yil sonu programlari

<123>

Ynt: yil sonu programlari

05/30/2012 14:48:00

bizim gösterinin olacağı gün sabahdeğil de öğleden sonra yollayacakmışım, yemeği onlar yedirip (akşam yemeği) gösterinin yapılacağı yere onlar getirecekmiş çocukları.

Ynt: yil sonu programlari

05/30/2012 14:57:00

Bizim yıl sonu gösterisi dahil toplam 3 gösterimiz oldu. 2 tanesi okul bahçesinde biri de (anneler günü) belediye salonunda. 2 tanesini aynı gösteriyi yaptılar yani şarkı ve dans.3. yıl sonu gösterisi bir şarkısı ''tuttu fırlattı kalbimi''' idi, biride başka bir şarkı idi. 

benim oğlum dahil diğer çocuklar çok keyifli idiler. Ve bende mutlu oldum diyebilirim. He huzursuz olacağını hissetseydim de zorlamazdım, katılmak zorunda değildi çünkü.

Gösteri okul bahçesinde ise çocuklar gösteri saatine kadar oynadılar,oyalandılar.. Zaten ilk çıkan bizim grup oldu en küçükler oldukları için..
Gösteri konusunda biz mutlu olduk bilemiyorum..

Yıl sonu yemeğine gelecek olursak,gösteri değil sadece haftaya yemek var bizimde ama biz katılmayacağız.Dileyen katılır, dilemeyen katılmaz, zorlama yok sonuçta..


Ynt: yil sonu programlari

06/28/2012 20:26:00

Dün akşam atlattık çok şükür kazasız belasız müsamere mevzuunu :)

öğleden sonra 4 de bıraktım çocukları kreşe, biz mekana 7 de gittik, çocukların kulisinin heryerini sımsıkı kapamışlardı bizigörmesinler diye. İlk önce bütün çocuklar koro için sahneye çıktı, bizimkiler sadece el çırpma kısmına katıldılar ama eğlendiler.

Sonra masalların canlandırması vardı, kısa kısa, bizim bıdıklar yedi cüce olarak arz-ı endam ettiler.

Büyük çocukların 5-6 yaş dans gösterileri çok başarılıydı, hepsi çok eğlendiler, hele kafkas süperdi. Ritim gösterisi de vardı darbuka ile. (veliler de masalara vurarak eşlik etti)

sonra yine ufaklıklar ateşböceği şarkısında deliler gibi sahnede koşmak suretiyle çok eğlendiler.

anne ve babalara sandalye /şapka kapmaca oyunları oynattılar, biz de eğlendik.

en son 6 yaş öğrencilerine mezuniyet töreni yapıp pasta kestiler.

Genel olarak iyi bir programdı ama bu sene ilk defa ufaklıkları da katmışlar oyunlara, aslında 5-6 yaş çocukları olsa sadece daha iyi olacak bence, çünkü öğretmenlr çok yoruldu, bizimkiler de sıkıldı tabi biraz, sürekli sahneye çıkmak istemiş benimkiler, çıkamayınca küsmüş Cem biraz, herkesin çocuğu sahneden kaçar, benimkiler çıkma meraklısı :)

 

<123>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Guncel kres mevzuları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...