2010 nisan anneleri , bebekleriniz nasıl :)

Ynt: 2010 nisan anneleri , bebekleriniz nasıl :)

06/09/2011 09:53:00

başlamak ne kelime ankara grubu çok hızlıymış meğer her hafta oyun gurubuna katılmaya çalışıyoruz bir de bebekleri bırakıp yemeklere sinemalara gidiyoruz seni de bekleriz.

Ynt: 2010 nisan anneleri , bebekleriniz nasıl :)

06/09/2011 10:00:00

Yaaa ne güzel çok özendim ama sinema ve yemeklere giderken bebeler nerde?
Nasıl ayarlıyosunuz vakit?

Ynt: 2010 nisan anneleri , bebekleriniz nasıl :)

06/09/2011 10:09:00

sen çalışıyodun ama değilmi. Bizim hafta içi grubu genelde ücretsiz izin alanlar veya kendi işini yapanlar ya bakıcıya yada akraba buluyorlar bırakcak birilerini. Benimki bakıcı var zaten. Çalışan ennelerle de genelde perşembe günleri bahçelide öğlen yemeği yiyoruz. anki kankilerine üye olursan takip edersin fulyacım.

Ynt: 2010 nisan anneleri , bebekleriniz nasıl :)

06/09/2011 10:13:00

evet çalışıyorum vede yoğun yani.öğle arası falan çok kaçılmıyor.
Takipteyim sadece okuyorumm :))

Ynt: 2010 nisan anneleri , bebekleriniz nasıl :)

06/09/2011 10:25:00

sahara tebrik ederim canım.Sağlıklı sıhhatli şekilde kucağına alırsın inşallah en kısa zamanda.

Pelincim efe de yalnız kalmıyor.Sürekli benimle oynamak istiyor,kucağımda olmak istiyor.Bizim tv sürekli açık.Zararlı olduğunu biliyorum ama başka türlüde olmuyor.Çünkü hiçbir sosyal faaliyetimiz yok.Reklamlar ve sevdiği çizgi filmler dışında izlemiyor zaten bişey.Hala pütürlü yemiyoruz.1.5 aydan az bir zamanımız kaldı.Memlekete gittiğimizde annem halledicek o sorunu:) Çünkü efe sürekli dışarda, kalabalıkta olacak.Annemlerin evin yanında park var.Evin bahçesi çok büyük ve yeşillik.Dedesi salıncağınıda yaptırmış kamelyaya.Dışarda daha güzel yemek yiyor.Tatilde 2 ay boyunca çok yol katedeceğiz diye umudediyorum.:)İnşallah yanılmam.

Ynt: 2010 nisan anneleri , bebekleriniz nasıl :)

06/09/2011 17:28:00

biz koşturuyoruz artık.parka bayılıyor.ablayı okuldan almaya gidiyoruz akşamları dönüşte de parka uğruyoruz.salıncağa ve kaydırağa bayılıyor.bir de parklara konan jimnastik aletlerine:)))
pütür sorunumuz yok çok şükür sevdiği herşeyi yiyor.hamur işleri favorimiz.pilav köfte  makarna dolma ve yayla çorbası en sevdiklerimiz.sütü de çok sevdik.uyanır uyanmaz mutfağa fırının başına gidip mamma mamma deyip uzanıyor.anne yi çok net ve güzel söyleyebiliyor.ya ya(yaren) memme(emzik) ded de(baba) del del(gel) bir de dıgıl dıgıl var onun ne olduğunu hala çözemedik.harika öpücük atıyor.elini öpüp de atmasına bayılıyoruz.yolda herkese öpücük atıyor.saçlar hala uzamadı toka takamıyoruz.gören erkek sanıyor.6 dişimiz var.7. de göründü.

Ynt: 2010 nisan anneleri , bebekleriniz nasıl :)

06/21/2011 13:17:00

İnanmıycaksınız ama 16 dişimiz var belkide daha fazla artık sayamaz oldum.Tatile gidenler varmı? Yanınızda neler götürdünüz, neler yedirdiniz? Denizle ilk tanışma nasıl oldu?
Paylaşırmısınız?

Ynt: 2010 nisan anneleri , bebekleriniz nasıl :)

06/22/2011 04:15:00

Zeynoo masallah kuzuyaaa. benim kız 12de kaldı bekliyoruz diğer dişleri. 


ben gecen yaz tatile götürdüğümde denize cokmustum. cok sevmişti. yuksek faktorlu gunes kremi, huggies mayo bezlerinden, simit en cok kullandıklarımızdı. suyla ufak ufak kenarda oynaya oynaya sokmustum. 2. gunde  kucagımda uyuyakalmıstı suda :) o zamanlar sadece anne sütü alıyordu ama şimdi herseyi yediği için özel birseyler yedirmeyi düşünmüyorum. 

Ynt: 2010 nisan anneleri , bebekleriniz nasıl :)

06/22/2011 06:15:00

Bez de cumartesi günü tatilden döndük. Peşinden koşturarak perişan bi tatil geçirdik. Aman başına güneş geçti aman ayağı kaydı aman yemek yemedi derken tatil tası geçti anlamadık. İdilin yemek yemesi problemli o nedenle ordaki yemeklerin hiçbirini yemedi. Yanımda kaşık maması götürmüştüm ona talim etti. Bunun dışında orda çok mutluydu sosyalleşti, pusete ankarada hiç oturmayan çocuk pusette alıştı araba koltuğuna alıştı. Döner dönmez hastalandı 39 derece ateşle kaç gündür mücadele ediyoruz bugün ateşi düştü çok şükür. Boğaz enfeksiyonu olmuş bide azı dişleri 4 ü birden patladı. Hem hastalık hem diş ağrısı feci durumdayız. 3 yaşına kadar biyere kıpırdamamaya söz verdik. Evimizi çok özlemişiz oh bee...

Ynt: 2010 nisan anneleri , bebekleriniz nasıl :)

06/22/2011 06:19:00

Rabiayesim gecmiş olsun herşey üstüste gelmiş.Azı dişleri çıkarken çok zor geçiyor günler birde hastalık düşünemiyorum sizi.Allah yardım etsin biran önce iyileşsin İdilcik.Buarada gözümde korktu tatilden.Tahmin edebiliyorum az çok bizim zeynoda yemek problemi olan bir çocuk ordaki cıkan yiyeceklerden idare eder blender rondo diye düşünmüştüm ama çok öyle olacağa benzemiyor. Boğaz enfeksiyonunu nerden kaptı üşüttümü yada birilerindenmi bulaştı acaba?


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...