Bugün Ne Yaptım -2-

Ynt: Bugün Ne Yaptım -2-

02/07/2011 13:03:00

sagol cıgdemcım tsk ederım.sızınde guzel gecmesıne cok sevındım ve zeynebın maceralarına cok guldum ınan:))
hılale ne olmus bende anlamadım valla bılen varsa bızede anlatsın lutfen.

Ynt: Bugün Ne Yaptım -2-

02/07/2011 13:04:00

bukı sanada cok gecmıs olsun canım aman dıkkat et kendıne sakın ıhmal etme tahlıl ve kontrollerını bence burası turkıye sonucta her an hersey olabılıyor.

Ynt: Bugün Ne Yaptım -2-

02/07/2011 13:14:00

Cumartesi günü eltimlere gittiğimde iyiydim ağrım falan kalmamıştı aldığım Benical iyi geldi.Ogün çok kalabalıktı hoşgeldine geldi herkes aynı gün gelince ve herkese sofra kurarlar bizde de eşim tarafında da bayaa yorucuydu Begüm çok eğlendi çok çocuk vardı nerden baksan 6 çocuk ama buna rağmen sürekli bana gelip 'anne gel yemek yap, anne beni aaal,anne bana bunu veemedi vs.' gibi kıskançlık,oyuncak sahiplenme vermeme gibi krizler yaşadık.Çok çocuk olunca böyle oluyor bu da yetmediği gibi o kadar bebe var gelip ban anne yemek yap deyip beni deli ediyor sanki o değil ben oynamalıyım ben bebeyim ya beni sinirlendirdi kucağıma gelmeyi istedi.Bütün gün böyle geçti gece her zamanki gibi arabada uyuyakaldı yorgunluktan ve öğle uyumadığından.Pazar günü aynı kadro yani eltim kaynım ve onun kızı biz Foruma gittik öyle kalabalıktı ki bir yemek yemeye yer bulamadı öylece kaldık ayakta biri kalsın da oturalım diye Begüm benim kucakta tabi derken bir sandalye buldum hiç sormadan oturdum valla napiim canım çıktı bir de baktım ki çocuk uyumuş omzumda tabi saat 4-5 civarı ve oynamaktan yorgun benim göğsümde o uyur ben o şekilde yemek yerim yak. 1 saat uyudu dinlendi uyandı bişeyler yedi gezeceğiz yine kucağımdan inmedi imkanı yok inmedi o şekilde turladık murladık indiriyorum yok çığlık basıyor baktık olmadı bende hal kalmadı babaya da gitmiyor illa ben ona da gitse birbirimizi dinlendircez ama yok eve döndük rezil olduğumuzla kaldık kendi de rezil oldu biz de.Hiç bişey anlamadık sayesinde çok da indirim vardı içim gitti.

Ynt: Bugün Ne Yaptım -2-

02/07/2011 13:14:00

Buki çok geçmiş olsun. İnşallah sonuçlar yanlıştır ama sen yine de tekrar ettir testleri. Gamze bende dört gözle bekliyorum güneşli güzel günleri. Ne iyi etmişsiniz siz. Yasemin film olayına bayıldım ben yıllar varki gitmedim sinemaya böhü böhü:(

Ynt: Bugün Ne Yaptım -2-

Ynt: Bugün Ne Yaptım -2-

Ynt: Bugün Ne Yaptım -2-

02/07/2011 13:28:00

Olsun yasemin senede bir de olsa iyidir. Ben ne zaman bir sinemaya gidelim desem benim k.l.s ne gerek var canım ben çıkan bütün filmleri buluyorum nasılsa evde izleriz deyip geçiştiriyor. 

Ynt: Bugün Ne Yaptım -2-

02/07/2011 13:29:00

yasemin şikayet etme adam seni sinemeya götürmüş yahu! aa sus çabuk:P

Ynt: Bugün Ne Yaptım -2-

02/07/2011 13:29:00

gamze, yasemin ve canan teşekkür ederim şimdi çok iyiyim Allah'a şükürler olsun.Çok kötüydüm böyle hiç olmamıştım.Beyaz küre de düşük çıktı savunma mekanizmasıyla alakalıymış zaten o dönemde hastaydım ayakta duramıyor konuşmaya mecalim yoktu ne burun akıntısı ne boğazda sorun var sadece vücut ağrısı karın ağrısı.Eltim laboratuvarda olduğundan biliyor kan alınırken tüplerin içinde çok az bir sıvı var dedi ki gördüm ben de kan alınınca onu sallayıp karıştırıp koyması gerek dedi ben dikkat etmiştim direk koydu yerine sallamadı o nedenle yanlış çıkar sonuç dedi benim yüreğime su serpti ama yine de aklım takılı tabi bu hafta gitmeye çalışacağım başka bir hastaneye.

Ynt: Bugün Ne Yaptım -2-

02/07/2011 13:39:00

valla kızlar antalyada yasamanın en buyuk avantajı kısa cok kısa yasamak olsa gerek bırde duzenlı yasam tabı trafık yok en uzak mesafe 30-40 dk falan fılan bunlar cok onemlı faktorler ınanın.dunku gunes resmen yuzumu bıle bronzlastırmıs dusunun artık:)))
valla bende sınemayı cok sevmem acıkcası ama tıyatro muzıkal olayına bayılırım zıra ben canlı performanslardan daha cok etkılenıyorum.
ıstanbulda yasar ıken her hafta sonu ferhan sensoy ve kenter tıyatrosundan cıkmazdım.ne guzeldı o gunler yawwwwww:(((


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bugün kendin için ne yaptın ???

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...