2010 nisan anneleri , bebekleriniz nasıl :)

Ynt: 2010 nisan anneleri , bebekleriniz nasıl :)

03/31/2011 11:50:00

Nupe senmiydin o bütün yaban mersinlerini bitiren anlaşıldı:)) acayip tutulmuş bu arada bu iki ürün nereye gitsem bitti diyorlar. Bende raflarda yakaladımmı istifliyorum. Bir de havuç püresi tutuloyormuş.

Ynt: 2010 nisan anneleri , bebekleriniz nasıl :)

03/31/2011 12:03:00

hahahahahah nası yaniiiiii nasıl almazsınız hanfendi bu ürün çok tutuluooo. Ama hakkaten beğeniyo zıpçıktılar. Yoğurt yedirmenin tek çözümü.

Ynt: 2010 nisan anneleri , bebekleriniz nasıl :)

03/31/2011 14:19:00

Herkese merhaba :)

Gün içinde ofisteki işlerden pek fırsat bulamasam da ben de ucundan bucağından katılmak istiyorum sohbetlerinize. Etrafımızda kızımla yakın aylarda doğan bebek olmadığından paylaşımlarınızı ve tecrübelerinizi çok önemsiyorum zira insan hem yeni şeyler öğreniyor hem benzer konularda kendini yalnız hissetmiyor.
Hipp in meyve pürelerini ben de kullanıyorum, dışarda iken büyük rahatlık oluyor, mesela yaban mersinli çeşidinin de olduğunu burada öğrendim, gerçi bugüne kadar görmememin nedeni NuPe'nin silip süpürmüş olmasının da etkisi olabilir mi acaba ;)) bulursam onu da deneyeceğim mutlaka.

Neyse, bu bahane ile sesimi duyurmuş oldum. Herkese kuzucukları ile birlikte neşeli günler diliyorum....

Ynt: 2010 nisan anneleri , bebekleriniz nasıl :)

03/31/2011 17:38:00

Evet kızlar itiraf ettim işte üstüme gelmeyin daha fazla.Ben koliyle sipariş ediyordum ve sonra stokta yok diye görünmeye başladı:))) valla onların hepsi Cemoşun mideye hüp hüpp:)) bulursam bolca alıyorum hemen tükenmeden,sizlerede yollarım kim isterse yeterki yesin bebişler.
melissaaa paraminide hipp in kampanya vardı geçen:))) bak nasıl biliyorum  :)
pellosa aramıza hoşgeldin ,buradaki paylaşımlar çok güzel zaman buldukça yaz sende,bu arada yoksa seninde mi ismin Pelin? adaş mıyız? :)

Son olarak hipp Real marketlerde indirime girdi arkadaşlar hemen en yakın reale uğrayın ve kapın hippleri benden söylemesi sonra nupe silmiş süpürmüş demeyinnn :)


Ynt: 2010 nisan anneleri , bebekleriniz nasıl :)

03/31/2011 19:23:00

realde indirim var şuan hipp kavanozlar 3 al 2 öde

Ynt: 2010 nisan anneleri , bebekleriniz nasıl :)

03/31/2011 20:23:00

Kızımla doğduğundan beri,üçümüz aynı odayı paylaşıyorduk.Artık odaları ayırmanın vakti geldi diye düşündük.Duyduklarımız bizi hep tedirgin ediyordu.Odası ayrılınca huysuzlanan bebişler vs.Korka korka odayı ayırdık.İlk gece benim için çok zor geçti.Acaba üstünü açtımı?Acaba yorganı üstüne çekti de havasız kaldımı?Acaba ağladıda ben mi duymadım diye sabahı sabah ettim.Böyle böyle 1 hafta geçti.Sonuç mu?Zaten uykusu iyi olan bebişim,meğer bizden ayrılmaya ne hevesliymiş.1 haftadır gece bizden önce yatıp bizimle kalkıyor(aynı saatte).Gece bakıyorum poposunu devire devire beşiğinde 180 derece döne döne uyuyor.Beni bile aramıyo.Daha düne kadar gece1 yada 2 defa uyanınca oflayıp zar zor kalkan ben şimdi emmek için beni gece yanına çağırmayınca bir tuhaf hissediyorum kendimi.Terkedilmiş gibi!!Bana artık ihtiyaç yokmuş gibi.Sabahta uyanınca bakıyorum.Daha önce uyanınca bizi gören bebiş,artık görmedende hiç umursamadan oturmuş beşiğinde oyunlar oynuyor!!Önceden bize bakıp gülücükler atardı:( Velhasıl bu oda ayırma işi düşündüğümden çok kolay bir okadarda duygusal anlamda zor oldu:(

Ynt: 2010 nisan anneleri , bebekleriniz nasıl :)

03/31/2011 20:24:00

Hosbuldum NuPe :) evet, adasiz :) ısınma turlarindayim şimdilik, bir açılayım buluşmalara da katılırız inşallah Defne ile

Ynt: 2010 nisan anneleri , bebekleriniz nasıl :)

04/01/2011 05:42:00

çok teşekkürler kızlar,hipp yaban mersini ve eriği deneyeceğim,umarım yer...

Ynt: 2010 nisan anneleri , bebekleriniz nasıl :)

04/01/2011 06:20:00

evet nupe ben ferberi denedim ama başarısızlıkla sonuçlandı,zaten çok fazla deneyemedim çünkü bizdede diş olayı başladı,aynen bende senin gibi telsize kulak kabartmaktan kabuslar görmeye başladım,geçen gece rüyamda telsizin anteni ahtapot kolu olmuş demiri boğmaya çalışıyordu:)) acaba pedegoga falan mı gitsek,sen hangi şehirdesin nupe,ben orduda yaşıyorum,burası küçük bi şehir olduğu için öyle güvenilir psikolog bulmak biraz zor,ama yardımı olacağını bilsem fizana kadar giderim,sevgiler canım...

Ynt: 2010 nisan anneleri , bebekleriniz nasıl :)

04/01/2011 09:50:00

Maşallah kuzucuğa sahara.Ben Efemi ayrı odada yatıramam sanırım.Çok pinpirikli birisiyim.Seninde yazdığın gibi acaba üstünümü açtı,yorgan yüzünü mü kapattı.1 haftada psikolojik vaka olurum mafazanallah:) Birde kokusuna çok alıştım.Boynuma sarılarak uyuyor gece uyanınca.Yatağında bile yatıramıyorum:SHiç doğru değil farkındayım.:S Bu ayın ortasında yatağında yatırmaya başlayacağım bende ama bizim odamızda olacak yine.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 nisan ayı anneleri ve bebekleri ....buyrun sohbete....

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...