10 TLlik unnado hediye çeki 5 TL (5 kupon birleşiyor)

05/26/2011 12:16:00

grupanyadan alacağınız 10 TLlik unnado hediye çeki 5 TL (5 kupon birleşiyor)

grupanya'ya davet isteyenler

Detaylar

Bu fırsat unnado.com'un 28 Mayıs – 27 Ağustos tarihleri arasında yayınladığı her ürün ve
kampanya için geçerlidir.
Dilediğiniz kadar fırsat kodu alıp hediye edebilirsiniz.
Kişi başı en fazla 5 kupon alabilirsiniz. Kuponlar birleştirilerek kullanılabilir.
Her kupon kodunun, kampanya bitiminde unnado.com'da tek tek tanımlanması gerekir. Kodların en geç 1 ay içerisinde (27 Haziran tarihine kadar) tanımlanması gerekmektedir.
Unnado.com'da kullanılacak hediye çekini tanımlama
k için, unnado ana sayfasında ya da hesabım alanında ilgili kısma kupon kodunun tek tek yazılması ve tanıtılması gerekmektedir.
Minimum alışveriş tutarı yoktur.
Kullandığınız çekin bedeli unnado.com'dan yaptığınız toplam alışveriş tutarından düşülecektir.
10 TL'lik hediye çeki Grupanya fırsat kampanyası bitiminden 1 gün sonra (28 Mayıs 2011 tarihinde) unnado.com’da tanımlanabilir hale gelecektir.
unnado.com’a sadece davet ile üye olunmaktadır. Eğer üye değilseniz çekinizden yararlanmak için gerekli ekstra bilgiler çek kodunuz ile birlikte yollanacaktır.

Öne çıkanlar

unnado.com'da dünyaca ünlü anne, bebek ve çocuk markalarının ürünlerini, üyelere özel %70 indirimle satın alınıyor. Grupanya'dan alacağınız hediye çekiyle %70'ten de fazla indirim elde edeceksiniz!

unnado.com'da bebek, çocuk ve hamile giyim, kozmetik ürünleri, göğüs kanseri, düşük sperm sayısı, diyabet ve prostat kanseri gibi hastalıklara yol açan BPA maddesi kullanılmadan üretilmiş biberonlar, organik bebek, hamile ve emziren anne ürünleri, oyuncaklar ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Özel bir alışveriş kulübü olan unnado.com’a sadece davet ile üye olunabiliyor. Davet ettiğiniz her arkadaşınız, siteye üye olup ilk alışverişlerini yaptığında, siz de unnado.com'da kullanabileceğiniz 10 TL'lik çek kazanıyorsunuz!

unnado.com'da her gün yeni bir markanın kampanyası yer alıyor ve bu kampanya bir haftaya kadar sürüyor. unnadó'da %70'e varan indirimle satışa çıkan bazı markalar şöyle: Pediped, Playskool, Prima, Bübchen, Baby Sebamed, Ameda, Lansinoh ve Chicco.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...