zaten yemekli lafını duyunca ben 2 çocuğu orada zaptedemem diye tepki vermiştim ilk olarak, o zaman biz size gösteri bitince teslim edeceğiz demişlerdi. Bahsettikleri otele çok alışıklar, kulisi çok rahat olduğu için, dekorlarımız bile orada duruyor demişlerdi, bu seçtikleri yerin de kulisi oraya benziyormuş .Bir de diğer veliler o kadar memnndu ki,herkes çok hevesli. heralde sıkıntı olmuyor dedim.Kreşimiz de neredeyse 30 yıllık, tecrübeliler, şimdilik güveniyorum, 25 haziranda yazarım başımıza gelenleri :)

Ynt: yil sonu programlari

05/28/2012 13:00:00

bizim gösterimiz dündü, grease müziği eşliğinde 10 dakikalık basit bir dans gösterisi idi, 6 yaşta başka bir müzikle kızılderili dansı gibi birşey yaptılar, kolyelerini falan makarnadan kendileri yapmışlardı. Sonra zaten ilkokul grubu geldi.
Sıralamayı küçükten büyüğe yaptılar, ilk bizimkiler çıktı, böylece karşılarında sadece kendi velilerinden oluşan küçük bir kalabalık vardı.
Kaçan, ağlayan falan olmadı, hepsi keyifli görünüyordu. Güzel oldu diyebilirim.
Bizde kostüm okul tarafından hazırlandı, zaten sene başında, geziydi, eşaofmandı vs. için bir avans ödemesi yapıyoruz, hepsi ordan karşılandı. Bize sadece kızlar babet ve beyaz çorap giysin denildi o kadar.
Sonrasıda zaten okulun köfte günüydü, takıldık bol bol, güzel bir gün oldu. Çocuklar rahat edemez belki diye önceden isterseniz yedek kıyafet getirin demişlerdi, gösteri sonrası üstlerinide değişti hepsi.
Ama Maya hazırlanıp evden çıkarken, siz gelmiyorsunuz di mi, kendi aramızda yapıyoruz diyordu, sanırsam 23 nisan da kendi aralarında yaptıkları gösteriden daha memnundu:)
Yani kısacası benim ilkokul dönemindeki müsamerelerden çok da farklı değildi.

<123>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Guncel kres mevzuları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...