Bugün Ne Yaptım -2-

Ynt: Bugün Ne Yaptım -2-

02/07/2011 10:27:00

yanımda KV+KP yı de goturmustum Burcak, onlar olmasa gıdemezdım.

Fenalık gelınce bana en ıyı care tatıl, merkezı bır yerde kalmak kosuluyla tabıı.

Fatos gecmıs olsun, unutma terapının en ıyısı kendın ıcın dogru olanı yaptıgındadır.

Ynt: Bugün Ne Yaptım -2-

02/07/2011 11:53:00

hülya öykü tamammıdır canım sanırım çözüldü hatta blog sayfamın adresini de koydum simge resmin altına.Yapıldığına sevindim Allahtan ayarlama yapmada falan engellenmiyor.

Ynt: Bugün Ne Yaptım -2-

02/07/2011 11:54:00

Umarım burada görürsün beni diğer taraf konuyla alakalı değil diye buraya yazayım dedim canım.

Ynt: Bugün Ne Yaptım -2-

02/07/2011 12:05:00

Herkese merhaba, Haftasonumuz eh işte diyeyim fena değildi. Cumartesi temizlik yaptım, akşam kv ye yemeğe gittik. Pazar öğlen arkadaşlara kahve içmeye gittik. Akşamıda yine kv + kp avm ye gittik. Derini trene bindirdim (babası ısrarla durmaz orada o dedi ama ). Çok sevdi ve çok eğlendi tren ile dolaşırken. Kendime bir kazak, eşe 2 kazak aldık. Biliyorum biraz geç oldu buraya yazmam ama iş yerinde AB ye uyum çerçevesi adı altında ağır iş eğitimi almaya başladık ve tüm hafta eğitim devam edecek. Sabah 08:30 - 15:00 arası. Şimdi eğitimden çıktım ve koşa koşa nurturıa ya geldim. Fatoş geçmiş olsun canım. Dilerim en kısa zamanda iyileşirsin. Burçak senin adına sevindim. Benim de uzun zamandır istediğim bişeydi ama bir türlü fırsat olmadı. Sanırım bu kış ta gidemeyeceğim.

Ynt: Bugün Ne Yaptım -2-

Ynt: Bugün Ne Yaptım -2-

02/07/2011 12:34:00

sinemaya gitmişsin film iyimiydi sözünü tuttu kociş 

Ynt: Bugün Ne Yaptım -2-

02/07/2011 12:38:00

evet film nasıldı yasemin

Ynt: Bugün Ne Yaptım -2-

02/07/2011 12:38:00

herkeslere kocaman selam,
oncelıkle hasta olan bebıslere ve annelere cok cok gecmısler olsun demek ıstıyorum.
bende cumadan berı ayagımda belıren enfeksıyon nedenıyle raporluydum ve 3 gun evdeydım nasıl ıyı geldı anlatamam kızlar.esımde raporluydu aılecek evde kayıf yaptık akad beyde ınanılmaz mutluydu tabı kudurdu durdu.
dun antalyada hava superdı o nedenle sehır fırsatından aldıgım ceklerle harıka bır yere kahvaltıya gıttık aılecek annem ve babamda dahıl.acık havada yakıcı guzel bır kıs gunesı altında harıka bır koy kahvaltısı yaptık akadda kendıne bır kız arkadas buldu onunla hopladı zıpladı sonrasında yıne denıze sıfır harıka bır park var oraya gıttık orda ufak bır pıknık yaptık akad ucurtma ucurdu top oynadı super bır gundu anlayacagınız bol bol akdenız gunesı cektık ıcımıze nasıl ıyı geldı anlatamam:)))hepınızı cok cok opuyorum.

Ynt: Bugün Ne Yaptım -2-

02/07/2011 12:47:00

Benim hafta sonu da iyi geçti ama öncesinde çok hastaydım.Geçen hafta salı başlayan bir vücut ağrısıyla başladı herşey.Diyeceksiniz ki grip, yok grip de değil sadece üşüme ve müthiş bir ağrı bütün vücudum bacaklarım,belim,sırtım,kollarım dökülüyor ve ne oturduğum yerde durabiliyorum nede ayakta akşamı zor yaptım işyerimde.Çarşamba da gelip gelmemek arasında kaldım belki atlatırım geçer boşyere izin almayım deyip geldim ama gelmez olaydım daha beter oldum böyle bir vücut ağrısı çekmemiştim.Kurum doktoruma gittim ilaç vermedi zaten çoğu böyledir 'bol bol su iç,boğazın ağrıyorsa tuzlu gargara önerir' rapor verecekti ama ilaçsız napayım.Gece ağrımdan kıvrandım sessiz inledim resmen sırtımı kalorifer peteğine dayadım yapıştırdım yorgan battaniye gömdüm kafamı içeri 3 saat ter attım ama iç dış kıyafetler sanki makineden çıkmışçasına terdi ve bir saat uyuyabildim.Perşembe sabahı kalktım biraz kendime gelmiştim ağrılarım gitmişti karın ağrım devam ediyordu hastane için vizite almıştım mecbur gidecem gittim muayene oldum 4 tüp kan aldırıp her şeyime bakın dedim idrar verdim.Birinin sonucu gribal virüs var dedi diğerinde beyaz küremiydi nedir çok düşük dedi çok önemli haftaya bir daha bakalım çıkmazsa onkolojiye gideceksin falan ben pek önemsemedim.Rapor aldım iki günlük iyioldu dinlendim cuma da akşam 5 te düzeldim.Akşam da misafir geldimi yemek kendimize göreydi son anda haber verdi benim koca ve ben sinirlene sinirlene yemek çeşidini miktarını artırdım çorba pilav salata ekledim ağırladım.Cts. İstanbuldan taşınan eltimlere gittim o da Laboratuvarda çalışıyor ona gösterdim şaşırdı sonuçlara tehlikeli olduğunu ama bir yanlışlık olduğunu söyledi böyle olsa bu şekilde dolaşamazsın bir yerin kanasa kanı durduramazsın dedi ki önceki gün kestirdim biraz derinden ama durdu hemen şimdi geçiyor bile.Var bir yanlışlık bir daha baktıracağım umarım yanlıştır çok uzun yazdım burada bitiriyorum hafta sonumu daha sonra yazarım.

Ynt: Bugün Ne Yaptım -2-


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bugün kendin için ne yaptın ???

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...