Oyna Yarat Keşfet-Mavi Yıldız-Kids A Loud Batıkent

10/03/2012 10:30:00

Bu kreşler hakkında bilgisi olan var mı acaba ?

Ynt: Oyna Yarat Keşfet-Mavi Yıldız-Kids A Loud Batıkent

10/03/2012 14:04:00

Kids a loud batıkente 3 gün yolladım oğlumu.. 10 günlük deneme süresi var. Memnun kalmazsanız ücret almıyorlar. Ben eryamanda oturuyorum, bize ulaşım açısından sorun olabilir diye vazgeçtim. Bir de ben karakter eğitimi de olan bir yer istiyorum. Ondan hariç bana aklı başında insanlar gibi geldi oradaki sorumlu kişiler. Eğer istediğiniz sadece branş dersleri öğrenmesi, oynaması vs ise yeterli bir yere benziyor.

Ynt: Oyna Yarat Keşfet-Mavi Yıldız-Kids A Loud Batıkent

10/03/2012 14:08:00

Karakter eğitimi derken ne demek istediniz ? Sanırım yine burada, bir anne, buranın yakınından geçerken bahçesinde birkaç çocuk oynarken iki kadının (muhtemelen öğretmenler) yanlarında sigara içtiğini gördüğünü ve bu durumdan hiç hoşlanmadığını yazmıştı. Bunu okuyunca tereddüt ettim açıkçası. Bir de şu ingilizce eğitim verilmesi konusu ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Bazıları bu kadar erken verilmesinin ileride sorun yaratabileceğini söylüyor.

Ynt: Oyna Yarat Keşfet-Mavi Yıldız-Kids A Loud Batıkent

10/03/2012 19:45:00

evet, sigara içmeye dair o yorumu ben de okudum. beni de rahasız etmişti. ancak yine de bir şans verdim ve gidip tanıştım. kurucu rehber öğretmen ve bana güven veren biriydi. münferit bir yoruma bu sebeple itibar etmedim. oradaki karşılaştığım şahıslar bana oranın "denenebilir" bir yer olduğu izlenimini verdi. yalnız çocuğu göndermeye karar verseydim habersiz ziyaretler planlıyordum. mesela çıkış saatine yakın gidilip bakılabilir. gündüz uğrayıp kameradan çocuk izlenebilir vs. neticede çocuğumuzu veriyoruz. 


ondan hariç karakter eğitiminden kastım mesela haftalık temalar olabilir iyilik, sevgi, hoşgörü vs. yani çocuk ingilizce de görsün başka branş dersi vs de görsün ama bu branş dersleri desteklensin. 

ingilizce eğitimine gelince her sınıfta 2 öğretmen var. bir tanesi sadece ingilizce konuşuyor. özbakımları ile de ilgileniyor ve o esnada dahi ingilizce konuşuyor(muş). eğitim bu şekilde.. benim ne düşündüğüme gelince bence dil için erken değil. gerçi benim oğlum 4 yaşında. sizinkiler daha küçük sanırım. yine de dil öğrenme çok karmaşık ve hayret verici. ben daha küçük yaştaki çocukların da gayet güzel alabileceğini düşünüyorum.

Ynt: Oyna Yarat Keşfet-Mavi Yıldız-Kids A Loud Batıkent

10/04/2012 05:43:00

Ben de araştırdım Kids A Loud'u. Baska bir subesinde cocugu olan arkadaslarim var ve oldukca memnunlar. 3 yasina yeni basan kizinin 1 ay sonra ingilizce kelimeler kullandigindan bahsetmisti arkadasim. 

Belki gidip fiziki kosullar incelendikten ve kurucusu ile gorustukten sonra karar verilebilir. Batikent'teki eli yuzu duzgun nadir yerlerden biri gibi gorunuyor.

Ynt: Oyna Yarat Keşfet-Mavi Yıldız-Kids A Loud Batıkent

10/04/2012 09:21:00

çocukların önünde sigara içen çalışanları olan bir kreşi ben kabul edemem doğrusu

Ynt: Oyna Yarat Keşfet-Mavi Yıldız-Kids A Loud Batıkent

10/10/2012 15:58:00

Merhaba arkadaslar ben yazmıştım kıds aloud la ılgılı sıgara yorumunu.bende İngilizce öğretmeniyim ve o yasta öğrenmesınde bır sakınca görmüyorum tabı dil gelişimi iyiyse. Benım oğlumun baya ilerıde olduğu için çoooook istemmiştim ama sıgara olayı benı soğuttu belki gidip görüşsem farklı olurdu ama nasıp. Ben oğlumu oranın yakınındakı kucukçınarım kresıne verdım ve ıng. Derslerıde karakter gelişimi de var ben memnunum.

Ynt: Oyna Yarat Keşfet-Mavi Yıldız-Kids A Loud Batıkent

03/01/2015 15:46:00

 BATIKENT KIDS A LOUD ASLA TAVSİYE ETMİYORUM çocuğunu seven oraya göndermez :(

Ynt: Oyna Yarat Keşfet-Mavi Yıldız-Kids A Loud Batıkent

03/01/2015 15:48:00

BATIKENT KİDS A LOUD asla tavsiye ETMİYORUM çocuğunu seven oraya göndermez


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...