Ankara'da çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcısı arayanların dikkatine...

09/29/2016 15:47:00

Selam, arkadaşlar.  Aranıza yeni katıldım. Azerbaycanlıyım. 1960 doğumluyum. 30 seneye yakındır hemşireyim. Şuanda da Azerbaycanda devlet hastanelerinin birinde yoğun bakımda hemşire çalışmaktayım. Oğlum işle ilgili çok yakında (ekim ayından) Ankaranın Çankaya ilçesine yerleşmek istiyor. Bense onu yalnız bırakmak istemiyorum. Buarada işsiz de kalmak istemiyorum. Çocuk bakıcılığını, yaşlı bayan bakıcılığını da layikince üstenirim...

Çankaya ilçesinde (Çayyolunda, Ümitköyde de olabilir) mustagil evlerde yatılı olarak da çocuk bakıcılığını, yaşlı bayan bakıcılığını yapabilirim... 

Mustagil ev söylememin nedeni, oğlum benim yalnızbaşıma apartman dairesinde yatılı kalmama müsade etmeyebilir. Mustagil ev ve ya villada ise, bir odada oğlumla beraber kala bilirim. İnşallah, ben çocuk ve ya yaşlı bayan bakıcılığını (yemep yapımını falan da üstenirim) yaparım, oğlum da kendi işine gider...

Not: Hem ben, hem oğlum asla sigara, alkollü içki kullanmayız. Oğlum universite mezunu, gece hayatını falan da pek sevmez...

Buarada asla kaçak çalışmak istemediğimi belirtmek isterim...

Değerli arkadaşlar, konuyla ilgili tanıdığınız güvenilir, imanlı, kibar bir aile olursa, iletişim kurmamızı sağlarsanız, sevinirim...

Tavsiyye ve önerileriniz benim için önemli...

İlginiz ve saygınız için önceden teşekkürler!...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...